Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 231 з 383 ПершаПерша ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281331 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7645, показано з 4 601 по 4 620.

Тема: Детки-двухлетки (том 10)

  1. #4601
    Аватар для Tatianochka
    Реєстрація
    06 вересень 2007
    Звідки Ви
    лівий третій
    Дописів
    24 209

    Типово

    Цитата Допис від Zetta Переглянути допис
    що мені везти?
    млинці щось пекти не хочеться, бо субота напружена за графіком буде, можу не встигнути.
    подумала, може купити якогось цікавого варенька? в одному нашому магазинчику є усілякі незвичні ягідні. я таких і не куштувала
    в мене є полуниця перетерта із цукром, не відварена, на смак як свіжа. якщо Лена буде їхати - передам через неї
    ще є груша з ваніллю та корицею

  2. #4602
    Fashion-мама 2013 Аватар для tatki
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Дописів
    11 652

    Типово

    Всім привіт))
    Цитата Допис від Byrishka Переглянути допис
    А я бачила, що мешканці західних областей планували сьогодні спілкуватися російською мовою))) Аналогічна акція, як я розумію
    Так, на Львівському форумі переважно російською сьогодні пишуть))
    Цитата Допис від Tatianochka Переглянути допис
    в мене є полуниця перетерта із цукром, не відварена, на смак як свіжа. якщо Лена буде їхати - передам через неї
    ще є груша з ваніллю та корицею
    Ви скоріше одужуйте!!

  3. #4603
    Аватар для kowenja
    Реєстрація
    17 червень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    14 985

    Типово

    Цитата Допис від Byrishka Переглянути допис
    А я бачила, що мешканці західних областей планували сьогодні спілкуватися російською мовою))) Аналогічна акція, як я розумію
    Та мне без разницы на каком языке со мной общаются. я понимаю что пишут, меня тоже понимают, что еще от жизни надо?

    За ответы по блинчикам - спасибо.
    у меня есть яблочное варенье. маленькие баночки черничного. короч - самый обычный дачно-садовый набор варенья
    есть просто перетертое яблоко. без сахара. это для деток можно

  4. #4604
    Аватар для Ленушка
    Реєстрація
    17 грудень 2009
    Звідки Ви
    Три метра над уровнем неба http://hometrade.com.ua
    Дописів
    15 214

    Типово

    Дівчата, я сьогодні чуть не впала! стоячи у дверях кажу Глібу - "Слухайся бабулю, ніс капай, сиропчик пий!". Він у відповідь - "окей "

  5. #4605
    Аватар для El'za
    Реєстрація
    31 березень 2008
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Ленушка Переглянути допис
    Дівчата, я сьогодні чуть не впала! стоячи у дверях кажу Глібу - "Слухайся бабулю, ніс капай, сиропчик пий!". Він у відповідь - "окей "
    підтримав ініциативу не розмовляти українською)

  6. #4606
    Аватар для PinUp
    Реєстрація
    24 лютий 2010
    Звідки Ви
    Коммунар
    Дописів
    4 351

    Типово

    Цитата Допис від kowenja Переглянути допис
    Та мне без разницы на каком языке со мной общаются. я понимаю что пишут, меня тоже понимают, что еще от жизни надо?

    За ответы по блинчикам - спасибо.
    у меня есть яблочное варенье. маленькие баночки черничного. короч - самый обычный дачно-садовый набор варенья
    есть просто перетертое яблоко. без сахара. это для деток можно
    Раз не все блины будут нести,то их наверное надо побольше печь тем кто запланировал )))) А для меня черничное варенье - деликатес! Я никогда не пробовала!
    Вообщем несу много блинов и две соленые начинки

  7. #4607
    Аватар для Sunshine84
    Реєстрація
    28 червень 2010
    Звідки Ви
    Кировское
    Дописів
    2 473

    Типово

    Девочки ,привет! Скажите, а где своих деток стрижете? Мы стригли Артема в Антошке на Титова у одной девочки, но она уволилась. Нам сейчас туда и ехать далековато. Интересует центр или Левый Берег.


  8. #4608
    Эксперт года 2011-2013 Аватар для Zetta
    Реєстрація
    15 лютий 2008
    Звідки Ви
    http://gv-consultant.tilda.ws/
    Дописів
    22 906

    Типово

    Цитата Допис від Sunshine84 Переглянути допис
    Девочки ,привет! Скажите, а где своих деток стрижете? Мы стригли Артема в Антошке на Титова у одной девочки, но она уволилась. Нам сейчас туда и ехать далековато. Интересует центр или Левый Берег.
    вже час Єву стригти?
    Подготовка к родам, Доула. Консультант по ГВ 093-44-68-996
    Прозрачные сумки для вещей и Готовые сумки в роддом - жми!

  9. #4609
    Аватар для InnDju
    Реєстрація
    01 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Кр.Камень-Центр-Левый берег 0964090719
    Дописів
    10 881

    Типово

    Цитата Допис від Ленушка Переглянути допис
    Дівчата, я сьогодні чуть не впала! стоячи у дверях кажу Глібу - "Слухайся бабулю, ніс капай, сиропчик пий!". Він у відповідь - "окей "

    Цитата Допис від Sunshine84 Переглянути допис
    Девочки ,привет! Скажите, а где своих деток стрижете? Мы стригли Артема в Антошке на Титова у одной девочки, но она уволилась. Нам сейчас туда и ехать далековато. Интересует центр или Левый Берег.
    У центрі в Антошці !!!

  10. #4610
    Аватар для kowenja
    Реєстрація
    17 червень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    14 985

    Типово

    Цитата Допис від Sunshine84 Переглянути допис
    Девочки ,привет! Скажите, а где своих деток стрижете? Мы стригли Артема в Антошке на Титова у одной девочки, но она уволилась. Нам сейчас туда и ехать далековато. Интересует центр или Левый Берег.
    у нас на Левом в парикмахерской))))
    Там девочки зубы Вите заговорили так, что получилось красотень выстричь))))


    а я то думаю - чего у меня ребенок сегодня такой скучный
    а у него темпа почти 38...
    называется, пошли одни на развивашки
    Востаннє редагував kowenja: 26.02.2014 о 19:14

  11. #4611
    Аватар для Sunshine84
    Реєстрація
    28 червень 2010
    Звідки Ви
    Кировское
    Дописів
    2 473

    Типово

    Цитата Допис від Zetta Переглянути допис
    вже час Єву стригти?
    Неее, я на такое не пойду, она ж родилась с шикарной причехой, уже пальмочку делаем )))

    Цитата Допис від InnDju Переглянути допис


    У центрі в Антошці !!!
    Цитата Допис від kowenja Переглянути допис
    у нас на Левом в парикмахерской))))
    Там девочки зубы Вите заговорили так, что получилось красотень выстричь))))
    Ага, спасибо, надо попытать счастья и сходить в нашу парикмахерскую.


  12. #4612
    Аватар для Vitka-banditka
    Реєстрація
    22 липень 2011
    Дописів
    5 159

    Типово

    У нас вже добу температура 39-38

  13. #4613
    Аватар для Byrishka
    Реєстрація
    04 червень 2010
    Звідки Ви
    Вроцлав
    Дописів
    5 916

    Типово

    У нас нові хворі діти - так погано((( усім хворим @@@@@@@@@@@@

    Підкажіть, будь ласка, цікаві начинки для млинців)
    Ми на роботі у п`ятницю будемо пригощатися млинцями, англійців своїх знайомити з нашими традиціями, а на думку нічого, окрім грибів/меду/джему, не спадає((( чогось незвичайного хочеться

  14. #4614
    Аватар для Vitka-banditka
    Реєстрація
    22 липень 2011
    Дописів
    5 159

    Типово

    Цитата Допис від Byrishka Переглянути допис
    У нас нові хворі діти - так погано((( усім хворим @@@@@@@@@@@@

    Підкажіть, будь ласка, цікаві начинки для млинців)
    Ми на роботі у п`ятницю будемо пригощатися млинцями, англійців своїх знайомити з нашими традиціями, а на думку нічого, окрім грибів/меду/джему, не спадає((( чогось незвичайного хочеться
    Чорна iкра

  15. #4615
    Аватар для kowenja
    Реєстрація
    17 червень 2009
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    14 985

    Типово

    Цитата Допис від Byrishka Переглянути допис
    У нас нові хворі діти - так погано((( усім хворим @@@@@@@@@@@@

    Підкажіть, будь ласка, цікаві начинки для млинців)
    Ми на роботі у п`ятницю будемо пригощатися млинцями, англійців своїх знайомити з нашими традиціями, а на думку нічого, окрім грибів/меду/джему, не спадає((( чогось незвичайного хочеться
    все залежить від грошей. червона ікра, червона рибка з огірком свіжим, сир з родзинками, (сиркова масса з бананом, смачна та запашна начинка), варене сгущене молоко, яблука с корицею.
    я більше по солодким начинкам))) м’ясні не дуже.

  16. #4616
    NortonCommander
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Byrishka Переглянути допис
    У нас нові хворі діти - так погано((( усім хворим @@@@@@@@@@@@

    Підкажіть, будь ласка, цікаві начинки для млинців)
    Ми на роботі у п`ятницю будемо пригощатися млинцями, англійців своїх знайомити з нашими традиціями, а на думку нічого, окрім грибів/меду/джему, не спадає((( чогось незвичайного хочеться
    млинці відкинути..ну чи залишити в доповнення.. сальце, горілочка.. мм? *облизнув вуха*

  17. #4617
    Эксперт года 2011-2013 Аватар для Zetta
    Реєстрація
    15 лютий 2008
    Звідки Ви
    http://gv-consultant.tilda.ws/
    Дописів
    22 906

    Типово

    Цитата Допис від Sunshine84 Переглянути допис
    Неее, я на такое не пойду, она ж родилась с шикарной причехой, уже пальмочку делаем )))
    ви крутіііі!
    Цитата Допис від Vitka-banditka Переглянути допис
    У нас вже добу температура 39-38
    ((( одужуйте!
    Подготовка к родам, Доула. Консультант по ГВ 093-44-68-996
    Прозрачные сумки для вещей и Готовые сумки в роддом - жми!

  18. #4618
    Аватар для granulka
    Реєстрація
    07 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Кирова
    Дописів
    3 318

    Типово

    Всім привіт!
    В нас теж лазарет!
    Марина температурить вже кілька дней.Сьогодні навіть швидку викликали,а потім на Космичку їздили,до ЛОРа.Кажуть,вірус такий.Треба ще потерпіти температуру.Но дитина млява,з рук не злазить.
    Хворим-швидше одужувати!

  19. #4619
    Аватар для Byrishka
    Реєстрація
    04 червень 2010
    Звідки Ви
    Вроцлав
    Дописів
    5 916

    Типово

    Всем приветы!

    QUOTE=NortonCommander;25652830]млинці відкинути..ну чи залишити в доповнення.. сальце, горілочка.. мм? *облизнув вуха*[/QUOTE]

    водка с салом и огурчик соленый - так их потом вообще домой не отправим, эмигрируют к нам в страну)))

  20. #4620
    Аватар для Tatianochka
    Реєстрація
    06 вересень 2007
    Звідки Ви
    лівий третій
    Дописів
    24 209

    Типово

    Lunna - Владушку с трехлетием!

Сторінка 231 з 383 ПершаПерша ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281331 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті