| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Ну, то есть, те, которые работают, предоставляя услуги, имея возможность выкатывать народу любые цены, благодаря государственной "заботе", в том числе - они воруют, типа, в твоем понимании, а народишко покорный от воров защищают всевозможные контролирующие органы.
... а у меня, при этом, совковый менталитет.
Насмешил.
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
Да как скажешь.
Да здравствует учет и контроль !!!
... чтоб не воровали ...
))))))))))))))))))))
... нормалёк! он же коммерсант!... а Вы обратили внимание на его слова?... -"
"У меня есть НАТО, у меня есть Великобритания, которая в некоторой степени смущена, и у меня есть Путин"
...... ничего не напоминает? - "моя страна", "мой народ"... Издержки профессии (президентства)?... "Конкурент", куда интереснее, с ним можно войти в долю...)))
Востаннє редагував Karos: 12.07.2018 о 11:50
А як же......Співробітники Служби безпеки України, залучені до операції Об’єднаних сил, затримали двох харківських поліцейських за перевищення службових повноважень та пограбування. -
https://ssu.gov.ua/ua/news/1/categor....3fK5mZKP.dpbs
«Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©
Видима медленно давали гроші, вот он и решил их подогнать...
И вряд ли за это опрадают....21-річний курсант військового вишу, озброївшись револьвером, скоїв напад на відділення кредитної установи "Швидко гроші" у Харкові і вкрав звідти 20 тисяч гривень.
Про це повідомляє прес-служба поліція Харківської області.
"Житель Дніпропетровської області вранці 3 липня увірвався до приміщення відділення "Швидко гроші" по вулиці Сумській та під загрозою застосування предмета, схожого на револьвер, відкрито заволодів грошима у сумі близько 20 тисяч гривень", - розповідають правоохоронці.
Мотив свого вчинку юнак пояснив бажанням врятувати тяжко хворого близького родича, якому була необхідна термінова операція", - йдеться в повідомленні.
«Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©
Шо там с делом о рюкзаках?
Рафик не у чем неувиноват (с)
Прозора влада говорите? ))
Без подписи
Правильно....долги отдают только трусы....Верховна Рада підтримала у другому читанні і в цілому законопроект № 6697, який дозволяє державному концерну "Укроборонпром" не віддавати борги країні-агресору.
«Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©
..ну, надо же СБУ хоть чем-то заниматься ...
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks