Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 445 з 539 ПершаПерша ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10761, показано з 8 881 по 8 900.

Тема: Здесь общаются бухгалтеры

  1. #8881
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476

    Типово

    Ну может и не ты, но меня этот вопрос сильно волнует)))))

    Я так понимаю, все по-старому, да?
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  2. #8882
    Аватар для На$тенА
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    579

    Типово

    Девочки, а кто знает до какого числа надо сдать отчет о выгодополучателе?

  3. #8883

    Типово

    А скажите, плиззз... в МЕДке отправлять балансы за 1 квартал в едине викно? шото в статистических отчетах я не бачу)) може теперь баланс раз в год подавать, как и деку по прибыли?))))(размечталась)

  4. #8884
    Аватар для vicvic
    Реєстрація
    16 грудень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    94

    Типово

    Цитата Допис від *elenka* Переглянути допис
    А скажите, плиззз... в МЕДке отправлять балансы за 1 квартал в едине викно? шото в статистических отчетах я не бачу)) може теперь баланс раз в год подавать, как и деку по прибыли?))))(размечталась)
    так нужно смотреть не в разделе статистики, а в разделе Единого окна.

  5. #8885
    Аватар для elen66
    Реєстрація
    30 липень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    615

    Типово

    Цитата Допис від Волшебница Переглянути допис
    Ну может и не ты, но меня этот вопрос сильно волнует)))))

    Я так понимаю, все по-старому, да?
    Было ж вроде вначале года изменение,что НДФЛ перечисляется не при выплате, а при начислении( я в спешном порядке в феврале перечисляла за янв-февраль) У меня аренда у физлица не СПД -я начисляю,выдаю,перечисляю НДФЛ - а в этом письме написано "орендодавець самостійно нараховує та сплачує "...Шо то тут не то-или консультацию дали по старым материалам или опять шось поменялось...

    просмотрела в теме -этот вопрос обсуждался 13.02.15 http://forum.gorod.dp.ua/showthread....353579&page=92 , а теперь обратный ход?
    Востаннє редагував elen66: 21.04.2015 о 15:46
    Рспродажа детских вещей 1-8лет http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=342994

  6. #8886

    Типово

    Цитата Допис від vicvic Переглянути допис
    так нужно смотреть не в разделе статистики, а в разделе Единого окна.
    так я туда и смотрю)) просто едине викно - это и статистика и налоговая, а зачем нашей налоговой инспекции наши квартальные балансы?))

  7. #8887
    Аватар для vicvic
    Реєстрація
    16 грудень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    94

    Типово

    Цитата Допис від *elenka* Переглянути допис
    так я туда и смотрю)) просто едине викно - это и статистика и налоговая, а зачем нашей налоговой инспекции наши квартальные балансы?))
    http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1111161413

  8. #8888
    Аватар для Natty
    Реєстрація
    30 листопад 2005
    Дописів
    5 706

    Типово

    Цитата Допис від На$тенА Переглянути допис
    Девочки, а кто знает до какого числа надо сдать отчет о выгодополучателе?
    Закон вступил в силу с 25.11.2014, в течение 6 месяце необходимо подать отчетность, т.е. до 25.05.2015.
    Наши регистраторы принимают форму 4 только у тех, у кого учредители - юридические лица, и то у них якобы до сих пор не настроено программное обеспечение и выдается ошибка. А у тех, у кого учредители - физические лица, форму 4 не принимают, и говорят вообще подавать не нужно.
    Хотя по Закону должны подавать все:
    "Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник - юридична особа, упродовж шести місяців з дня набрання чинності цим Законом."

    Штрафы за неподачу совсем немаленькие:
    "Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи -
    тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"


    И я давно этот вопрос поднимаю...

    И не могу понять, кто может оштрафовать за неподачу. Вернее, понятно, что оштрафовать может суд, но кто может в суд подать?

  9. #8889
    Аватар для Natty
    Реєстрація
    30 листопад 2005
    Дописів
    5 706

    Типово

    Цитата Допис від elen66 Переглянути допис
    Было ж вроде вначале года изменение,что НДФЛ перечисляется не при выплате, а при начислении( я в спешном порядке в феврале перечисляла за янв-февраль) У меня аренда у физлица не СПД -я начисляю,выдаю,перечисляю НДФЛ - а в этом письме написано "орендодавець самостійно нараховує та сплачує "...Шо то тут не то-или консультацию дали по старым материалам или опять шось поменялось...

    просмотрела в теме -этот вопрос обсуждался 13.02.15 http://forum.gorod.dp.ua/showthread....353579&page=92 , а теперь обратный ход?
    Цитата Допис від Natty Переглянути допис
    Кстати об аренде недвижимости у физ.лиц
    Все уже обратили внимание на то, как изменился п.170.1.4 Кодекса?
    Если раньше на доходы от сдачи в аренду мы должны были начислить НДФЛ при выплате арендной платы, то сейчас ст. звучит "во время начисления (выплаты)"
    Ст.170.1.4 с этого года гласит "во время начисления (выплаты)", и пока не изменялась.
    Лично мое мнение: мы должны руководствоваться в первую очередь Кодексом, а не консультациями из ЗИРа и т.п. Разве что обзавестись индивидуальной налоговой консультацией.

