Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 895 з 3000 ПершаПерша ... 39579584588588688788888989089189289389489589689789889990090190290390490594599513951895 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 17 881 по 17 900.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #17881
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    не там
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  2. #17882
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    а кто сказал что "заживем", это о хорошем?

  3. #17883
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    А вдруг это будет сукаворовка? Заживем?!
    так а зочем дурныка на псто высувать.
    канеш заживём
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  4. #17884
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    а кто сказал что "заживем", это о хорошем?
    это был сарказм, да.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  5. #17885
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    это был сарказм, да.
    А все решили что это серьезно...(((
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  6. #17886
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    ніт
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  7. #17887

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    За два роки Зеленський 13 разів літав до Швейцарії та Ізраїлю, де живе Коломойський, - розслідування


    Протягом 2 останніх років шоумен Володимир Зеленський щонайменше одинадцять разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський, а після переїзду олігарха в Ізраїль Зеленський ще двічі злітав до Тель-Авіва
    У кожній другій поїздці Зеленського супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, повідомляють журналісти проекту "Схеми: корупція в деталях".
    Так, у Женеву Зеленський літав у лютому, квітні, листопаді та грудні 2017-го року, а потім в січні, в лютому (двічі), в березні, в квітні (двічі) та у червні 2018 року. У п’яти з цих поїздок Богдан летів разом з ним.​
    Після переїзду Коломойського в Ізраїль наприкінці літа 2018 року, Зеленський ще двічі злітав у Тель-Авів, теж у супроводі Богдана – у листопаді та грудні 2018-го року, при чому під час грудневої поїздки до них також долучився голова партії «Слуга Народу» Іван Баканов.
    Також журналісти зазначають, що Зеленський протягом цього часу неодноразово літав на приватних літаках разом з бізнес-партнерами олігарха – Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем та Григорієм Суркісами, Тімуром Міндічем.
    Коломойський у телефонному коментарі журналістам спершу повідомив, що Зеленський справді літав до нього на день народження в Женеву у лютому 2018 року. А на уточнення, чи тоді це була їхня остання зустріч, олігарх додав: "По-моєму, так. Ви коли починаєте, ставите запитання, як слідчий, так я починаю соватися. Ну, може, десь і перетнувся, але чорт його знає. Ну так цілеспрямованих зустрічей якихось немає. Ну тим паче, ми ж розуміли, що вже почалася політична історія, тому всі ці зв'язки, що його компрометують, нам не потрібні", – сказав Коломойський.
    Богдан відмовився говорити про причини відвідування Женеви і Тель-Авіва у компанії Зеленського, посилаючись на те, що це його приватне життя.
    Отримати пояснення Зеленського про причини частих перельотів у Тель-Авів та Женеву не вдалось. Його штаб залишив без відповіді запит «Схем» з проханням про коментар.

  8. #17888
    Аватар для NataNika
    Реєстрація
    28 жовтень 2008
    Дописів
    641

    Типово

    Уже даже у мамашек Кидстаффа инстинкт самосохранения включился, и они начали массово открещиваться от Зе-Ко. А тут сидят матерые мужики и до сих пор топят за сцыкуна.
    Да, перевелись на Украине настоящие, с чувством собственного достоинства, умные мужики(
    Ангельское Терпение Требует Дьявольской Силы

  9. #17889
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    пацану на ходу менять свою точку зрения? та ни в жисть! ))
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #17890
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від NataNika Переглянути допис
    Уже даже у мамашек Кидстаффа инстинкт самосохранения включился, и они начали массово открещиваться от Зе-Ко. А тут сидят матерые мужики и до сих пор топят за сцыкуна.
    Да, перевелись на Украине настоящие, с чувством собственного достоинства, умные мужики(
    Дешёвый заброс, как для оГорода... не бывает умных мужиков. По отдельности - да, бывают.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  11. #17891
    Аватар для Королевишна-Красавишна
    Реєстрація
    10 січень 2013
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    15 669

    Типово

    хм.однако ))))
    Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114

  12. #17892
    Аватар для Mr_Tvister
    Реєстрація
    17 липень 2008
    Дописів
    1 220

    Типово

    Цитата Допис від NataNika Переглянути допис
    А тут сидят матерые мужики и до сих пор топят за сцыкуна.
    Да, перевелись на Украине настоящие, с чувством собственного достоинства, умные мужики(
    і не кажіть


  13. #17893
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від NataNika Переглянути допис
    Уже даже у мамашек Кидстаффа инстинкт самосохранения включился, и они начали массово открещиваться от Зе-Ко. А тут сидят матерые мужики и до сих пор топят за сцыкуна.
    Да, перевелись на Украине настоящие, с чувством собственного достоинства, умные мужики(
    ну тупые американцы,открестились от пороха в последний момент.
    видимо задорнов с мамашами кидстаффа что-то знали)))
    Курт Волкер: «Ми вітаємо українців з успішним 1-м туром президентських виборів. Ми бажаємо вам успіхів у проведенні 2-го туру ... США не підтримують жодного конкретного кандидата на будь-яких виборах, натомість ми підтримуємо принципи.»

  14. #17894

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 596

    Типово

    Тяжело Вовке будет, очень тяжело. На этот и следующий год выпадают пиковые выплаты по кредитам, а сотрудничество с МВФ пробуксовывает. Дают по чуть-чуть и со скрипом. Инвестиций как не было так и нет. Парламентские выборы осенью. Коррупция никуда не делась.
    Если не справится, то через 5 лет будет возможность выбрать нового президента.
    Но особо ретивые уже сейчас (еще до выборов) поговаривают о Майдане.
    Есть у революции начало, нет у революции конца (с).
    Без подписи

  15. #17895
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Ну так старая революция протухла, несите новую.
    А задуматься о причинах этого самого протухания, не - это сильно сложно.
    И что даст революция кроме очередных выборов и опять победы Зе?))

  16. #17896
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    он же был банкрот с год полтора тому назад.

  17. #17897
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 242

    Типово

    Опять курицы на вечер разбежались по огороду
    Нет порядка в сарае.

  18. #17898

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 596

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    И что даст революция кроме очередных выборов и опять победы Зе?))
    Так если я правильно понял Александр не призывает к революции, а как раз наоборот.
    Без подписи

  19. #17899
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Тяжело Вовке будет, очень тяжело. На этот и следующий год выпадают пиковые выплаты по кредитам, а сотрудничество с МВФ пробуксовывает. Дают по чуть-чуть и со скрипом. Инвестиций как не было так и нет. Парламентские выборы осенью. Коррупция никуда не делась.
    Если не справится, то через 5 лет будет возможность выбрать нового президента.
    Но особо ретивые уже сейчас (еще до выборов) поговаривают о Майдане.
    Есть у революции начало, нет у революции конца (с).
    даст тот,достаточно возобновить реформы и вести себя нормально

    какие ретивые?
    175 за пороха.
    из них активных и 5% не наберется
    вспомним как бирюков бравый в нете,от 1 атошника убегал с майдана

  20. #17900
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від NataNika Переглянути допис
    Уже даже у мамашек Кидстаффа инстинкт самосохранения включился, и они начали массово открещиваться от Зе-Ко. А тут сидят матерые мужики и до сих пор топят за сцыкуна.
    Да, перевелись на Украине настоящие, с чувством собственного достоинства, умные мужики(
    У мамашек из кидстафа при порохе продажи упали. Укрпочты позакрывали. Не могут они так говорить.

Сторінка 895 з 3000 ПершаПерша ... 39579584588588688788888989089189289389489589689789889990090190290390490594599513951895 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті