
Допис від
Щирий українець Андрійко
Це конфлікт між дикунами й цивілізованими людьми, між дурниками, що не опанували логіку, й розумними. Дурники вважають, що те, як треба жити суспільству, мають вирішувати ті, хто голосніше кричать на площі. А розумні люди розуміють, що такі важливі питання вирішуються виключно шляхом виборів, референдумів, плебісцитів. Тобто в цивілізаційний спосіб.
Дурники не розуміють технології. Вони хочуть спочатку зламати, а потім вже сидіти й чухати репу, що ж робити далі. Планів не мають, мізків теж. Створювати нічого не вміють. Суцільна деструкція, руйнування. Дикуни, одним словом.
Bookmarks