  10. #8890
    Аватар для Natty
    Реєстрація
    30 листопад 2005
    Дописів
    5 706

    Типово

    Кстати, все как раз очень логично. До 01.01.2015 ст. 170.1.4 (что доходы от предоставления недвижимости в аренду облагаются налогами только при их выплате)
    противоречила ст. 168.1.5 (необходимость с начисленного, но не выплаченного дохода перечислять НДФЛ в бюджет не позднее 30 календарных дней, следующих за месяцем начисления дохода).
    А теперь это противоречие устранено.

  11. #8891
    Аватар для elen66
    Реєстрація
    30 липень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    615

    Типово

    Цитата Допис від Natty Переглянути допис
    Ст.170.1.4 с этого года гласит "во время начисления (выплаты)", и пока не изменялась.
    Лично мое мнение: мы должны руководствоваться в первую очередь Кодексом, а не консультациями из ЗИРа и т.п. Разве что обзавестись индивидуальной налоговой консультацией.
    дак и я о том,что письмо это какое-то странное....и то что физлицо "самостійно нараховує та сплачує ПДФО" вызывает сомнение.
    Рспродажа детских вещей 1-8лет http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=342994

  12. #8892
    Аватар для citi
    Реєстрація
    07 серпень 2012
    Дописів
    1 520

    Типово

    ===
    Востаннє редагував citi: 21.04.2015 о 18:40

  13. #8893
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476

    Типово

    Цитата Допис від Natty Переглянути допис
    Ст.170.1.4 с этого года гласит "во время начисления (выплаты)", и пока не изменялась.
    Лично мое мнение: мы должны руководствоваться в первую очередь Кодексом, а не консультациями из ЗИРа и т.п. Разве что обзавестись индивидуальной налоговой консультацией.
    еще разок для меня т.е. ФЛП начисляет аренду и выплачивает НДФЛ ежемесячно, независимо от выплат?
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  14. #8894
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476

    Типово

    Цитата Допис від krassvet Переглянути допис
    Добрый день всем. Не увидела стоимость, может кто-то знает?
    Стоимость участия:
    Для членов Европейской бизнес ассоциации (EBA) и подписчиков газеты "Частный предприниматель":
    200 грн. – при регистрации и оплате счета до 21 апреля (включительно),
    250 грн. – при оплате счета после 21 апреля или непосредственно на мероприятии у стойки регистрации.
    Для остальных участников:
    250 грн. – при регистрации и оплате счета до 21 апреля (включительно),
    300 грн. – при оплате счета после 21 апреля или непосредственно на мероприятии у стойки регистрации.
    При регистрации на мероприятие возможна оплата наличными.
    Предварительная регистрация – обязательна.
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  15. #8895
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476

    Типово

    - Чи нараховується ЄВ засновнику, який керує підприємством, діяльність якого тимчасово призупинена?
    Spoiler Spoiler: ответ 
    Відповідно до п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", зі змінами та доповненнями (далі - Закон N 2464), платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) є роботодавці, які використовують працю ФО на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).
    Згідно з п. 2 частини першої ст. 4 Закону N 2464 платниками ЄВ є громадяни України, іноземці (якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України) та особи без громадянства, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, в інших юридичних осіб, у ФОП та ФО, які забезпечують себе роботою самостійно на умовах трудового договору (контакту) або інших умовах, передбачених законодавством.
    ЄВ нараховується для платників, зазначених, зокрема у п. 1 (крім абзацу сьомого) та 2 частини першої ст. 4 Закону N 2464, - на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (п. 1 частини першої ст. 7 Закону N 2464).
    Статтею 65 Цивільного кодексу України 16 січня 2003 р. N 435-IV визначено, що управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу. Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.
    Якщо працівник, який одночасно є власником, виконував певну роботу на умовах трудового договору, укладеного відповідно до вимогст. 21, 24 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року N 322-VIII, зі змінами та доповненнями, то йому повинна бути виплачена заробітна плата (згідно з трудовим договором (контрактом)), розмір якої не може бути меншим за мінімальний, установлений законодавством.
    Таким чином, якщо установчими документами передбачено, що на період тимчасового припинення діяльності підприємства функцію керівника виконує його засновник, однак при цьому не отримує за це винагороди (доходу), то ЄВ не нараховується.
    Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України

    ПЧ, миленький, в каком документе "уставных документов" должна быть фраза и какая?
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  16. #8896

    Реєстрація
    13 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 807

    Типово

    Девочки-бухгалтера, помогите, пожалуйста, полному чайнику
    Если вновьсозданное предприятие получило от учредителя в качестве взноса в уставной фонд акции третьего предприятия,
    как они будут отражены в активе и пассиве баланса?
    Вернее в пассиве понятно, а в активе?

  17. #8897
    Аватар для krassvet
    Реєстрація
    20 січень 2011
    Дописів
    830

    Типово

    Цитата Допис від Волшебница Переглянути допис
    Стоимость участия:
    Для членов Европейской бизнес ассоциации (EBA) и подписчиков газеты "Частный предприниматель":
    200 грн. – при регистрации и оплате счета до 21 апреля (включительно),
    250 грн. – при оплате счета после 21 апреля или непосредственно на мероприятии у стойки регистрации.
    Для остальных участников:
    250 грн. – при регистрации и оплате счета до 21 апреля (включительно),
    300 грн. – при оплате счета после 21 апреля или непосредственно на мероприятии у стойки регистрации.
    При регистрации на мероприятие возможна оплата наличными.
    Предварительная регистрация – обязательна.
    спасибо

  18. #8898

    Реєстрація
    10 листопад 2009
    Дописів
    7 520

    Типово

    НБУ установил, что банки принимают и выполняют инкассовое поручение (распоряжение) на взыскание налогового долга, которое оформлено органом ГФС на основании решения руководителя контролирующего органа. В реквизите "Назначение платежа" инкассового поручения (распоряжения) взыскатель указывает название, дату выдачи и номер (при наличии) решения руководителя контролирующего органа. Решение руководителя контролирующего органа, на основании которого оформлено инкассовое поручение (распоряжение), банку не подается. Постановление НБУ от 15.04.15 г. № 257 вступило в силу с 18.04.15 г. и действует до 01.07.15 г.

    Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=167356
    © Buhgalter911.com

  19. #8899
    Аватар для mosE
    Реєстрація
    06 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 210

    Типово

    Цитата Допис від Волшебница Переглянути допис
    - Чи нараховується ЄВ засновнику, який керує підприємством, діяльність якого тимчасово призупинена?
    Spoiler Spoiler: ответ 
    Відповідно до п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", зі змінами та доповненнями (далі - Закон N 2464), платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) є роботодавці, які використовують працю ФО на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).
    Згідно з п. 2 частини першої ст. 4 Закону N 2464 платниками ЄВ є громадяни України, іноземці (якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України) та особи без громадянства, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, в інших юридичних осіб, у ФОП та ФО, які забезпечують себе роботою самостійно на умовах трудового договору (контакту) або інших умовах, передбачених законодавством.
    ЄВ нараховується для платників, зазначених, зокрема у п. 1 (крім абзацу сьомого) та 2 частини першої ст. 4 Закону N 2464, - на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (п. 1 частини першої ст. 7 Закону N 2464).
    Статтею 65 Цивільного кодексу України 16 січня 2003 р. N 435-IV визначено, що управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу. Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.
    Якщо працівник, який одночасно є власником, виконував певну роботу на умовах трудового договору, укладеного відповідно до вимогст. 21, 24 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року N 322-VIII, зі змінами та доповненнями, то йому повинна бути виплачена заробітна плата (згідно з трудовим договором (контрактом)), розмір якої не може бути меншим за мінімальний, установлений законодавством.
    Таким чином, якщо установчими документами передбачено, що на період тимчасового припинення діяльності підприємства функцію керівника виконує його засновник, однак при цьому не отримує за це винагороди (доходу), то ЄВ не нараховується.
    Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України

    ПЧ, миленький, в каком документе "уставных документов" должна быть фраза и какая?
    Присоединяюсь к вопросу. И если в статье "Дирекция" есть пункт о том, что он назначается и увольняется "зборами учасників. Припускається дострокове звільнення директора" и Дирекція здійснює керівництво оперативною діяльністю Товариства в межах її компетенції та прав, встановлених Статутом та рішенням зборів Учасників. И если учредители решением собрания примут, что в связи с отсутствием финансово-хоз-й деятельности возложить.... на "учасника" - можно этим воспользоваться? Директор пенсионер, деятельности нет, зарплата не начисляется, с пенсии 15% снимается. Как выйти из этого положения?

  20. #8900
    Аватар для Люля
    Реєстрація
    01 серпень 2008
    Звідки Ви
    West-сити
    Дописів
    10 094

    Типово

    Цитата Допис від *elenka* Переглянути допис
    А скажите, плиззз... в МЕДке отправлять балансы за 1 квартал в едине викно? шото в статистических отчетах я не бачу)) може теперь баланс раз в год подавать, как и деку по прибыли?))))(размечталась)
    1. с ОПЗ + демо-медок никак не вывернуться?
    2. поделитесь, плз, бланком формы 1-м 2-м

Сторінка 445 з 539 ПершаПерша ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті