Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 106 з 284 ПершаПерша ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5666, показано з 2 101 по 2 120.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #2101

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Montserrat Caballe Переглянути допис
    Зачем вы наговариваете на Виталия Кличко, что его изобразили фашистом? Фашисты массово убивали людей. Вот это фашисты.

    Вы наверное свастики испугались? Так читайте историю, когда появилась свастика и что она означала.
    Тётушка, в Вас регионально-агитатроские таланты пропадают. Или не пропадают?)

  2. #2102
    Аватар для Stone
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    Каз ССР Приватград
    Дописів
    18 042

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    16.02.2014 -- Юрій Михальчишин в Дніпропетровську

    напиминает анек про кота который на яйца сел..
    Жили в Бухенвальде, с боями прорвались в Освенцим

  3. #2103

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    это будет твое второе имя.
    А Ваше - третье. Зависит от количества Ваших клонов.)

  4. #2104

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Тебе первой, заюня.) Подставляй.
    А ты не боишься, что с поломанными ногами ты будешь похож на человека-паука советской разработки ? Годов эдак семидесятых. По крайней мере, передвигаться ты будешь достаточно смешно. )))

  5. #2105

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    стоит ли давать тётушке поджопник на первом свидании????
    вот в чем вапролс!
    Агитаторше за ПР - конечно.

  6. #2106

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    А ты не боишься, что с поломанными ногами ты будешь похож на человека-паука советской разработки ? Годов эдак семидесятых. По крайней мере, передвигаться ты будешь достаточно смешно. )))
    А что, у Вас болезненные воспоминания о подобной травме? Сейчас Вы тоже так двигаетесь? Соболезную.)

  7. #2107
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від New Jersey Переглянути допис
    200 представителей самообороны готовы вновь занять Киевсовет
    http://censor.net.ua/news/270953/200...nyat_kievsovet

    Не думаю, что теперь так просто выйдет
    проста логіка:
    Стаття 10. Генеральний прокурор України здійснює на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України публікацію повідомлення про фактичне вчинення учасниками масових акцій протесту сукупності дій, передбачених статтею 9 цього Закону, лише за умови, що такі дії були вчинені учасниками масових акцій протесту не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня, наступного за днем набрання чинності цим Законом.

    Стаття 11. Якщо до закінчення строку, передбаченого статтею 10 цього Закону, публікація на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України повідомлення Генерального прокурора України про фактичне вчинення учасниками масових акцій протесту сукупності дій, передбачених статтею 9 цього Закону, не була здійснена, цей Закон втрачає чинність з дня, наступного за останнім днем цього строку.
    тобто все залежить від публікації на сайті ГПУ. закон, хоч і набув чинності з 02.02.2014, але не вступив у силу. Буде публікація до обумовленого моменту - закон вводиться в дію і слідчі матимуть підстави для припинення провадження. не буде публікації у передбачений строк - закон втрачає чинність, а значить немає сенсу йти на поступки владі і все повернеться до стану на 10-00 ранку.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  8. #2108
    Аватар для Саша67
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    9 531

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Ты должен кляузу в СБУ накатать. Будь гражданином, не будь равнодушным. Адрес знаешь ?
    Ты адресом ошибся.

  9. #2109

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Судя по количеству Вашего вранья в темах, это вранье Вас не беспокоит.
    Давай-ка ссылки на моё якобы враньё, гребень петушиный. ))) Повожу тебя мордой слегонца перед ужином. ))

  10. #2110
    New Jersey
    Guest

    Типово

    "Милиционеры приехали в КГГА проверить информацию, которая поступила по линии 102, о том, что неизвестные проникли в несколько служебных кабинетов КГГА. Однако в помещение их не пустили представители так называемой комендатуры", - заявили в МВД.

    Сотрудников милиции окружили неизвестные в масках, касках и с палками в руках, говорится в сообщении.
    http://mvs.gov.ua/mvs/control/kyiv/u...article/121429
    Ну, это что? Вопрос любителям Майдана, если Шо

  11. #2111
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    ты бесподобен.
    говорю простым языком: все эти "хотелки" некоторой части украинцев никак не повлияют на масштабные государствообразующие процессы. которые себе идут, пока майдан скаче.
    Ну, прям, классический фатализм. Что-то типа - "у меня такая хреновая жизнь, потому-что 20 лет назад у меня была маленькая стипндия". "Хотелки" начнут влиять на "масштабные государствообразующие процессы" сразу же с того момента, как ты, и еще половина страны перестанут искать себе царя, и прекратят выбирать себе рожи во власть. Все очень просто.

    Знаешь, почему "там" все получается? Потому-что "там" люди относятся очень просто к "масштабным государствообразующие процессам" - точно так же, как и как найму сантехника - тупо нанимают, и тупо контролируют его работу. И все, и не умничают, как это принято у советских людей.

  12. #2112

    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Дописів
    28 409

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Агитаторше за ПР - конечно.
    а вдруг она даст поджопник в ответ? там такие тетеньки бывают по комплекции, что оеей...
    не страшно?
    знаю! тебе ничего не страшно!

  13. #2113
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Анатолій Гриценко з критикою на адресу богатирів, майдану.
    вчасно подався у Д`Арті

    78 днів троє лідерів від імені Майдану постійно проводили переговори з представниками іноземних держав і міжнародних організацій - Майдан їх підтримував, вислуховував звіти про численні зустрічі й поїздки, терпляче чекав багатократно обіцяних зі сцени санкцій та інших рішучих дій на підтримку України - не дочекався...

    78 днів троє лідерів були в постійному контакті та діалозі з владою, на всіх рівнях, включно з Януковичем особисто, і на Банковій, і в Межигір'ї, і за формальним столом переговорів, і в неформальному спілкуванні, і всі разом, і кожен поодинці, і з відома Майдану, і самочинно - Майдан своїми діями спонукав Януковича до переговорів і терпляче чекав, коли ж троє лідерів відстоять інтереси і вимоги Майдану - не дочекався...

    Висновки

    Майдан і люди на Майдані, в тч народні депутати від опозиції, виявилися набагато чеснішими, активнішими, послідовнішими й відповідальнішими - ніж ті, хто взялися Майданом керувати.

    Майдан продемонстрував країні і всьому світу небачену раніше силу й енергію мільйонів людей - силу правди, силу переконань, силу життєвих цінностей, силу людської гідності, силу духу і боротьби - заряджені цією неймовірною силою й енергією троє лідерів опозиції мали би діяти активно, рішуче, узгоджено й відповідально - цього не сталося...
    За ці 78 днів троє партійних лідерів завинили перед Майданом і заборгували Майдану - настав час їхні борги Майдану повертати!
    План дій.
    -----------------

    цікаво, для кого Анатолій писав план?

  14. #2114
    Аватар для Саша67
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    9 531

    Типово

    Цитата Допис від Stone Переглянути допис
    спасибо за ссылку..чуть не пропустил..
    Пожаба. Не пропусти смотри...)))

  15. #2115

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Давай-ка ссылки на моё якобы враньё, гребень петушиный. ))) Повожу тебя мордой слегонца перед ужином. ))
    Вы соврали прямо сейчас, назвав собеседника "гребень петушиный". Видимо, это у Вас в крови, к сожалению.)

  16. #2116

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    А что, у Вас болезненные воспоминания о подобной травме? Сейчас Вы тоже так двигаетесь? Соболезную.)
    Не, я просто неоднократно слышал, как кричит человек, которому битой разбивают коленную чашку. Судя по всему - очень больно.

  17. #2117

    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Дописів
    28 409

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Ну, прям, классический фатализм. Что-то типа - "у меня такая хреновая жизнь, потому-что 20 лет назад у меня была маленькая стипндия". "Хотелки" начнут влиять на "масштабные государствообразующие процессы" сразу же с того момента, как ты, и еще половина страны перестанут искать себе царя, и прекратят выбирать себе рожи во власть. Все очень просто.

    Знаешь, почему "там" все получается? Потому-что "там" люди относятся очень просто к "масштабным государствообразующие процессам" - точно так же, как и как найму сантехника - тупо нанимают, и тупо контролируют его работу. И все, и не умничают, как это принято у советских людей.
    а также, подобные хотелки могут влиять на вулканическую активность и подвижность тектоническмих плит!

  18. #2118
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 860

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    фото вече сьогодні , Дніпропетровськ
    http://www.056.ua/news/475896
    гыгы. это как?


  19. #2119

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    а вдруг она даст поджопник в ответ? там такие тетеньки бывают по комплекции, что оеей...
    не страшно?
    знаю! тебе ничего не страшно!
    Получит оплеуху.)

  20. #2120

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Вы соврали прямо сейчас, назвав собеседника "гребень петушиный". Видимо, это у Вас в крови, к сожалению.)
    Да ты в зеркало глянь - сам убедишься, что я никогда не вру и не ошибаюсь. )))

Сторінка 106 з 284 ПершаПерша ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті