| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Надо же!Т.е. распускать ему можно, это не "шлях до тоталітаризму"...Підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради не існує, а можливість новообраного президента у будь-який час розпускати парламент - "шлях до тоталітаризму".
«Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©
Вот не пойму, зачем вы беспокоитесь за чужую ответственность? У вас своя ответственность, у меня - своя. А кто там кого троллит, ну так каждый развлекается, как хочет. Вон, Петро вообще возомнил себя мастеромязыкаслова. И понимает, что у него есть только один шанс хоть чуток исправить ситуацию - дуэль на языках с оппонентом.![]()
а вот, кстати, чего это Кучма не подался в президенты?Петро Олексійович, якщо хотів виграти вибори мав би:
віддати олігархам державні монополії;
віддати чиновництву систему державного управління;
віддати віддати суддівському співтовариству судову систему;
віддати медичному співтовариству систему охорони здоровя;
віддати російському православію духовну сферу;
не заважати творенню російських-угорських-румунських автономій
одним словом, контрабандистам – кордони, дезертирам – мир!
далі продовжите самі – список "хотєлок" відкритий
В Україні був тільки один двічі обраний президент – кров від крові українського народу, творець нашої держави Леонід Данилович Кучма. Якщо який- небудь президент не стане Кучмою – його змете наш добрий народ. Що і підтверджує казус зовсім не ангела Порошенка. Мало бути не ангелом – треба бути Леонідом Даниловичем
Це про минуле. А тепер про майбутнє. "Хотєлки" після виборів не відміняються. Тепер з ними матиме справу новообраний президент. Хто – побачимо. Отож, виставляймо "чорну мітку"...
Україна має бути зруйнована!
ну ничего, на следующих выборах ему будет 86, чудесный возраст для управления страной с таким народом
ни с кем.Зассытся Ссыкло. Или монолог сейчас учит, написанный коломойским. Правильно Портников сказал, Зелю ждет судбъьба Яныка. Вышвырнут гаденыша в Ростов. И, наконец, он добьется своего - выступать в Москве.
Зеленский - это позор Украины. Нет народа, есть быдло. Шоу им надо? Получат. Только платить придется очень дорого
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks