Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 62 з 284 ПершаПерша ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5666, показано з 1 221 по 1 240.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #1221
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    Это не дисскусия, что бы о чем то дисскутировать нужо иметь об этом представление, а вы не имеете, если посмотрите и будет что сказать по делу, возможно будет смысл, хотя исходя из текста ваших сообщений сильно сомневаюсь.
    ви продовжуєте дискусію за темою "я не скажу свою думку щодо терміну "національність""

  2. #1222
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    в РФ особо не пагардішься, чуть што -лінєйкай па руцям. а на форумі Дніпра можна і петухом пахарахоріться)
    Хм. Это образно. Или.

  3. #1223
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    в РФ особо не пагардішься, чуть што -лінєйкай па руцям. а на форумі Дніпра можна і петухом пахарахоріться)
    Це право на особисту думку. Якщо людина не може скористуватися їм у себе вдома, вона шукає де можна
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  4. #1224

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    ви продовжуєте дискусію за темою "я не скажу свою думку щодо терміну "національність""
    моя думка изложена в ссылке, дублировать вам её текстом не вижу смысла, все равно вам не интересно, к чему вообще этот разговор.


  5. #1225
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Kloi Переглянути допис
    є ризики і будуть до тієї пори, поки закон не обмежить бажання депутатів прокидати виборця після виборів.
    Все это очень хорошо, но как реально Вы это представляете? Что такого должно быть в статье? Не укради, не обмани?
    взагалі це саме просте, з того, що треба змінити, бо в контексті йшлося про "тушок" та самовисуванців, які після перемоги у виборах переходили чи становилися членами якоїсь партіі.
    Можно написать много очень хороших законов, но работать они не будут, пока перед законом не будут равны ВСЕ. И, все-таки, мое мнение, пока народ дружно не откроет свой рот (в смысле возмутится), не на Майдане, меняя одних олигархов на других, а в судах, больницах, земельных отделах, милиции, исполкомах, детских садиках, школах и т.д. , пока народ не изменит свою ментальность, пока не перестанет давать взятки, менять свою власть мы будем еще очень долго. Кто заставляет народ выбирать каждый год одних и тех же??? Для меня загадка. Спрашиваю у знакомых: «Почему ты опять за него голосуешь? Он же ничего за 4 года не сделал». Ответ: «А я других не знаю». Кто виноват в пофигизме народа? Путин? Янукович? Ющенко? НЕТ! Сами.
    Мы выбираем огромное количество депутатов: местные, областные, в Верховную Раду. Кого из них мы заставляет отчитываться за проделанную работу, как положено по закону? Никого. Любой житель громады может прийти на сессию. Кто из Вас туда ходит?
    Мы, к сожалению, сами не уважаем друг друга. Вы посмотрите, даже здесь, на форуме, сколько ненависти и грязи. Мы, народ Украины, сплотились против коррупции, бедности, непрофессионализма? Нет, мы разбились на несколько кланов, и воюем друг с другом, вместо того, чтобы объединиться и бороться с коррупцией.
    И здесь, на форуме, не самые глупые люди. Что тогда говорить об остальном, не настолько продвинутом народе… Бедная страна.
    Честно скажу, мне очень жаль обычных людей, стоящих на Майдане. У меня, в отличии от них, нет иллюзий. Останутся у власти те же, или придут новые – будет тяжело, и я это знаю, они – нет.
    проти переліку згуртовується проукраїнська частина населення. іншій частині треба повернути СРСР, зруйнувати Україну, розколоти та приєднати до РФ.
    якщо йдеться про Україну, а не минуле та примарне - сподіватися треба на тих, кому потрібні зміни на користь України і не розраховувати на чифів. їх все влаштовує- аби України не було та "рагулів".

  6. #1226
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    ну что ж , в ЖЖ и прогусских сайтах/форумах шириться невероятное возмущение по поводу "попускания" одесского киевлянина....
    вот появилось такое



    завтра поглядим сколько прийдет на этот призыв.

    имхо. ничего не будет .за 200 грн желающих получить по башке они не найдут.
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  7. #1227
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від carman1313 Переглянути допис
    Хм. Это образно. Или.
    образно.

  8. #1228
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    ну что ж , в ЖЖ и прогусских сайтах/форумах шириться невероятное возмущение по поводу "попускания" одесского киевлянина....
    вот появилось такое



    завтра поглядим сколько прийдет на этот призыв.

    имхо. ничего не будет .за 200 грн желающих получить по башке они не найдут.
    прийдуть за 300, за 500, бо владі потрібна "заварушка" - 17-те через день.

  9. #1229
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    ну что ж , в ЖЖ и прогусских сайтах/форумах шириться невероятное возмущение по поводу "попускания" одесского киевлянина....
    вот появилось такое



    завтра поглядим сколько прийдет на этот призыв.

    имхо. ничего не будет .за 200 грн желающих получить по башке они не найдут.
    Это про Киев?
    Нравится последнее предложение. Как-то оно режет ухо.ИМХО.

  10. #1230
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    прийдуть за 300, за 500, бо владі потрібна "заварушка" - 17-те через день.
    що до цього в мене є великі сумніви.
    розумієте, тітушка классичний готовий за 500-800 грн побити ,напасти .
    але є одне але.якщо він розуміє що за ці гроші він може добряче получити в пику то він під цє не підпишиться.
    як не крути ,під кули , чи кійки йдуть тільки ідейні.
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  11. #1231
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    моя думка изложена в ссылке, дублировать вам её текстом не вижу смысла, все равно вам не интересно, к чему вообще этот разговор.
    за посиланням не ваша думка, те, що ви не в змозі сформулювати свої думки - факт. мені цікава була ваша особиста думка вашими словами щодо національності.
    ви продовжуєте ту саму дискусію ,а у мене запитуєте до чого "разговор".
    всьо. набрид.

  12. #1232
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    що до цього в мене є великі сумніви.
    розумієте, тітушка классичний готовий за 500-800 грн побити ,напасти .
    але є одне але.якщо він розуміє що за ці гроші він може добряче получити в пику то він під цє не підпишиться.
    як не крути ,під кули , чи кійки йдуть тільки ідейні.
    так титушок прикриє міліція, яка нас береже - відпрацьовано ж.

  13. #1233
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    прийдуть за 300, за 500, бо владі потрібна "заварушка" - 17-те через день.
    Ну так да. А то с кем же бороться?

  14. #1234

    Реєстрація
    11 травень 2009
    Звідки Ви
    Город древний, город славный.Российская Империя.
    Дописів
    21 504

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    як не крути ,під кули , чи кійки йдуть тільки ідейні.
    якщо куля в лоб, то куля в лоб (с)

  15. #1235
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    так титушок прикриє міліція, яка нас береже - відпрацьовано ж.
    Не совсем. Сыроватенько пока. Много "левых" и халявщиков.

  16. #1236
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    так титушок прикриє міліція, яка нас береже - відпрацьовано ж.
    цє "проканало" у Дніпрі та Запоріжжі . зрозуміло чому - слабка організація,мала чисельність ,слабка виучка .
    але у Киіві проти організованноі Самооборони - таке не пройде.
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  17. #1237
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від ргд5 Переглянути допис
    якщо куля в лоб, то куля в лоб (с)
    именно поєтому Сеню под пулями мы и не увидели)))
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  18. #1238

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Рус7520 Переглянути допис
    Бежали от польского и жидовского гнета, владений ханов, как таковых тут не было. Киевскую Русь не завоевывали. Не было ее. Миф это. Забудьте.
    Ну конечно, не было.) И Руси не было. И Киева не было. И украинцев тоже нема. Вы не нервничайте, главное.)

  19. #1239
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    цє "проканало" у Дніпрі та Запоріжжі . зрозуміло чому - слабка організація,мала чисельність ,слабка виучка .
    але у Киіві проти організованноі Самооборони - таке не пройде.
    не перебільшуйте значення "самооборони" . в Дніпрі був травмат, єслі шо.
    Кривому Розі , Донецьку теж було шоу.

  20. #1240

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від carman1313 Переглянути допис
    Та поняли уже про миф. А Батый был? А Чингис-хан? А Тамерлан? Ну хоть кто-то из великих моголов был то?
    Или их придумал Мао? Или Ленин? Или Моисей?
    И про "жидовский гнёт" подробнее, можно? Очень интересно.
    И их не было! Вот сталин - он был всегда.)

Сторінка 62 з 284 ПершаПерша ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті