петеботи чітають поміж строк і бачать тільки свій маразм... яскравий приклад
А Ви шо не бачите як невіруючи вже насаждають правільну церкву? Як на очах ліплять ідола? Який там Бог - коли головне ВЛАДАну а тепер відповідь головній чувирлеТак, что в переводе на русский язык ваше обращение читается так :
"А Вы что не видите как Путин и Гундяев не веря (в Бога) уже насаждают правильную церковь - РПЦ?
Как на глазах лепят идола - "русский мир"? Какой там Бог - когда главное ВЛАСТЬ. "
щооооооооооооо???УПЦ КП підпорядковується МП? навіть прибутки віддає ???.... це ще краще ніж пост про ЗЛО яке благословив Філарет
![]()
Томос потрібен щоб УПЦ КП і УАПЦ відділилася від МП ?
дє вас таких набирають ?![]()



Відповісти з цитуванням

Bookmarks