Нікуди не подінемося, все прийдеться робити самим. Допомагають, але уважно спостерігають і ставлять запитання.
Чому не відбуваються зміни і перетворення. І в мене виникає таке ж саме запитання. Чому?
І навіть відповідь є Статки нової банди збільшилися, дерибан продовжується. А наш президент і його команда та й парламентська братія ні на що не ватрі.




Bookmarks