| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Перечитала.
Ви ж повинні розуміти, чому 4 роки не спостерігається кардинальних змін у державі.
Подобається - це неправильна ознака оцінки.
У всієї країни відбувся зсув у свідомості. Всі так або інакше стали патріотами.
Одні - України, решта - московії або совка або свого холодильника .
Але така річ як вектор розвитку в країні зараз набагато конкретніший, ніж був до Майдана.
Я б сказала, що Майдан і досі триває .
В долгой истории были и будут разные часы, как и люди, дающие разную им оценку. Не об этом спор-разговор. Остаюсь при своем мнении. Имя название) данное при рождении (основании) и есть подлинное, остальное - сиюминутные фальшивки.
П.С. Мой родной город - Днепропетровск в моей семье еще с далеких 70-х называли Днепром.))
Мои растения: http://forum.gorod.dp.ua/album.php?u=6449
Вектор намітився в головах людей, які прокинулися .
Про які реальні зміни може йтися , коли країну зараз будують здебільшого прості люди.
Вони не мають дієвих інструментів впливу , але одночасно повинні боротися і проти х@йла,
і проти наслідків совка - системи ,і проти корупційної влади , яка і перешкоджає руху.
Мои растения: http://forum.gorod.dp.ua/album.php?u=6449
Тобто реальних змін на краще немає не тому, що недостатньо людей Майдан підтримувало ?
Чому в Європі мітинги, протести набагто дієвіші ?
При чому у них людей ТАК не розстрілюють , поліція не забирає з лікарень і не вивозить в невідомому напрямку.
Якби у них такий був поворот - країна в повному складі встала би проти влади.
А у нас ?
А у нас ви, наприклад, звинувачуєте жменю активістів , у тому, що вони не мзогли зупинити ту систему, ті гроші і владу ,
яку тут створювали десятиліттями.
Але не бездіяльність переважної більшості населення .
І , вибачте , ви вважаєте, що всі біди через Гаврилюка і Парасюка , а не товстосумів, які народилися і помруть з владою в руках ?
Мои растения: http://forum.gorod.dp.ua/album.php?u=6449
А разве вот это ворьё и скоты уходили?
И что решают медийные персоны Парасюк и Гаврилюк? Хотя, нет, Гаврилюк однозначно прочёл больше страниц в Конституции, нежели вы.
https://ru.tsn.ua/video/video-novini...stituciyu.html
А . Я зрозуміла. Це як "спорт-вне политики", "искусство вне политики"..
При тому, що , приготуйтеся до новини, у нас анексували Крим і йде війна на Донбасі .. ТАДАМ.. через росію .
Інша новина - через це страждає , м'яко кажучи, економіка країни , а також людські ресурси .
Добре .
Давайте покроково . Майданівці
1) Прибрали януковича .
2) Отримали вибори .
3) На виборах перемогла людина "з минулого" .
4) Цей переможець замкнув владу на собі .
5) В Раді більшість - продажні хапуги .
Що і як саме інакше на вашу думку і на якому етапі *повинні* були зробити ті активісти , які вигнали таки януковича ? Якщо, звичайно , ви не його фанатик .
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks