| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Младшая средней по-началу регулярно песочком голову посыпала, сейчас вроде так не делает. Я только ругала ее и от сестры ей перепадало, та могла и стукнуть. Ребенок познает мир, ему интересно как песок сыпется. Единственное радует что не делает как мой сын: он подбросил кусочек асфальта и конечно пробил себе голову, а рассказывал что камень кто-то положил на дерево, а он мимо проходил...
Доброчинний зоозахисний аукціон
Паляниця зі смаком полуниці у крамниці біля Укрзалізниці
Пообщалась и я с менеджерами Привата
Оказывается, карты с ромашкой были оформлены по старым договорам и в связи с изменениями от 01.07. больше не действительны. Надо оформлять новую, заявление не дают, автоматически переводдят выплаты на нее.
А еще, оказывается, Приватбанк делал массовую рассылку владельцам соц. карточек о замене их.
По теме: Баб. Приват пусто
Приватбанк просто перевыпускает карточку, даже пин-код вы можете прежний оставить. Карту голубую с ромашкой изымают и при вас режут. Выдают новую коричневую с лукошком и овощами )) Будем надеяться, в это лукошко посыпется денежка...
И мне не давали. Ни слова о том, что надо уведомить Собес...
гугугу![]()
Только что упало по рождению за второго, без 130(((
Доброго дня. Підкажіть чи потрібно перевипускати карту для виплат з
ромашкою на нову? Карта *************. Термін дії ще рік, але тут люди
говорять що в відділеннях наполагають "ромашкові" закривати і
відкривати нові. Дякуюцікаво. а що буде з коштами що на ній зараз є.. перекинуть? та ну їх в пень. краще зніму гГГГДобрий день, шановний Клієнт!
Дійсно, з 01.07.2014 зарахування на старі соціальні карти не здійснюється. Якщо у клієнта немає іншої Карти для виплат, необхідно звернутися в банк для оформлення нової картки. Якщо у клієнта була інша Карта для виплат, зарахування будуть спрямовані на неї. Банк поінформував за допомогою СМС всіх Клієнтів власників соціальних карт про необхідність перевипуску картки. Рекомендуємо власнику картки звернутися в будь-який зручне відділення банку. Процедура оформлення картки безкоштовна і займе 15 хвилин Вашого часу.
З повагою, ПриватБанк.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks