Люди пришли на экскурсию...ну и заодно побороться за свои трудовые права....)))Місце проведення мітингу – вулиця Новоселицька, 7. Мета – "захист трудових прав громадян та боротьба з корупцією" та "захист конституційних прав".
Акція заявлена безстроковою. У ній мають взяти участь до 2 тисяч осіб.
Журналісти телеканалу ZIK на місці події спілкувалися з учасниками, які здебільшого ігнорували прохання прокоментувати причину свого приходу під офіс Зеленського. Одна з жінок сказала, що прийшла на "екскурсію".





Bookmarks