| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
Я не понимаю, к чему нам эти все внушения. Что мы, не можем работать, что у нас нет страны, что у нас нет экономики. Мы должны слушаться и ложиться под Рашку. Что Майдан виноват.
У нас все есть, Майдан - это было выступление против воров и бандитов. Экономика буксует, но надеюсь, не будет воров и бандитов экономика запустится. И так далее.
Учить как нам жить, не надо.
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
Возможно "попустит" всех нас когда- то. Пока похоже на "театр абсурда". К немцам в 1945г. тоже было не такое отношение, как теперь. Но
- во-первых прошло довольно много времени, а время, если не лечит, то притупляет остроту,
- во-вторых сами немцы осудили фашизм, многое преодолели и осмыслили.
И еще совсем недавно мы не могли представить русской оккупации наших територий и немцев под посольством Росси в Германии с плакатами в защиту Украины.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі.
Т. Г. Шевченко
Мы не предатели. Мы выполняем секретную миссию вхождения русского мира в ЕС с целью подрыва его изнутри. Владимир Владимирович Петров - Водкин.
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
Ответ Лаврову
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/31/7020894/
Україна готова запропонувати дати Кремлю поради по конфедералізації Росії
В українському МЗС пропонують Росії план конфедералізації російської держави із уведенням декількох державних мов для забезпечення представництва нацменшин у діяльності органів державної влади.
Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.
Коментуючи пропозицію від російської сторони про федералізацію України й забезпеченню прав її громадян, він указав на неприпустимість диктування Україні, яку форму державного устрою, які форми політичного й економічного або соціально-культурного життя їй впровадити.
"Російській владі варто було б зосередитися на наповненні власного федерального устрою, реальним змістом, поверненні до демократичних виборів на регіональному й місцевому рівні, забезпеченні захисту прав національних меншин, які страждають через відсутність можливості повноправної участі в діяльності органів державної влади й прийнятті рішень по розвитку їх територій", - підкреслив він.
"У випадку відсутності прогресу в цьому напрямку Україна могла б надати Російській Федерації свої пропозиції по вдосконаленню й оптимізації її державного устрою й політичної системи", - сказав він.
"Наприклад, у вигляді плану конфедералізації російської держави, впровадження 5-10 державних мов, а також національних квот в основних органах державної влади, які б чітко відображали інтереси всіх національних мовних груп російського суспільства", - заявив Перебійніс.
У МЗС впевнені, що такий крок дозволив би РФ наблизитися до цивілізованих зразків демократії, прав людини й поваги до нацменшин.
Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
Datex Lab
Мы не предатели. Мы выполняем секретную миссию вхождения русского мира в ЕС с целью подрыва его изнутри. Владимир Владимирович Петров - Водкин.
— В России на гербе решено изобразить Купидона.
— Это еще почему?
— Ну как-же! Он ведь тоже с голой задницей, вооружен, и лезет ко всем со своей любовью…
У нас всё наладится. Ну не было ещё такой страны, в которой после войны с Россией не стало лучше.
[или вы думали что их просто так на углу раздают и заполняют по месту???
украинский паспорт никто не забирает ПОКА, и принудительно сдавать не заставляет ПОКА.
так что все кто при памяти , получают российские паспорта и сохраняют украинские.[/QUOTE]
спасибо, что ответили.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі.
Т. Г. Шевченко
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
Мнение толпы - это всего лишь умело растиражированное мнение ведущей Единицы.
Об управленческом учете человечьим языком
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks