Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 46 з 85 ПершаПерша ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1697, показано з 901 по 920.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #901
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис

    Большое видится на расстояньи.
    И не приписывайте мне Ваши сокровенные "Или вы возмущаетесь, что памятника четырежды Герою СССР на центральной площади Днепра не поставили?" мысли.))
    Будь моя воля, прерогативу присваивать улицам собственные имена, я оставила бы за фамилиями созидателей (ученые, врачи, учителя, писатели, артисты), а не за именами "героев"... Проходят времена - меняются герои, что, собственно, вы и подтвердили своей репликой.
    А от імператриця ні разу не героїня , історична персона, українофобка.
    Чому ж тоді вона в ваших очах заслужила стати винятком ?

  2. #902
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Полетять . У вас вузько означені критерії геройства.
    Крім того, ви не знали, що територіальні одиниці називають не лише на честь героїв, але і жертв ?
    Парки, сквери, вулиці.
    Але він таки стає героєм, коли замислитесь, заради чого він там стояв .
    Я не писал, что его именем нельзя назвать улицу. Я писал о звании Героя Украины. Перечитайте внимательнее.
    Весь майдан стоял ради чего-то, а вот к чему это привело мы созерцаем уже 4 года. Вам нравится?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  3. #903
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Я не писал, что его именем нельзя назвать улицу. Я писал о звании Героя Украины. Перечитайте внимательнее.
    Весь майдан стоял ради чего-то, а вот к чему это привело мы созерцаем уже 4 года. Вам нравится?
    Перечитала.

    Ви ж повинні розуміти, чому 4 роки не спостерігається кардинальних змін у державі.
    Подобається - це неправильна ознака оцінки.
    У всієї країни відбувся зсув у свідомості. Всі так або інакше стали патріотами.
    Одні - України, решта - московії або совка або свого холодильника .
    Але така річ як вектор розвитку в країні зараз набагато конкретніший, ніж був до Майдана.
    Я б сказала, що Майдан і досі триває .

  4. #904
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    У всієї країни відбувся зсув у свідомості. Всі так або інакше стали патріотами.
    Одні - України, решта - московії або совка або свого холодильника .
    ...
    точно.
    достатньо огород почитати...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  5. #905
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Перечитала.

    Ви ж повинні розуміти, чому 4 роки не спостерігається кардинальних змін у державі.
    Подобається - це неправильна ознака оцінки.
    У всієї країни відбувся зсув у свідомості. Всі так або інакше стали патріотами.
    Одні - України, решта - московії або совка або свого холодильника .
    Але така річ як вектор розвитку в країні зараз набагато конкретніший, ніж був до Майдана.
    Я б сказала, що Майдан і досі триває .
    Как-то одно с другим не вяжется. Я бы сказал, вектор сменили, только движения как не было так и нет. А возможно даже откат по этому вектору в минус.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  6. #906
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Це за часів правління любої вам Єкатеріни ІІ (звичайно, це далеко не все)

    Ви в Україні живете чи в імперії, яку вона розбудовувала і в складі якої місто стало "відомим" ?
    І все одно не проти прославляти отаке ?
    Якщо уславлення чогось історичного і має бути в назві, то точно не тієї сторінки історії, яка не містила нічого позитивного для країни.
    В долгой истории были и будут разные часы, как и люди, дающие разную им оценку. Не об этом спор-разговор. Остаюсь при своем мнении. Имя название) данное при рождении (основании) и есть подлинное, остальное - сиюминутные фальшивки.
    П.С. Мой родной город - Днепропетровск в моей семье еще с далеких 70-х называли Днепром.))

  7. #907
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Как-то одно с другим не вяжется. Я бы сказал, вектор сменили, только движения как не было так и нет. А возможно даже откат по этому вектору в минус.
    Вектор намітився в головах людей, які прокинулися .
    Про які реальні зміни може йтися , коли країну зараз будують здебільшого прості люди.
    Вони не мають дієвих інструментів впливу , але одночасно повинні боротися і проти х@йла,
    і проти наслідків совка - системи ,і проти корупційної влади , яка і перешкоджає руху.

  8. #908
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    В долгой истории были и будут разные часы, как и люди, дающие разную им оценку. Не об этом спор-разговор. Остаюсь при своем мнении. Имя название) данное при рождении (основании) и есть подлинное, остальное - сиюминутные фальшивки.
    П.С. Мой родной город - Днепропетровск в моей семье еще с далеких 70-х называли Днепром.))

    Авжеж. Лише цариця справжня . ..
    У вас чоловік є ? Прізвище не міняли на його ?

  9. #909
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Перечитала.

    Ви ж повинні розуміти, чому 4 роки не спостерігається кардинальних змін у державі.
    Подобається - це неправильна ознака оцінки.
    У всієї країни відбувся зсув у свідомості. Всі так або інакше стали патріотами.
    Одні - України, решта - московії або совка або свого холодильника .
    Але така річ як вектор розвитку в країні зараз набагато конкретніший, ніж був до Майдана.
    Я б сказала, що Майдан і досі триває .
    Устали от майданов. Приводят к власти ворье и скотов. Ну какой гаврилюк теперь патриот или парасюк?

  10. #910
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    А от імператриця ні разу не героїня , історична персона, українофобка.
    Чому ж тоді вона в ваших очах заслужила стати винятком ?
    Опять, не о ТОМ! Не она выняток. Дурь - это переименования топонимов в угоду сегодняшнему трактованию истории. Город был назван так. С таким именем он и должен жить. Я так думаю.

