Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 161 з 258 ПершаПерша ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5150, показано з 3 201 по 3 220.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #3201

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    Коломойский сразу понял чем грозят росияприди а Ахмет непонятно на что надеялся...
    Беня с путинскими олигархами давно воюет. Ему то не понимать.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  2. #3202
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від к с Переглянути допис
    Медведев поставил подпись под скидкой для Украины
    http://news.mail.ru/inworld/ukraina/...77/?frommail=1
    При условии , что для отопления жилого фонда Неньке хватает своего газа, встал вопрос - кто же этот ненасытный газовый прожора и глист, который так рад скидке?

  3. #3203
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    ... хорошие новости на всей странице...

    Воскресенье, 02.11.2014, 00:18
    http://kumar.dn.ua/news/ukrainskie_p...2014-11-01-810

  4. #3204
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    Беня с путинскими олигархами давно воюет. Ему то не понимать.
    Расскажешь завтра в подробностях. А то я английскую прессу перестал получать)

  5. #3205
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    При условии , что для отопления жилого фонда Неньке хватает своего газа, встал вопрос - кто же этот ненасытный газовый прожора и глист, который так рад скидке?
    промышленность, больницы, всякие там гос.учреждения и т.п. - они наверно

  6. #3206
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від свч Переглянути допис
    Andrij Bondar
    НаУКМА · 8 829 подписчиков · 2 ч. ·
    Коли офіційний прес-секретар ПС Скоропадський і сайт "Бандерівець" зривають фільм у "Кінопанорамі", точніше "содомітське збіговисько", а верхівка ПС і офіційний сайт організації відмовчуються на цю тему – це називається гібридна війна?
    Чи ліва півкуля мозку не відає, що робить права?
    Мені цікаво було би почути на цю тему думку Борислава Берези і Дмитра Яроша. Хотілося б якоїсь узагальненої позиції.
    Зрозуміло, можна сказати: війна, ми воюємо, що ви від нас хочете? Але війна не все спише. Скоропадський і ПС у Києві воюють не за Україну. Сексуальні орієнтації і культура – не ті сфери, які мають визначати люди в камуфляжі. Навіть якщо вони щойно з фронту. Якщо ти щойно з фронту, то розгін "содомітського збіговиська" мав би бути одним з останніх у списку дій ветерана, який бачив смерть. Бо – кажучи трохи брутально – людині, яка бачила смерть, мало би бути байдуже, як інша людина розпоряджається власною задницею. Уже не кажучи про кінематографічні смаки на 2014 році від Різдва Христового.
    Тому тут два виходи: або всім їм солідаризуватися з діями Скоропадського і компанії, або відмежуватися від цих дій. Третє – це, повторюю, гібридна війна проти мирних співгромадян.


    "Активісти націоналістичного руху «Правий сектор», зокрема бійці ДУК, що повернулися з фронту, влаштували протидію содомітському збіговиську, що відбувається в «Кінопанорамі».

    Попри стан війни, фінансовані з-за кордону содомітські організації не припиняють своєї діяльності і продовжують пропаганду. Зокрема, сьогодні ввечері дегенерати запланували провести в «Кінопанорамі» показ фільму «Макс та інші», мета якого – переконати глядача, що статеві збочення є нормою.

    Як і раніше, націоналісти не змогли проігнорувати цей виклик і стали на захист традиційної моралі. На захист педерастів стала міліція.

    Станом на 19:30 в приміщенні «Кінопанорами» триває протистояння між націоналістами та співробітниками МВС, яким уже давно варто змінити свою абревіатуру на ЛГБТ."
    http://banderivets.org.ua/natsionali...-u-kyyevi.html

    Сначала Мустафа и Гапка со своими зарплатами, теперь Скоропадский, правая рука Яроша. Что за информационный фон пошел ? И это ж еще не вечер...
    це не жарт? здуріли вже зовсім із своєю традиційною мораллю

    зі. хм. ага. ось в чому може бути справа
    Александр Гужвий‎STOP КОММУНИСТАМ и ПР

    На выходных была создана группа IT-шников, которые в скором времени будут выполнять программу по дискредитации Яроша и Березы в Раде.Специальные группы IT-шников,которые выполняют задания по провокациям в соц.сетях за деньги. Кто работает в этой сфере,тот понял о чем я.
    Востаннє редагував _Jane_: 02.11.2014 о 02:11

  7. #3207
    Меломан года 2013 Аватар для свч
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    ?
    Дописів
    12 287

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    це не жарт? здуріли вже зовсім із своєю традиційною мораллю

    зі. хм. ага. ось в чому може бути справа
    ну сам Скоропадский в фейсе давал эту ссылку на сайт.

    А вообще меня, скажем так, заинтересовало, что ж такое готовится, что народ отвлекают и заставляют обсуждать эту "вечную" тему- зарплаты депутатов и тут прибавились еще проблемы голубых. И, кстати, судя по туевой куче страниц в этом топике -отвлекать у них получается на ура. Вона сколько страниц про зарплату исписано.))

  8. #3208

    Реєстрація
    29 квітень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    6 805

    Типово

    Цитата Допис від свч Переглянути допис
    ну сам Скоропадский в фейсе давал эту ссылку на сайт.

    А вообще меня, скажем так, заинтересовало, что ж такое готовится, что народ отвлекают и заставляют обсуждать эту "вечную" тему- зарплаты депутатов и тут прибавились еще проблемы голубых. И, кстати, судя по туевой куче страниц в этом топике -отвлекать у них получается на ура. Вона сколько страниц про зарплату исписано.))
    Пусть народ пообсуждает з\п депутатов и гейские делишки, чем рост цен. Потому что з\п депутатов вещь абстрактная и никого толком не касается, а рост цен здесь рядом и бьет по карману пэрэсичному.

  9. #3209
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Запорожский козак Переглянути допис
    Пусть народ пообсуждает з\п депутатов и гейские делишки, чем рост цен. Потому что з\п депутатов вещь абстрактная и никого толком не касается, а рост цен здесь рядом и бьет по карману пэрэсичному.
    Если к тому же учесть, что большая часть депутатов пидоры по жизни, то у ПС много работы в Киеве

  10. #3210

    Реєстрація
    29 квітень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    6 805

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Если к тому же учесть, что большая часть депутатов пидоры по жизни, то у ПС много работы в Киеве
    Стремиться в Европу и противостоять гейскому ходу, это как пить за трезвость или трахаться за девственность. Бессмысленно и беспощадно.
    Там угнетения меньшинств не любят, и мало того, украинцы обязаны сплотиться и обеспечить укрогеям достойные условия жизни.

  11. #3211
    Меломан года 2013 Аватар для свч
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    ?
    Дописів
    12 287

    Типово

    ...
    Востаннє редагував свч: 02.11.2014 о 03:47

  12. #3212
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Запорожский козак Переглянути допис
    Стремиться в Европу и противостоять гейскому ходу, это как пить за трезвость или трахаться за девственность. Бессмысленно и беспощадно.
    Там угнетения меньшинств не любят, и мало того, украинцы обязаны сплотиться и обеспечить укрогеям достойные условия жизни.
    Про Европу не понял. Кто стремится? Что за бред?

  13. #3213

    Реєстрація
    31 березень 2014
    Дописів
    4 792

    Типово

    Кто-нибудь, забаньте уже этого дегенерата.

  14. #3214
    Аватар для univer
    Реєстрація
    10 січень 2007
    Дописів
    5 629

    Типово

    Цитата Допис від AlexS123 Переглянути допис
    Кто-нибудь, забаньте уже этого дегенерата.
    мы же в европу идем...
    Там угнетения меньшинств не любят
    От судьбы не уйдешь, а если ушел значит не судьба.

  15. #3215
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Про Европу не понял. Кто стремится? Что за бред?
    Збоченець нарешті дорвався до любимого діла, а тут не співчувають і обламали лаконічно.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #3216
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 248

    Типово

    А шо тільки для мене новина шо Свободу та ПС злили на виборах через ЄС?

  17. #3217
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    А шо тільки для мене новина шо Свободу та ПС злили на виборах через ЄС?
    Ніхто нікого не зливав, не місце їм серед нової банди. Всі корупційні схеми залишилися, ніяких кроків до зміни системи чи хоч би якісь реформи. Глухо.
    Навіщо цим національним політсилам брати на себе весь цей негатив.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  18. #3218
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 248

    Типово

    Нічого жахливого шо ви не в курсі перемов у Єуропі. Такий був план по відношенню до цих политсіл. Так забажала єуропейскька спільнота, бо вони не хочуть дратувати Росію. Тепер же нема "фашистів" в Україні, та у Раді?
    До речі-чому це "нова банда"? Нічого там нового.

  19. #3219
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Нічого жахливого шо ви не в курсі перемов у Єуропі. Такий був план по відношенню до цих политсіл. Так забажала єуропейскька спільнота, бо вони не хочуть дратувати Росію. Тепер же нема "фашистів" в Україні, та у Раді?
    До речі-чому це "нова банда"? Нічого там нового.
    Менше згадуйте Європу, все прийдеться робить самостійно і тільки тоді будуть зрушення.
    Нова банда тому, що прикривається національною риторикою, намагаючись знову надурити під новими гаслами.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  20. #3220
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 248

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Менше згадуйте Європу, все прийдеться робить самостійно і тільки тоді будуть зрушення.
    Нова банда тому, що прикривається національною риторикою, намагаючись знову надурити під новими гаслами.
    Ага, щас би ви підносили рюмки казачкам якби не Єуропа та Америка. Так шо треба бути ближще з усіма хто може допомогти. Більше слухати та вчитися а не волати про "ми все самі", вже наслухалися за 23 роки.

Сторінка 161 з 258 ПершаПерша ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті