Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 45 з 85 ПершаПерша ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1697, показано з 881 по 900.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #881
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Так Кодак был раньше!

    Кстати, что сейчас находится там, где был Византийский монастырь?
    Написано, що монастир Візантійський здогадно був побудований. А зараз що - Храм святителя Миколая УПЦ МП , щоб їм..

  2. #882
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Написано, що монастир Візантійський здогадно був побудований. А зараз що - Храм святителя Миколая УПЦ МП , щоб їм..
    Так він існує?

  3. #883
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Від прізвища козака Мандрики. А у вас яке прізвище і чи назвуть коли-небудь на вашу честь місцину ?


    Так за вашою ж логікою : якщо Дніпро не може бути "Половицею", то воно не може бути і Єкатєрінославом .
    Тому що межі жодного з населених пунктів не дорівнюють межам сучасного міста .
    Єкатєрінослав утворили на місці Половиці - біля Кайдаку (Нового) після того , як перше місце розташування їх не влаштувало .
    Утворили - це означає на чомусь , що вже існувало, зробили своє . Чуже для цих земель . Оскільки утворювали приєзжиє здалеку .
    Тобто загарбали територію .
    Так яка назва історичніша ? Та, що існувала при козацтві чи насаджена Московією ?
    Це якщо ви проти відносно свіжої назви Січеслав.
    На мой взгляд, название города должно быть и оставаться единственным. А вот, какое в нашем случае считать единственным? Намой, опять же взгляд, это должно быть название, по которому наш город был (стал) известен, как город и идентифицировался (признавался), как город в мире. Есть много исторических сведений и печатных свидетельств о жизни ГОРОДА Екатеринослава, оставленных отечественными и зарубежными источниками. А, какие свидетельства о жизни (не хутора, поселения, пяти хаток) города Половица, Кодак, Сичеслав и т.п. можете привести Вы в качестве аргумета?

  4. #884
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Имхо, как Днепр, город знают куда больше.

    А что никто не протестует против Сичеславской набережной? Вон, уже и таблички висят.

  5. #885
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис

    А что никто не протестует против Сичеславской набережной? Вон, уже и таблички висят.
    С легким сердцем и я приняла название Сичеславская набережная. Это правильно и нормально, когда в урбанонимы душевно вплетаются исторические факты. А. вот, называть улицы-скверы-бульвары именами "гениев-злодеев" прошлого - дурновкусие, живущее в крови подобострастных рабов. Поклонение ленинам-бендерам - продолжение холопства.

  6. #886
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    А героям Украины?

  7. #887
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    А героям Украины?
    Например Наде Савченко

  8. #888
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Например Наде Савченко
    Зачем? Достаточно Степану Бандере.

  9. #889
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Шото я запутался, если Бындеру сделали национальным героем, то почему забыли про Махно и Петлюру??? ... они же тоже против савецкой власти воевали...

  10. #890
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Они не сидели в концлагерях.

  11. #891
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Шото я запутался, если Бындеру сделали национальным героем, то почему забыли про Махно и Петлюру??? ... они же тоже против савецкой власти воевали...
    Я лично к последним отношусь более лояльно, чем к первому. С ними все ясно и против улиц с их именами ничего не имею. А вот последний, хоть официально и имеет статус героя, но отношение к нему неоднозначное, и я уверен, что со временем и оценка его деятельности может кардинально измениться! И не раз. История это вообще лживая наука, виляющая хвостом в зависимости от веяний времени.

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Они не сидели в концлагерях.
    Не, ну это аргумент 100%
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  12. #892
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Думаю, тут не к героям вопрос, а к тем, кто эти звания утверждает.

    Ведь тот же Сергей Кульчицкий - тоже Герой Украины, как и Сергей Нигоян, и против их назначения, по-моему вряд ли кто-то станет возражать.

  13. #893
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    А героям Украины?
    А к героям Советского Союза?))
    Имена должны быть увековечены спустя, хотя бы век.

  14. #894
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    А к героям Советского Союза?))
    Имена должны быть увековечены спустя, хотя бы век.
    Вот в Советском Союзе пусть и увековечивают. А сейчас такой страны нет.
    Или вы возмущаетесь, что памятника четырежды Герою СССР на центральной площади Днепра не поставили?
    Хотя бы век.... Вот Бандера ближе всех и будет, как оказывается.

  15. #895
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Думаю, тут не к героям вопрос, а к тем, кто эти звания утверждает.

    Ведь тот же Сергей Кульчицкий - тоже Герой Украины, как и Сергей Нигоян, и против их назначения, по-моему вряд ли кто-то станет возражать.
    Сейчас в меня полетят камни, но что геройского совершил Нигоян? Его застрелил в упор из обреза какой-то идиот. Он скорее жертва обстоятельств. Я против него лично ничего не имею, но может хватит лепить героев из кого попало? И насколько я в курсе его семья уже давно просит оставить в покое и не склонять везде имя Сергея.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  16. #896
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    На мой взгляд, название города должно быть и оставаться единственным. А вот, какое в нашем случае считать единственным? Намой, опять же взгляд, это должно быть название, по которому наш город был (стал) известен, как город и идентифицировался (признавался), как город в мире. Есть много исторических сведений и печатных свидетельств о жизни ГОРОДА Екатеринослава, оставленных отечественными и зарубежными источниками. А, какие свидетельства о жизни (не хутора, поселения, пяти хаток) города Половица, Кодак, Сичеслав и т.п. можете привести Вы в качестве аргумета?
    Це за часів правління любої вам Єкатеріни ІІ (звичайно, це далеко не все)
    1763 р. — наказ Катерини II про заборону викладати українською мовою в Києво-Могилянській академії.

    1764 р. — інструкція цариці князеві О. В’яземському про посилення зросійщення України, Смоленщини, Прибалтики та Фінляндії. 10 листопада — указом зліквідовано в Україні гетьманське правління.

    1766 р. — суворий наказ Києво-Печерській лаврі друкувати лише ті книги, які видаються в московській друкарні, випробувані й затверджені синодом.

    1769 р. — сувора заборона Києво-Печерській лаврі друкувати букварі українською мовою та розпорядження вилучити ті букварі, що вже були розповсюджені й використовувалися.

    3 серпня 1775 р. царський маніфест «Об уничтожении Запорожской Сечи и причислении оной к Малороссийской губернии» та закриття українських шкіл при полкових козацьких канцеляріях.

    1782 р. — постанова про створення спеціальної комісії для запровадження в усіх навчальних закладах Російської імперії єдиної форми навчання та викладання російської мови.

    1783 р. — запровадження в Київській Академії та українських колегіях навчання російською мовою. Було видано наказ «О непременном и неукоснительном соблюдении как учителями, так и учащимися правил российского правописания», а дяки та священики мали читати молитви і правити службу Божу «голосом, свойственным российскому наречию». З травня — указ про закріпачення селян Лівобережної України.

    1784 р. — наказ митрополитові Київському й Галицькому Самуїлу карати студентів та звільняти з роботи викладачів Києво-Могилянської академії, які послуговувалися українською мовою. Зросійщення початкової освіти в Україні.

    1785 р. — наказ у всіх православних церквах імперії правити службу Божу російською мовою.

    1786 р. — наказ митрополитові Київському контролювати лаврську друкарню, щоб не було ніяких відмінностей із московськими виданнями, а в Києво-Могилянській академії запровадити в систему навчання мову, узаконену для всієї імперії. Видано «Порівняльний словник усіх мов», у якому українська мова значиться як російська, спотворена польською.
    Ви в Україні живете чи в імперії, яку вона розбудовувала і в складі якої місто стало "відомим" ?
    І все одно не проти прославляти отаке ?
    Якщо уславлення чогось історичного і має бути в назві, то точно не тієї сторінки історії, яка не містила нічого позитивного для країни.

  17. #897
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Сейчас в меня полетят камни, но что геройского совершил Нигоян? Его застрелил в упор из обреза какой-то идиот. Он скорее жертва обстоятельств. Я против него лично ничего не имею, но может хватит лепить героев из кого попало?
    Так это ж не моя привилегия, что вы так разошлись?
    Сергей Нигоян был истинным патриотом Украины, этого достаточно.

  18. #898
    Аватар для MIV-05
    Реєстрація
    14 січень 2006
    Звідки Ви
    из детства
    Дописів
    629

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Вот в Советском Союзе пусть и увековечивают. А сейчас такой страны нет.
    Или вы возмущаетесь, что памятника четырежды Герою СССР на центральной площади Днепра не поставили?
    Хотя бы век.... Вот Бандера ближе всех и будет, как оказывается.
    Большое видится на расстояньи.
    И не приписывайте мне Ваши сокровенные "Или вы возмущаетесь, что памятника четырежды Герою СССР на центральной площади Днепра не поставили?" мысли.))
    Будь моя воля, прерогативу присваивать улицам собственные имена, я оставила бы за фамилиями созидателей (ученые, врачи, учителя, писатели, артисты), а не за именами "героев"... Проходят времена - меняются герои, что, собственно, вы и подтвердили своей репликой.

  19. #899
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Так это ж не моя привилегия, что вы так разошлись?
    Сергей Нигоян был истинным патриотом Украины, этого достаточно.
    Та не разошелся я... По поводу его патриотизма спорить не буду, не знаю.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  20. #900
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Сейчас в меня полетят камни, но что геройского совершил Нигоян? Его застрелил в упор из обреза какой-то идиот. Он скорее жертва обстоятельств. Я против него лично ничего не имею, но может хватит лепить героев из кого попало? И насколько я в курсе его семья уже давно просит оставить в покое и не склонять везде имя Сергея.
    Полетять . У вас вузько означені критерії геройства.
    Крім того, ви не знали, що територіальні одиниці називають не лише на честь героїв, але і жертв ?
    Парки, сквери, вулиці.
    Але він таки стає героєм, коли замислитесь, заради чого він там стояв .

Сторінка 45 з 85 ПершаПерша ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті