Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 40 з 177 ПершаПерша ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3539, показано з 781 по 800.

Тема: Православна Церква України

  1. #781
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Не понятно какой смысл вы вкладываете в слово "головуюча".

    Это не в обиду вам сказано, а просто потому, что тут на форуме один из фрумчан как-то объявил мне :"Я имею право вкладывать в произносимые мною слова ЛЮБОЙ смысл".

    Я не могу что-то возражать вам или соглашаться с вами до тех пор пока не пойму
    смысл ваших слов.
    «У нас є привілей бути старшим братом у світовій православній церкві. Константинопольський патріарх представляє у світі Православ’я, є його виразником і несе за нього історичну, канонічну і теологічну відповідальність. Прерогативою Вселенського патріарха є координація роботи світового православ’я, включаючи скликання соборів, а також підтримка міжцерковних і міжконфесійних діалогів, у нього є право арбітра в церковних справах — це право (канон 2 було надано Константинопольському архієпископу в 451 році на IV Вселенському соборі.
    такого права немає більш ні в кого....тобто нашу суперечку міг би вирішити ВП сказавши що Я або Ви не праві...і це було б слово останньої інстанції.

  2. #782

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    а що в Україні вже з'явився канонічний Київський Патріарх, рукопокладений Варфоломієм?
    Нет, я нигде такого не утверждал, что в Украине УЖЕ появился Киевский Патриархат.

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Чи для Вас канонічний ієрарх дорівнює Патріарху?
    Ну поскольку гипонимом слова "иерарх" есть слово "епископ", а епископ возглавляющий автокефальную церковь может иметь сан "патриарх", эти понятия имеют объединяющую связь.

    П.С.
    Ваш вопросы из разряда "вообще" или предполагают какую-то конкретику ?

  3. #783

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Кніжечка пише про єдність, а ви надаєте єдністі поняття канонічності. Єдність витікає як опція із канонічності. Бо саме канонічність дозволяє церкві мати єдність.
    И...
    Ну , развивайте мысль дальше...
    Ладно, я сам продолжу ваши слова : А церковь отказавшаяся от ЕО вышла из единства Церкви , так как отказалась от ОСНОВНОГО Канона - Евхаристии.
    Не странно ли после такого называть церковь "канонической" ?


    П.С.
    В очередной раз прошу вас уйти от понятие "каноничность церкви" которую придумали в РПЦ 30 лет тому назад.
    Там действительно РПЦ - каноничная церковь с момента рождения и до прекращения жизни на Земле.

  4. #784

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    «У нас є привілей бути старшим братом у світовій православній церкві. Константинопольський патріарх представляє у світі Православ’я, є його виразником і несе за нього історичну, канонічну і теологічну відповідальність. Прерогативою Вселенського патріарха є координація роботи світового православ’я, включаючи скликання соборів, а також підтримка міжцерковних і міжконфесійних діалогів, у нього є право арбітра в церковних справах — це право (канон 2 було надано Константинопольському архієпископу в 451 році на IV Вселенському соборі."


    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    такого права немає більш ні в кого....тобто нашу суперечку міг би вирішити ВП сказавши що Я або Ви не праві...і це було б слово останньої інстанції.

    Ага, судя по той цитате, которую вы привели, то в понятие "головуючий" вы вкладываете смысл того,
    что Вселенскому Патриарху передана функция арбитра в церковных делах.
    Каким образом это соотносится с вашим несогласием того, что ВСЕ поместные Церкви равноправны ?

  5. #785

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Сладкая не поняла где прокололась.

    Сними парашют. (с)

  6. #786
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Сладкая не поняла где прокололась.

    Сними парашют. (с)
    Бач, олежко, я не можу проколотися, бо я ні за кого. Але такі як ти винні що питання НЕ ДЕРЖАВНОЇ церкви винесли у політичну , дєржавну, площину. І що обговорення її становища зачіпає одну чи іншу сторону інтересів, це природньо. А як ти хотів...

  7. #787
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    ... Але такі як ти винні що питання НЕ ДЕРЖАВНОЇ церкви винесли у політичну , дєржавну, площину. ...
    Аж цікаво стало - чим?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  8. #788
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Бач, олежко, я не можу проколотися, бо я ні за кого. Але такі як ти винні що питання НЕ ДЕРЖАВНОЇ церкви винесли у політичну , дєржавну, площину. І що обговорення її становища зачіпає одну чи іншу сторону інтересів, це природньо. А як ти хотів...
    були б Ви ні за кого - не було б Вас тут.
    пардон за втручання - інколи гортаю цю тему.

  9. #789
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    були б Ви ні за кого - не було б Вас тут.
    Да ну! А поговорить?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  10. #790
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Та, да...
    Робота, робота...
    Вже десь з два тиждні як , навіть, на мову довелося сахару перейти для більшої переконливості та реабілітації після шкандалю з обливання лайном Українського Гімну
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  11. #791
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    не слідкувала ніколи за цим ніком.
    кажете, робота?
    бот має бути харизматичний. понабирали за оголошеннями! ))

  12. #792
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    ого. це круто. ви тут уже листа до Варфоломея пишете, аби він розсудив?

  13. #793
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Та, да...
    Робота, робота...
    Вже десь з два тиждні як , навіть, на мову довелося сахару перейти для більшої переконливості та реабілітації після шкандалю з обливання лайном Українського Гімну
    А шо, разве был шкандаль? И хто с кем?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  14. #794

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    питання НЕ ДЕРЖАВНОЇ церкви винесли у політичну , дєржавну, площину.
    яка там площина? усе просто, як дважді два - не топтатимуть більше кацапопопи українську землю! і не тужся!


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  15. #795
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    яка там площина? усе просто, як дважді два - не топтатимуть більше кацапопопи українську землю! і не тужся!
    Та - там хоч би швидка Настя не трапилася
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  16. #796
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Нет, я нигде такого не утверждал, что в Украине УЖЕ появился Киевский Патриархат.

    Ну поскольку гипонимом слова "иерарх" есть слово "епископ", а епископ возглавляющий автокефальную церковь может иметь сан "патриарх", эти понятия имеют объединяющую связь.
    Ви біжете поперед паровоза. Автокефалії ще ніхто нікому не надавав.
    А так вірно, глава автокефальної церкви може мати сан "патріарха".
    Але ж що ми бачимо у СМІ ?


    І ось цікаво хто ж надав йому такий сан?

    ))))))))

  17. #797

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    І ось цікаво хто ж надав йому такий сан?

    ))))))))


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  18. #798
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цукор, та киньте вже той гугл-перекладач: результат потворний підіть повчіть відмінки, стійки фразеологізими, наприклад.

  19. #799
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    И...
    Ну , развивайте мысль дальше...
    Ладно, я сам продолжу ваши слова : А церковь отказавшаяся от ЕО вышла из единства Церкви , так как отказалась от ОСНОВНОГО Канона - Евхаристии.
    Не странно ли после такого называть церковь "канонической" ?
    П.С.
    В очередной раз прошу вас уйти от понятие "каноничность церкви" которую придумали в РПЦ 30 лет тому назад.
    Там действительно РПЦ - каноничная церковь с момента рождения и до прекращения жизни на Земле.
    Може "канонічність церкви" вигадали РПЦ, але суті це не змінює , "'канонічна церква " це церква визнана ВП. Або хоч та що підпорядковується якоїсь автокефалії, визнаної ВП. Яка є у тому списку що ви вище надавали. Я ж писала що канонічна дорівнює визнаної Константинополем. Ну ок, буду писати визнана ВП, якщо Вас так дратує.
    Стосовно канона євхаристії я Вам надавала приклад того самого канона. Що є канон, а є спільне його виконання. І що цє різні речі.
    Ви знов біжете поперед паровоза і зарано скидаєте гравця РПЦ із арени.
    Востаннє редагував Caxar2011: 24.10.2018 о 23:20

  20. #800

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Цукор, та киньте вже той гугл-перекладач: результат потворний підіть повчіть відмінки, стійки фразеологізими, наприклад.
    підозрюю, що після перекладача, вона ще править на власний розсуд...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

Сторінка 40 з 177 ПершаПерша ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті