| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Термінове повідомлення
14 хвилин тому | ID: 7086 | Переглядів: 94
АТО
В ході бойових дій у населених пунктах Опитне та Водяне Донецької області військовослужбовцями Збройних сил України розгромлений батальйон бойовиків.
Українськими військовослужбовцями знищено більше 50-ти терористів, 5 осіб знаходяться у полоні українських військових, захоплено 2 БМП та артилерійське озброєння противника, знищено 4 танки, автомобільна техніка та боєприпаси терористів.
Прес-служба Міністерства оборони України
http://www.mil.gov.ua/news/2015/01/2...vidomlennya--/
Никого не ищу. Просто хвастаюсь
Мое виденье выхода нашей страны из войны.1 это отбросить врага до границы с РФ военным путем. 2 это отойти на 2_3 км назад,выставить по периметру все тяжелое вооружение,3_4 тыс войск с зарплатой 20000 грн и объявить эту зону "мертвой". Кто в ней появится расстрел без предупреждения. Я думаю и мышь не проскочит.
***, просто слов нет
однояйцевые с овощем
даже быкование с обувью такое же
http://www.depo.ua/rus/life/gontarev...23012015164500
"Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)
если кто не знал, страничка в Вики:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...B9%D0%BB%D0%BE
есть даже кхмерский, арабский и окситанский(!) варианты...
почему нет русского?
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks