| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114
Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114
У ПАПы уже пошли вбросы..))
У Порошенка розказали, на що розраховують у другому турі
У виборчому штабі Петра Порошенка вважають, що їхній кандидат у президенти,
чинний глава держави має більший резерв для добору голосів у другому турі виборів ніж Володимир Зеленський.
"Звичайно, я не думаю, що його (Зеленського – ред.) результат буде нижчим у другому турі,
звичайно, він добере певну кількість голосів.
Але резерв для добору голосів на сьогодні більший у Порошенка, ніж у Зеленського", - сказав Медведєв.
"Ті, які хотіли проголосувати "по приколу", всі вичерпалися. Тепер боротьба буде за тих, хто "не по приколу",
і мені здається, що у цій боротьбі якраз у Порошенка шансів більше, ніж у Зеленського",
- заявив речник виборчого штабу Порошенка."
---
я так понимаю этот посыл к тому, что мол у ПАП гораздо больше возможностей к манипуляциям,
типа - куда ты Вова лезешь, у меня там все схвачено..))
послушал вчерашнюю речь президента в своем штабе.
жалкая попытка обвинить всех и вся в связях с россией, это не россия заняло первое место в первом туре, это президент занял второе.
про галкина и петросяна вообще позор. Марионетка коломойского ? Петр Алексеевич, ты занял второе место, смирись с этим, ты даже хуже клоуна.
![]()
Ну, простите, не "ценно".
Но Вы его принимаете в одной части, в которой "молодежь".
А так - да, на формирование мнения влияете очень большое множество различных факторов, в том числе на формирование мнения о государстве влияет то, что баллотироваться в президенты позволяет себе начальник чего то там, которого таскают в одеяле.
Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks