| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Советов не просить! ПАтАмушто у меня чувство юмора сильнее чувства жалости
Добрый день! Подскажите, плиз, где в Медке искать декларацию по транспортному налогу?
Ну да,я его в 10.1 не включала,я вообще его не включала. Себе я наверно не будут уменьшать то,чего не было(НК ).
Лишь бы поставщика не подвести.Хотя,он же себе НО начислял,значит по логике независимо от меня ,может эти НО уменьшить?
Я очень много знаю, но практически ничего не помню
Рспродажа детских вещей 1-8лет http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=342994
я сдаюсь только в налоговую ))
доверенность где-то была, могу поискать
вот так было написано:
бути моїм представником та представником ТОВ «ХХХХХХ» у державних районних адміністраціях м. Дніпропетровськ, в органах статистики, державної податкової служби, пенсійному фонді, фондах соціального страхування, інших органах державної влади та місцевого самоврядування при вирішенні питань пов’язаних з подачею реєстраційної картки на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за формою №4 та реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу за формою №6-підтвердження Товариства.
На виконання зазначених дій представнику надаються наступні повноваження:
- підписувати, подавати та отримувати будь-які документи;
- заповнювати від імені Товариства реєстраційні картки всіх форм;
- завіряти своїм підписом копії документів Товариства;
- оскаржувати рішення органів державної реєстрації;
- вчиняти інші дії передбачені чинним законодавством України.
было так недавно
............представляти інтереси Товариства перед Державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Реєстраційної Служби Дніпропетровського міського Управління юстиції Дніпропетровської області з питання щорічного підтвердження відомостей про вище означене Товариство які містяться в ЄДР.
сама форма Доверенности у меня есть(и она другая,чем Вы написали), надеюсь что с декабря 2014 она не менялась (но тоже вопрос!). Основное "пытання" -писать в ней о подаче формы№4 или про выгодополучателя конкретно? Это я и спрашиваю у тех,кто эту ерундовину уже сдавал...Но всё равно, спасибо!
Рспродажа детских вещей 1-8лет http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=342994
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks