По-перше, вже не 210, а 370. По-друге, лікар може зареєструвати ФОП. На папері....., а як буде у житті, подивимося. У нас в центрі працюючих лікарів усе менше, а всіляких організаторів, що паразитують на нас, все більше. Навіть не уявляю, з ким люди будуть ту декларацію укладати. Боюся, що знов примусово будемо лікувати по 3-4 тис на лікаря. До того ж ще додадуть електронні примхи, а паперові носії ніхто відміняти не збирається, нам так і сказали "не мрійте навіть", тобто роботи стане у два рази більше, ніж раніше.
P.S. Олена, статисти найголовніші люди в медицині))) Як ми без них розберемося, що справи в країні кепські: дітей народжується усе менше, а помирає усе більше. Хто знайде того лікаря-шкідника, що винний в цьому(((( У нас навіть план на кількість прикріплених дітлахів є, і нікому не приходить на думку, що жодна осудна мати не прикріпити свою дитину до сімейника з терапевтичних анамнезом. А хворий із серцевою патологією, діабетом тощо навряд обере собі за сімейного лікаря колишнього педіатра.



Відповісти з цитуванням
Bookmarks