  11. #911
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Вектор намітився в головах людей, які прокинулися .
    Про які реальні зміни може йтися , коли країну зараз будують здебільшого прості люди.
    Вони не мають дієвих інструментів впливу , але одночасно повинні боротися і проти х@йла,
    і проти наслідків совка - системи ,і проти корупційної влади , яка і перешкоджає руху.
    Причем тут росия, когда пеця сотоварищи насилует страну и народ?

  12. #912
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Вектор намітився в головах людей, які прокинулися .
    Про які реальні зміни може йтися , коли країну зараз будують здебільшого прості люди.
    Вони не мають дієвих інструментів впливу , але одночасно повинні боротися і проти х@йла,
    і проти наслідків совка - системи ,і проти корупційної влади , яка і перешкоджає руху.
    Вот интересно, тирана сковырнули, а на нынешних "не мають дієвих інструментів впливу". Вот это проснулись так проснулись.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  13. #913
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Устали от майданов. Приводят к власти ворье и скотов. Ну какой гаврилюк теперь патриот или парасюк?
    Тобто реальних змін на краще немає не тому, що недостатньо людей Майдан підтримувало ?
    Чому в Європі мітинги, протести набагто дієвіші ?
    При чому у них людей ТАК не розстрілюють , поліція не забирає з лікарень і не вивозить в невідомому напрямку.
    Якби у них такий був поворот - країна в повному складі встала би проти влади.
    А у нас ?
    А у нас ви, наприклад, звинувачуєте жменю активістів , у тому, що вони не мзогли зупинити ту систему, ті гроші і владу ,
    яку тут створювали десятиліттями.
    Але не бездіяльність переважної більшості населення .

    І , вибачте , ви вважаєте, що всі біди через Гаврилюка і Парасюка , а не товстосумів, які народилися і помруть з владою в руках ?

  14. #914
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис

    Авжеж. Лише цариця справжня . ..
    У вас чоловік є ? Прізвище не міняли на його ?
    Девочка! Я, наверное, больше не стану с вами спорить... аргументы ваши, какие-то... ммм... сомнительные. Считайте, что правы вы. Так будет удобно для вашей психики? Можно не отвечать))

  15. #915
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Устали от майданов. Приводят к власти ворье и скотов. Ну какой гаврилюк теперь патриот или парасюк?
    А разве вот это ворьё и скоты уходили?
    И что решают медийные персоны Парасюк и Гаврилюк? Хотя, нет, Гаврилюк однозначно прочёл больше страниц в Конституции, нежели вы.

    https://ru.tsn.ua/video/video-novini...stituciyu.html

  16. #916
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Причем тут росия, когда пеця сотоварищи насилует страну и народ?
    А до него всё было хорошо?

  17. #917
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    Большое видится на расстояньи.
    И не приписывайте мне Ваши сокровенные "Или вы возмущаетесь, что памятника четырежды Герою СССР на центральной площади Днепра не поставили?" мысли.))
    Будь моя воля, прерогативу присваивать улицам собственные имена, я оставила бы за фамилиями созидателей (ученые, врачи, учителя, писатели, артисты), а не за именами "героев"... Проходят времена - меняются герои, что, собственно, вы и подтвердили своей репликой.
    А много ли улиц и площадей названо в честь четыреждыгероя? Может, просто этот герой какой-то не настоящий? Или вы думаете, что спустя хотя бы век, его именем начнут называть всё подряд?

  18. #918
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    Опять, не о ТОМ! Не она выняток. Дурь - это переименования топонимов в угоду сегодняшнему трактованию истории. Город был назван так. С таким именем он и должен жить. Я так думаю.
    А . Я зрозуміла. Це як "спорт-вне политики", "искусство вне политики"..
    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Причем тут росия, когда пеця сотоварищи насилует страну и народ?
    При тому, що , приготуйтеся до новини, у нас анексували Крим і йде війна на Донбасі .. ТАДАМ.. через росію .
    Інша новина - через це страждає , м'яко кажучи, економіка країни , а також людські ресурси .

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Вот интересно, тирана сковырнули, а на нынешних "не мають дієвих інструментів впливу". Вот это проснулись так проснулись.
    Добре .
    Давайте покроково . Майданівці
    1) Прибрали януковича .
    2) Отримали вибори .
    3) На виборах перемогла людина "з минулого" .
    4) Цей переможець замкнув владу на собі .
    5) В Раді більшість - продажні хапуги .

    Що і як саме інакше на вашу думку і на якому етапі *повинні* були зробити ті активісти , які вигнали таки януковича ? Якщо, звичайно , ви не його фанатик .

  19. #919
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    Девочка! Я, наверное, больше не стану с вами спорить... аргументы ваши, какие-то... ммм... сомнительные. Считайте, что правы вы. Так будет удобно для вашей психики? Можно не отвечать))
    ?
    Не сперечайтесь . Свої нерви точно збережете при таких розкладах

  20. #920
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Засланные рни казачки
    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Тобто реальних змін на краще немає не тому, що недостатньо людей Майдан підтримувало ?
    Чому в Європі мітинги, протести набагто дієвіші ?
    При чому у них людей ТАК не розстрілюють , поліція не забирає з лікарень і не вивозить в невідомому напрямку.
    Якби у них такий був поворот - країна в повному складі встала би проти влади.
    А у нас ?
    А у нас ви, наприклад, звинувачуєте жменю активістів , у тому, що вони не мзогли зупинити ту систему, ті гроші і владу ,
    яку тут створювали десятиліттями.
    Але не бездіяльність переважної більшості населення .

    І , вибачте , ви вважаєте, що всі біди через Гаврилюка і Парасюка , а не товстосумів, які народилися і помруть з владою в руках ?

Сторінка 46 з 85 ПершаПерша ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті