Ну не дають бл..ді людині хоча б трошки розслабитись. Тільки но з Австрії прилетів - новий "шкандаль".
Al Jazeera: Ложкін пішов з Нацради через розслідування.
https://www.epravda.com.ua/news/2018/02/8/633900/
".Зазначається, ніби Порошенко звільнив Ложкіна за кілька годин після того, як журналісти телеканалу сконтактували
з ними щодо розслідування про отримання обома десятків мільйонів доларів від угоди при продажі UMH бізнесмену Сергію Курченку у 2013 році."
" Аналіз документів з реєстру компаній також показує, що президент Петро Порошенко був акціонером у день продажу,
тобто він отримав вигоду від цієї угоди. Цей факт він раніше постійно заперечував", - повідомляється у публікації.



Как я понимаю, он у нас Ванга - изначально знал, что это произойдёт, поэтому и уехал. 



Bookmarks