Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Поедите ли Вы в Киев по данному призыву

Голосували
163. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Поеду в Киев за свой счет

    19 11,66%
  • Поеду в Киев за счет Ахметова и ПР

    29 17,79%
  • Не поеду, буду продолжать есть хлеб и воду дома

    37 22,70%
  • У меня все в порядке с работой и деньгами

    78 47,85%
Сторінка 22 з 33 ПершаПерша ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 655, показано з 421 по 440.

Тема: "Мы будем терпеть не больше ста дней!"

  1. #421
    Патриот года 2009-2011
    Меломан года 2009
    Респект года 2009
    Циник года 2011
    Аватар для Прокурор*
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Звідки Ви
    36 Quai des Orfevres
    Дописів
    11 533

    Типово

    Цитата Допис від Карафа Переглянути допис
    Це Ви шо, провокуєте жидів громити бандерівців? Вобще мля!
    +100

  2. #422

    Реєстрація
    13 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Российская Федерация
    Дописів
    3 603

    Типово

    Цитата Допис від Карафа Переглянути допис
    Це Ви шо, провокуєте жидів громити бандерівців? Вобще мля!
    не, пан бандеровец! то я кажу будут ли 3,14здить жидов, бандеровцев и жидобандеровцев под общим революционным делом.

  3. #423
    Аватар для veresk
    Реєстрація
    11 серпень 2008
    Дописів
    818

    Типово

    Цитата Допис від Карафа Переглянути допис
    Це Ви шо, провокуєте жидів громити бандерівців? Вобще мля!
    "… в Україні виникла перша земна цивілізація і звідси вже поширилася по всій планеті.

    У підручниках з історії й археології кроманьйонця зображено як дрімучого дикуна. А от наш пращур – кроманьйонець із Мезенської стоянки (тепер Коропського району Чернігівської області), що жив 20 тисяч років до Різдва Христового, виявляється, вже був неабияким інтелектуалом і витворив у зародку всі основні духовні напрями майбутньої цивілізації – науку …, релігію .., мистецтво ... – і ще, і ще.

    У всьому цьому мав передовсім виявитися інтелект цих піонерів української духовності. Адже до всього цього треба було додуматися, треба було потужно й глибоко мислити.
    Подумати тільки! – до народження Христа ще цілих двадцять тисячоліть, планета ще необжита, навколо звірячість і дикість, а наш чоластий пращур із придеснянського городища вже втуплює свій допитливий, палахкотливий зір у космічні нетрища, осягає не тільки видимий, але й невидимий езотеричний світ .., поринає у світ абстракцій .., починає жити за законами краси, естетизує свій побут ..,
    до самозабуття музикує в інструментальному гурті. То сурмила, наближаючись, цивілізація.


    А що вже говорити про апогей трипільської культури (V-ІІ тисячоліття до н.е.) і її інтелектуальні й інші духовні засяги настільки приголомшливі, що час від часу у вчених зринає припущення про те,
    що якісь позаземні цивілізації передали нам свій духовний спадок. Звідси легенда про золотого плуга й золоте ярмо, спущені з небес нашим краянам, аби вони понесли в світи мистецтво землеробства.
    Звідси і міф про змішані шлюби праукраїнок з небожителями
    аби людство одержало додаткову космічну генетичну потугу для свого розвою.

    Не заперечуючи, а навпаки, підтверджуючи можливість отримування землянами інформації і навіть генетичного підживлення від інопланетної цивілізації, що «веде» наш розвиток, опікується нами, слід усе-таки замислитися над тим, а чому саме нам випала така благодать,

    чому саме праукраїнців небесні сили (та ж ноосфера) обрали в якості місіонерів людства, аби передати їм ці богоспасенні знання і вміння? Відповідь напрошується сама собою: либонь, тому, що саме придніпрянці тоді були єдині, здатні за рівнем свого інтелектуального й іншого розвитку для сприйняття цих базових знань. Значить, тут, особливо в причорноморській Атлантиді, вже існувало досить розвинене суспільство.

    Справді, нікуди не дітися від того історичного факту, визнаного нині ученими всього світу, що саме з Придніпров'я пішла в світи вся індоєвропейська культура, що тут коріння індоєвропейських мов.
    Як і те, що в Україні виникла перша земна цивілізація і звідси вже поширилася по всій планеті. ...

    ... Тут з'явилася перша космогонія, астрономія, математика, медицина, агрономія, релігія, магія і т.д. Тут точно обраховано радіус Землі, орбіти планет, з точністю 0,9 сек. – тривалість місяця і 0,4 сек. – тривалість сонячного року і т. ін.

    Трипільці першими створили магію чисел, кабалу, астрологію.
    Спираючись на езотеричні, сакральні уявлення пелазгів, які вони принесли до Стародавньої Греції, Піфагор створив своє вчення про числа. Цьому могла посприяти і його мати-пелазгійка, яка служила піфією при храмі у Дельфах.

    Багато видатних людей Еллади й Риму були праукраїнцями – етрусками або пелазгами.

    Володарями й зберігачами вищих знань у Стародавньому світі були волхви, жерці. Прийняття християнства супроводжувалося винищенням волхвів, і вони змушені були піти в підпілля.
    Цей потаємний орден жерців проіснував протягом усіх наступних поколінь,
    беручи личину то козаків-характерників,
    то масонів, то народних цілителів, чаклунів, мольфарів, ворожбитів, віщунів, астрологів,
    а сьогодні – екстрасенсів.


    В усіх країнах українська діаспора є найінтелектуальнішою, духовнішою. У Стародавній Греції нашого земляка мислителя Анахарсиса було визнано одним із семи найвеличніших мудреців античного світу...

    З праукраїнців походили Піфагор, Анаксагор, Демокріт, Гераклід, Архімед, Геракл – і маса інших. З етрусків чи пелазгів вийшли і всі видатні грекині – Гіпатія, Сафо та ін. Усі піфії й гетери також були з наддніпрянок. ...
    Праукраїнки ж були блискуче освіченими, мали гострий розум, прекрасну мову, і вони в Елладі створили унікальну духовну касту гетер, їх запрошували знатні греки на свої зібрання, аби вони прикрашали їхнє товариство своїми піснями, грою на музичних інструментах і високоінтелектуальними розмовами.

    Хто заперечить, що Шевченко має бути в десятці найкращих поетів планети? І хіба не є беззаперечним, що Леся Українка утримує пальму першості серед поеток світу?

    Серед кращих творців космічної техніки й космогонічної теорії традиційно повно українців – Едуард Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Сергій Корольов та ін. У десятку кращих істориків світу входить Михайло Грушевський, а в десятку лінгвістів – Агатангел Кримський – і несть їм числа...

    Відомий психолог і психіатр Іван Сікорський так писав про переваги українського розуму: «Тип малоруса і великоруса різняться між собою в тому відношенні, що у малоруса меншою мірою створилися ті нові риси, які набуті від фіннів, і більше зберігся природний слов'янський розум і почуття.
    Таким чином малорус виявився більш ідеальним...
    більш схильним до роздумів (розвинений розум)...
    Його почуття більш тонкі й глибокі;
    він більш поетичний і схильний до внутрішнього аналізу
    »
    (И.А. Сикорский. Всеобщая психология с физиогномикой в иллюстрированном изложении. – К., 1904. – с. 85).

    Високий інтелектуальний потенціал учнівської молоді України засвідчили й експериментальні дослідження українських психологів. Зокрема автор цих рядків понад 30 років вивчав дослідним шляхом розумові здібності українських школярів, і вони виявилися значними...

    Навпаки, самі ж зарубіжні вчені надають нашій молоді переваги. Так, професор Каліфорнійського університету Дональд Рой, який уже тричі приїздить в Україну і викладає тут антропологію, психологію, соціологію та інші науки у Києво-Могилянській академії та Київському політехнічному університеті, у своєму інтерв'ю кореспонденту тижневика «Освіта» зауважував: «І в академії, і в політехнічному – надзвичайно високий рівень підготовки студентів. Вони розмовляють англійською, а ця демонструє високий клас українського суспільства. Українські студенти виявляють неабияку зацікавленість у ролі Америки у світі на відміну від американських, яких зазвичай мало цікавить те, що відбувається за межами США. І якщо запитати американського студента, де знаходиться Україна, він не відповість, бо не знає. ...

    Тож Україна входить до планетарної родини народів не забейканою, зашмарованою Попелюшкою, не темною поторочею, а високоінтелектуальною грандесою, яка ще вразить світ і змусить поважати себе навіть наших ворогів. Тож шануймося, бо ми того варті!"

    -----------------------------------------------------------------
    Весь текст: http://smbr.ru/sg/ua/uc.htm

    ЭТОГО ОСНОВАНИЯ ДОСТАТОЧНО для возвращения "исторической родины бендеровцев",
    ну, а далее будут их там евреи громить или нет ... "науке это не известно" (С)
    )))))))
    Востаннє редагував veresk: 05.02.2009 о 02:22

  4. #424

    Реєстрація
    13 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Российская Федерация
    Дописів
    3 603

    Типово

    судя по результатам опроса на сегодняшний день порог в 15% несогласных преодолен. А значит, по словам Игоря Беркута, вероятность революционных действий очень высока.

  5. #425

    Реєстрація
    13 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Российская Федерация
    Дописів
    3 603

    Типово Бандеровцы, фашисты, религия

    "Попытки националистических властей Украины периода Гражданской войны уничтожить путем жесткого государственного давления традиционную религию большинства были первыми в новейшей истории континента. Они стали, к сожалению, образцом для подражания будущих фашистских режимов, как стал объектом изучения гитлеровских специалистов по «окончательному решению еврейского вопроса» и погромный опыт Директории.

    Мало кто знает, что петлюровские попытки ликвидации православия и десакрализации его святынь тщательно исследовались нацистскими идеологами, в том числе будущим создателем рейхсминистерства по делам занятых восточных территорий (РМО) Альфредом Розенбергом. Основные моменты политики лидеров Центральной Рады и особенно Директории были развиты и задействованы как в религиозной политике на территории собственно рейха, так и на оккупированных украинских землях. Неслучайно одним из ведущих специалистов рейха по церковным вопросам был уроженец Галиции — кадровый сотрудник абвера Ганс Кох, который ранее служил в Главном штабе армии УНР и снова был направлен в Украину в 1941 г."
    http://odnarodyna.ru/articles/4/209.html Дмитрий Табачник

  6. #426

    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 348

    Типово

    Шановний Вереск, не бояньте! Все це знають навіть діти! ))))
    Слава Україні!

  7. #427

    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 348

    Типово

    Цитата Допис від Чугун Переглянути допис
    не, пан бандеровец! то я кажу будут ли 3,14здить жидов, бандеровцев и жидобандеровцев под общим революционным делом.
    А Ви, я бачу, крім того що україноненависник( це - фігня!), ще й не абиякий ЮДОФОБ! Я б цього, на Вашому місті не афішував, бо можете мати проблєми з законом.

  8. #428
    Пара года 2008 (Гелиашер) Аватар для Иггдрасиль
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 973

    Типово

    Цитата Допис від Чугун Переглянути допис
    "Попытки националистических властей Украины периода Гражданской войны уничтожить путем жесткого государственного давления традиционную религию большинства были первыми в новейшей истории континента. Они стали, к сожалению, образцом для подражания будущих фашистских режимов, как стал объектом изучения гитлеровских специалистов по «окончательному решению еврейского вопроса» и погромный опыт Директории.

    Мало кто знает, что петлюровские попытки ликвидации православия и десакрализации его святынь тщательно исследовались нацистскими идеологами, в том числе будущим создателем рейхсминистерства по делам занятых восточных территорий (РМО) Альфредом Розенбергом. Основные моменты политики лидеров Центральной Рады и особенно Директории были развиты и задействованы как в религиозной политике на территории собственно рейха, так и на оккупированных украинских землях. Неслучайно одним из ведущих специалистов рейха по церковным вопросам был уроженец Галиции — кадровый сотрудник абвера Ганс Кох, который ранее служил в Главном штабе армии УНР и снова был направлен в Украину в 1941 г."
    http://odnarodyna.ru/articles/4/209.html Дмитрий Табачник
    Ганс Кох- щирый украинец))) И ссылочка очень понравилась...Д. Табачник- полковник КГБ, хоть и бывший))
    Вільна, сильна, самодостатня Україна понад усе!
    Душу й тіло ми положим за нашу свободу. (с)
    Дуже приємно, жидобандерівець, екстреміст.

  9. #429
    Пара года 2008 (Гелиашер) Аватар для Иггдрасиль
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 973

    Типово

    Цитата Допис від Чугун Переглянути допис
    судя по результатам опроса на сегодняшний день порог в 15% несогласных преодолен. А значит, по словам Игоря Беркута, вероятность революционных действий очень высока.
    Беркут- лидер парии, численнрстью в 10 человек, автор книги "Брат", в которой прославляется В. Путин... очччень большой эксперт по Украине и рев. действиям)))
    Вільна, сильна, самодостатня Україна понад усе!
    Душу й тіло ми положим за нашу свободу. (с)
    Дуже приємно, жидобандерівець, екстреміст.

  10. #430

    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 348

    Типово

    Цитата Допис від Иггдрасиль Переглянути допис
    Беркут- лидер парии, численнрстью в 10 человек, автор книги "Брат", в которой прославляется В. Путин... очччень большой эксперт по Украине и рев. действиям)))
    Ви не знаєте Беркут його призвище, чи Гекко? Він називає себе то так, то так?

  11. #431
    Аватар для sceptic
    Реєстрація
    07 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 597

    Типово

    Цитата Допис від Карафа Переглянути допис
    Ви не знаєте Беркут його призвище, чи Гекко? Він називає себе то так, то так?
    Кроме этих (Беркут, Гекко) ещё имеет (или имел в прошлом) фамилию Гонцул. Кроме того был (или есть) гражданином Казахстана.
    ...я так думаю.

    Дельфинарий: хлорированная тюрьма

  12. #432

    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 348

    Типово

    Цитата Допис від sceptic Переглянути допис
    Кроме этих (Беркут, Гекко) ещё имеет (или имел в прошлом) фамилию Гонцул. Кроме того был (или есть) гражданином Казахстана.
    Який мутняга!

  13. #433
    Пара года 2008 (Гелиашер) Аватар для Иггдрасиль
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 973

    Типово

    Цитата Допис від Карафа Переглянути допис
    Який мутняга!
    +1.
    Ну и ссылаются на него понятно кто))
    Вільна, сильна, самодостатня Україна понад усе!
    Душу й тіло ми положим за нашу свободу. (с)
    Дуже приємно, жидобандерівець, екстреміст.

  14. #434
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від veresk Переглянути допис
    "… в Україні виникла перша земна цивілізація і звідси вже поширилася по всій планеті.
    Да уж...повезло планете

  15. #435

    Реєстрація
    13 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Российская Федерация
    Дописів
    3 603

    Типово

    тема то не про Беркута. На сейчас с ним попути. А потом как Бог укажет.
    Тут Федорович на слушании отчета Правительства отбросил ранее приготовленную и речь и своими словами конкретно сказал - Вас (Президент, Правительство, депутаты) люди вынесут собственноручно и пройдут президентские и парламентские выборы.ПС. На конец февраля намечен съезд Партии Регионов. Есть подозрения будет обсуждаться сценарий событий "100 дней Януковича". Ждемс с нетерпением!

  16. #436
    Пара года 2008 (Гелиашер) Аватар для Иггдрасиль
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 973

    Типово

    Цитата Допис від Чугун Переглянути допис
    тема то не про Беркута. На сейчас с ним попути. А потом как Бог укажет.
    Тут Федорович на слушании отчета Правительства отбросил ранее приготовленную и речь и своими словами конкретно сказал - Вас (Президент, Правительство, депутаты) люди вынесут собственноручно и пройдут президентские и парламентские выборы.
    Ага, а на балконе держали этот текст, написанный на простыне метровыми буквами)))
    Вільна, сильна, самодостатня Україна понад усе!
    Душу й тіло ми положим за нашу свободу. (с)
    Дуже приємно, жидобандерівець, екстреміст.

  17. #437
    Аватар для sceptic
    Реєстрація
    07 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 597

    Типово

    Цитата Допис від Чугун Переглянути допис
    Вас (Президент, Правительство, депутаты) люди вынесут собственноручно и пройдут президентские и парламентские выборы.
    Т. е. их (Президент, Правительство, депутаты) вынесут, а он (Янукович) - небожитель останется, его народ любит и не позволит тронуть...
    ...я так думаю.

    Дельфинарий: хлорированная тюрьма

  18. #438
    Пара года 2008 (Гелиашер) Аватар для Иггдрасиль
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 973

    Типово

    Цитата Допис від sceptic Переглянути допис
    Т. е. их (Президент, Правительство, депутаты) вынесут, а он (Янукович) - небожитель останется, его народ любит и не позволит тронуть...
    ...ну да)) Фёдрыч же свой... неграмотный, в бурной юности шапки сбивал, грабил, насиловал...короче из народа.
    Вільна, сильна, самодостатня Україна понад усе!
    Душу й тіло ми положим за нашу свободу. (с)
    Дуже приємно, жидобандерівець, екстреміст.

  19. #439

    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 348

    Типово

    Цитата Допис від Иггдрасиль Переглянути допис
    ...ну да)) Фёдрыч же свой... неграмотный, в бурной юности шапки сбивал, грабил, насиловал...короче из народа.
    А мені здається, що героїчне бандитьське минуле фьодорича такий самий звіздьож, як і його прфесорство.Диявольська вигадка московських політтехнологів! Саме так! Шоб знароду! Але, чи терпів би стільки років порядний бандюган відверте знущання оражоїдної кодли?
    Та ніколи! Він покарав би показово памаранчових козлів , і якнайшвидше!
    Тим більше, що обіцяв. Не по-пацонськи фьодорич поводиться. Не тягне на рецииівіста. НЄВЄРЮ !(с)
    До того ж він носить шкіряні труси та бюстгалтер ( сам бачив в їнтернеті!), а в кримінальних колах таке не дуже вітають. Якось не зростається.
    Жаль, бо я на нього сподівався!

  20. #440

    Реєстрація
    13 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Российская Федерация
    Дописів
    3 603

    Типово

    Карафа, Игдрасиль! Вас послушаешь, впечатление - попал в 2004 год. Вы остановились в своем развитии что ли (или это ВЫ наши Великие Укры)? То что дядя Федорович в детстве делал это невинные шалости в сравнении с тем что он делал после. А то что делает щас Ющ - ГЕНОЦИД УКРАИНСКОГО НАРОДА!
    Нужно помочь Федоровичу убрать эту хитрую лису с косой и зомби американского и последовательного ученика Гитлера - Юща.

Сторінка 22 з 33 ПершаПерша ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті