А шоб пАчули, кожного![]()
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Богомолец Ольга
Бойко Юрий
Гриненко Андрей
Гриценко Анатолий
Добкин Михаил
Клименко Александр
Коновалюк Валерий
Королевская Наталия
Кузьмин Ренат
Куйбида Василий
Ляшко Олег
Маломуж Николай
Порошенко Пётр
Рабинович Вадим
Саранов Владимир
Симоненко Пётр
Тигипко Сергей
Тимошенко Юлия
Тягнибок Олег
Царёв Олег
Цушко Василий
Шкиряк Зорян
Ярош Дмитрий
А шоб пАчули, кожного![]()
Промо-код для купівлі купи товарів зі знижкою в інтернет-магазині Лагуна: 000099
+ Навчу файно лаятись українською!
Олег Ляшко подав документи до ЦВК відразу на три посади
http://uareview.com/lyashko-try-posady/
“А що такого? – здивовано киває пан Олег, – Я коли після школи вчитися далі ішов, то теж документи подавав одразу в кілька навчальних закладів, потім вибирав той, де мені краще буде. А тут якщо виберуть президентом – буду президентом, виберуть мером – буду мером, а виберуть депутатом – стану депутатом іще раз.”
“А якщо на всі три посади відразу оберуть, тоді я вже сам буду вирішувати, де мені краще буде. Хоча, вибір очевидний“, – усміхаючись підсумував Олег Ляшко.
https://www.youtube.com/watch?v=yOSw...ature=youtu.be думаю после этого ролика рейтинг Богомолец увеличится, просто всех уже тошнит от шустеровских политиков, которые развалили страну. Я бы дала шанс Богомолец или Ярошу.
А кто с ними даст шанс нам?
У Богомолец есть команда , которая сможет работать в данной ситуации?
Кто при ней будет премьером?( а это сейчас более ключевая фигура)
Богомолец сможет быть политически жесткой и гибкой одновременно?
О Яроше молчу... он еще по своему политическому уровню не перешол из младшей школы... ему до политического аттестата еще учится и учится... лет эдак 10 не меньше...
Конечно мы будем выбирать урезанного презика, но всё равно, за воров лучше не голосовать.
Хотя воры в накладе не останутся всё равно, ведь премьера будет выбирать ВР.
Люстрація - Свобода - Тягнибок
http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/
Да потому шо как крымчане ... те тоже сначала на речевки повелись, а потом когда началось сворачиваение лицензированных предприятийУкраины (банки, поставки аптек,пособия) начали выть : что мы такого незаказывали!!!!!Беня гад... остальные тоже гады уууууууу...
Думать то не только речевками надо...
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks