такого права немає більш ні в кого....тобто нашу суперечку міг би вирішити ВП сказавши що Я або Ви не праві...і це було б слово останньої інстанції.«У нас є привілей бути старшим братом у світовій православній церкві. Константинопольський патріарх представляє у світі Православ’я, є його виразником і несе за нього історичну, канонічну і теологічну відповідальність. Прерогативою Вселенського патріарха є координація роботи світового православ’я, включаючи скликання соборів, а також підтримка міжцерковних і міжконфесійних діалогів, у нього є право арбітра в церковних справах — це право (канон 2було надано Константинопольському архієпископу в 451 році на IV Вселенському соборі.



Відповісти з цитуванням

Bookmarks