Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 24 з 177 ПершаПерша ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3539, показано з 461 по 480.

Тема: Православна Церква України

  1. #461
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    петеботи чітають поміж строк і бачать тільки свій маразм... яскравий приклад

    А Ви шо не бачите як невіруючи вже насаждають правільну церкву? Як на очах ліплять ідола? Який там Бог - коли головне ВЛАДА
    Так, что в переводе на русский язык ваше обращение читается так :

    "А Вы что не видите как Путин и Гундяев не веря (в Бога) уже насаждают правильную церковь - РПЦ?
    Как на глазах лепят идола - "русский мир"? Какой там Бог - когда главное ВЛАСТЬ. "
    ну а тепер відповідь головній чувирле
    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Чувырло кацапское... Томос украинской церкви НУЖЕН. Нужен для того, чтобы она на ЗАКОННЫХ основаниях стала самостоятельной и перестала бы подчиняться твоим хозяевам из паРаши. Пока не будет томоса, РПЦ будет продолжать считать себя хозяйкой УПЦ, забирать у неё бОльшую часть дохода, указывать, что делать, и пр. Но до тебя, убогой, это никогда не дойдёт.

    щооооооооооооо??? УПЦ КП підпорядковується МП? навіть прибутки віддає ???.... це ще краще ніж пост про ЗЛО яке благословив Філарет
    Томос потрібен щоб УПЦ КП і УАПЦ відділилася від МП ?
    дє вас таких набирають ?

  2. #462

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    пішьі вже на радном, кацапура...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  3. #463
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    [QUOTE=Caxar2011;36500255]

    щооооооооооооо??? УПЦ КП підпорядковується МП? навіть прибутки віддає ???.... це ще краще ніж пост про ЗЛО яке благословив Філарет
    Невже Ви цього не знали? Про це неприкрито говорять і в російськи ЗМІ та російські оглядачі самого різного спрямування - трактують по-різному, але про отримання грошей з України немає протиріч, навіть називають мільярдні цифри
    Томос потрібен щоб УПЦ КП і УАПЦ відділилася від МП ?
    дє вас таких набирають ?
    УПЦ КП і УАПЦ не мають нічого спільного з РПЦ та УПЦ КП і не визнаються московською церквою, як церукви взагалі. Тому томос потрібен не для відділення від МП, а щоб УПЦ могла пастися на своєму полі цілком канонічно.
    Химерна річ - церкви. С одного боку вони кажуть, що благодать їхнім священнослужителям дав сам Ісус Христос через рукоположення, а з другого боку можуть оголосити безблагодатним (на підставі рішень якогось збіговиська бородатих і нестрижених чуваків в химерних одіяннях будь-кого, хто був висвячений у відповідності з правилами (канонами). Тобто не Христос позбавляє благодаті, а вони самі. Не занадто заносить тих митрополитів та архипастирів?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  4. #464

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 628

    Типово

    [QUOTE=Абориген;36500319]
    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис

    Невже Ви цього не знали? Про це неприкрито говорять і в російськи ЗМІ та російські оглядачі самого різного спрямування - трактують по-різному, але про отримання грошей з України немає протиріч, навіть називають мільярдні цифри
    Ну так про заробітчан на Уренгоях та інших РФ називають? А недавно із попів(МП) зняли недекларованого кеша. Це при тому, що вони як би задекралували, могли провезти без проблем.

  5. #465

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від АрчиБерезинский Переглянути допис
    ты наверное этого дурачка смотришь на ужин , обед и завтрак ?

  6. #466
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Ви ведете розмови про визнання вже існуючих неканонічних упц.
    Але я кажу можна було піти іншим шляхом. Таким де константинополь призначив би Україні свого очільника , який не був попом РПЦ десь там у минулому. Та створив, за своєю ініціативою,, як головний офіс православ'я , нову канонічну церкву. Наприклад з назвою УНПЦ. Ця УНПЦ б визналася і РПЦ. І вуаля в Україні була б вже своя законна канонічна церква. Куди потім могли долучитися і УПЦ КП і інш.
    Але ні. Ціль мабуть не в існуванні канонічної Української церкви. Але в визнанні саме організацій УПЦ КП і УАПЦ каконічними. Зняття анафеми. в цій справі головне ВЛАДА, а не БОГ. Можливість стригти вівцю.

  7. #467

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 628

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Ви ведете розмови про визнання вже існуючих неканонічних упц.
    Але я кажу можна було піти іншим шляхом. Таким де константинополь призначив би Україні свого очільника , який не був попом РПЦ десь там у минулому. Та створив, за своєю ініціативою,, як головний офіс православ'я , нову канонічну церкву. Наприклад з назвою УНПЦ. Ця УНПЦ б визналася і РПЦ. І вуаля в Україні була б вже своя законна канонічна церква. Куди потім могли долучитися і УПЦ КП і інш.
    Але ні. Ціль мабудь не в існуванні канонічної Української церкви. Але в визнанні саме організацій УПЦ КП і УАПЦ каконічними. Зняття анафеми. в цій справі головне ВЛАДА, а не БОГ. Можливість стригти вівцю.
    Майор читает солдатам лекцию про Солнечную систему. Вдруг его срочно вызывают в штаб. Он вызывает прапорщика и говорит:
    - Дочитаешь за меня по тетрадке и ответишь на вопросы.
    На следующий день майор спрашивает:
    - Ну как, дочитал!
    - Так точно!
    - Вопросы были?
    - Так точно!
    - Какие?
    - Рядовой Рабинович спросил, что к нам ближе – Луна или Солнце? Ну я, товарищ майор, ответил уклончиво…
    - Да как уклончиво?
    - А пошел, говорю, ты на ***!

    П.С Це не анекдот. Це реально було питання, що краще, гас і кисень, або НДМГ і тетроксид азоту.
    Востаннє редагував Duke Nukem: 16.10.2018 о 21:24

  8. #468
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Герой Дякула Переглянути допис
    Не а, не сработает. Не понятно, куда денежные потоки направлять, это раз. Второй момент, кто захочет добровольно денежных потоков лишиться.
    О. Грошові потоки ідуть по підземних водах у океан до акул.

  9. #469
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    пішьі вже на радном, кацапура...
    кремлядський куратор наказав писати на мовє...

    отак місяць попише, дивись усі й забудуть як кацапура на Українській Гімн лайно вилила та прокололася...
    наказали виправлятися інакше замість грошенят.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  10. #470
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Гадаю ці потреотичні у лапках, висери треба зібрати до купи. Навіть тема для них є. В кого купа буде більша той виграє .....

  11. #471
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Duke Nukem Переглянути допис
    Майор читает солдатам лекцию про Солнечную систему. Вдруг его срочно вызывают в штаб. Он вызывает прапорщика и говорит:
    - Дочитаешь за меня по тетрадке и ответишь на вопросы.
    На следующий день майор спрашивает:
    - Ну как, дочитал!
    - Так точно!
    - Вопросы были?
    - Так точно!
    - Какие?
    - Рядовой Рабинович спросил, что к нам ближе – Луна или Солнце? Ну я, товарищ майор, ответил уклончиво…
    - Да как уклончиво?
    - А пошел, говорю, ты на ***!

    П.С Це не анекдот. Це реально було питання, що краще, гас і керосин, або НДМГ і тетроксид азоту.
    Пропорщіку - прапорщікове
    сахару- сахарове
    Назва:  смайл11.gif
Переглядів: 120

Розмір:  28,2 КБ
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #472
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Герой Дякула Переглянути допис
    Вот вы смеетесь, а на самом деле, это камень преткновения в этих церковных спорах.
    Вони мабуть гроші спалюють у жертву ??? хоча краще віддавати бідним та хворим. Ну ті / тим для кого це питання головне.

  13. #473
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Гадаю ці потреотичні у лапках, висери треба зібрати до купи. Навіть тема для них є. В кого купа буде більша той виграє .....
    патріотичні
    кацапуро, ти виграєш... навіть приз тобі буде
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  14. #474

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    патріотичні
    кацапуро, ти виграєш... навіть приз тобі буде


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  15. #475
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Герой Дякула Переглянути допис
    Угу. Палят. И на дым смотрят.
    ЗЫ

    Кстати, в этом смысле не совсем понимаю радости от перехода УПЦ КП под Константинополь. Раньше были сами себе хозяева. Панувалы, так сказать, в ридной хатынке, у садочку вышнэвому. А теперь?
    Гггг. Дим. Ну так. Якщо темний то буде дощ. Але якщо світлий то сонячно )))))

    А тепер прийшла осінь. Треба ділитися з нужденними. Для початку можно погрітися в Андрійовському соборі. Потім буде зима.

  16. #476
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Герой Дякула Переглянути допис
    Так его же москали построили, по приказу москальской императрицы. Даже и не знаю, сможет ли настоящий патриот согреться в месте с такой неоднозначной историей?
    Бог один у всіх церквах! А взагалі то ми не знаємо що воно буде далі. Візантійські многоходовочкі, обіцянки. По суті всі ці МП, КП, та інші франшизи підпорядковуються Константинополю. І оцей зараз шелест - це шелест одного дерева.

  17. #477

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 090

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    ты наверное этого дурачка смотришь на ужин , обед и завтрак ?
    не на,а вместо.

  18. #478
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Бог один у всіх церквах! А взагалі то ми не знаємо що воно буде далі. Візантійські многоходовочкі, обіцянки. По суті всі ці МП, КП, та інші франшизи підпорядковуються Константинополю. І оцей зараз шелест - це шелест одного дерева.
    Чому не знаємо, все ж очевидно, бо необхідно викинути московський патріархат з України, як чергового агента впливу кацапів.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #479
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Чому не знаємо, все ж очевидно, бо необхідно викинути московський патріархат з України, як чергового агента впливу кацапів.
    Ну звісно. У московського патріархату Бог не такий?! Інший? Може взагалі кацап!?

  20. #480
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Ну звісно. У московського патріархату Бог не такий?! Інший? Може взагалі кацап!?
    Якщо Ви раптом почитаєте твори Бориса Антоненко-Давидовича (ну, чисто гіпотетично) то знайдете оповідання, коли росіянин стверджував, що Ісус Христос - русскій!
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


Сторінка 24 з 177 ПершаПерша ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті