Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 33 з 279 ПершаПерша ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5576, показано з 641 по 660.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #641

    Реєстрація
    07 червень 2007
    Дописів
    261

    Типово

    ЗВЕРНЕННЯдепутатів Дніпропетровської міської ради VI скликаннядо Президента України, Кабінету Міністрів Українита громадянМи, депутати Дніпропетровської міської ради VI скликання висловлюємо своє обурення з приводу політичної ситуації в державі. Драматичні події, які відбулися 19-20 січня у самому серці нашої країни – м. Києві вразили не тільки український народ, а і всю світову спільноту. Мирний протест переріс у масові заворушення, які тривають і сьогодні.Радикально налаштовані екстремиські формування руйнують пам’ятники та адміністративні будівлі, здійснюють підпали, закликають до повалення конституційного ладу в країні. Опозиційні лідери виявили свою повну політичну не спроможність. Вони не можуть сформувати свої завдання та мету. У них не має чіткого плану виходу країни з кризи. Вививши людей на вулиці, опозиційні лідери втратили контроль над ситуацією. І тепер, коли діями протестувальників керують радікальні націоналістичні угруповання, вони заявляють про свою непричасність до безладу. Ми засуджуємо дії екстремістів та безвідповідальних політиків! Висловлюємо свою підтримку Президенту України та його виваженим діям. Вважаємо, що всі засоби, які передбачені Конституцією та законами України, сьогодні є прийнятними. Необхідно рішуче припинити в нашій країні будь-які прояви екстремізму, радикалізму та насилля. Ми звертаємось до Кабінету Міністрів України із закликом вжити всіх необхідних заходів для забезпечення роботи економіки країни. Не допустити негативних впливів політичної дестабілізації на економічну ситуацію в країні, безпеку і добробут громадян. Закликаємо засоби масової інформації до об’єктивного висвітлення політичних подій! Люди повинні знати, що справжні цілі ініціаторів заворушень – захоплення влади будь-яким шляхом!Ми не повинні допустити розколу держави. Громадяни України повинні бути соціально захищені. Підприємства повинні працювати, робітники – отримувати зарплату, пенсіонери – пенсії. Суспільству потрібен діалог та стабільність!

  2. #642
    Аватар для Nelya
    Реєстрація
    24 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 743

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Так Ви вже визначтеся, чи сльозогінний газ, чи вода. Бо сльозогінний газ - то нормальний демократичний метод розгону, а пітекантропи з дубцями та травматами проти озброєних сніжками демонстрантів, жінок, бабусь, дідусів та журналістів - це вже не зовсім демократичний метод - це вже бандитизм з елементами садизму. А ще поливання водою у мороз в десять градусів - теж ознака садизму, і якщо Ви закликаєте до такого, то можна припустити, що Ви теж садистка?


    Погляньте на ці задоволені боличчя бійців Національної Гвардії Президента. Вони ж такі няшки))))

    газом тоже можно, шоб не повадно было.

    Называйте как хотите, мне просто интересно: ну скинулы вы глав администраций и что дальше? Кто сядет в кресло? И что будет делать?
    Тут хоть кто-то здраво мыслит???

    Мой отец прошёл войну, и я не хочу что бы сейчас началось то же самое, или Вы просто хотите поучавствовать?
    Не жалко ли Вас свою жизнь гробить за опозицию?
    Не жалко ли вас свою мать,жену, детей? Моя бабушка за время пока мой папа был на войне, два раза на него похоронку получила, никому такого не желаю.....

  3. #643
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    я это уже давно заметила, так зачем усугублять ситуацию ?

    Выгнать к чёртовой матери, нечего просиживать штаны за родительские деньги !
    Не все своим детям покупали место в Вузе
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #644
    Сиамский Кот
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Так Ви вже визначтеся, чи сльозогінний газ, чи вода. Бо сльозогінний газ - то нормальний демократичний метод розгону, а пітекантропи з дубцями та травматами проти озброєних сніжками демонстрантів, жінок, бабусь, дідусів та журналістів - це вже не зовсім демократичний метод - це вже бандитизм з елементами садизму. А ще поливання водою у мороз в десять градусів - теж ознака садизму
    т.е, в Швеции разгоняли... как там Вы их назвали?
    А, вот: бандиты с элементами садизма...

  5. #645

    Реєстрація
    22 серпень 2009
    Звідки Ви
    днепропетровск
    Дописів
    312

    Типово

    =Лубенський;25196921]Так Ви вже визначтеся, чи сльозогінний газ, чи вода. Бо сльозогінний газ - то нормальний демократичний метод розгону, а пітекантропи з дубцями та травматами проти озброєних сніжками демонстрантів, жінок, бабусь, дідусів та журналістів - це вже не зовсім демократичний метод - це вже бандитизм з елементами садизму. А ще поливання водою у мороз в десять градусів - теж ознака садизму, і якщо Ви закликаєте до такого, то можна припустити, що Ви теж садистка?


    Погляньте на ці задоволені боличчя бійців Національної Гвардії Президента. Вони ж такі няшки))))

    [/QUOTE]


    газом тоже можно, шоб не повадно было.

    Называйте как хотите, мне просто интересно: ну скинулы вы глав администраций и что дальше? Кто сядет в кресло? И что будет делать?
    Тут хоть кто-то здраво мыслит???

    Мой отец прошёл войну, и я не хочу что бы сейчас началось то же самое, или Вы просто хотите поучавствовать?
    Не жалко ли Вас свою жизнь гробить за опозицию?
    Не жалко ли вас свою мать,жену, детей? Моя бабушка за время пока мой папа был на войне, два раза на него похоронку получила, никому такого не желаю.....[/QUOTE]

    блин, с кем вы так мягко и деликатно общаетесь, объясняете... бесполезно... это же майДАУНЫ, инвалиды- люди без мозга!!

  6. #646
    Аватар для Nelya
    Реєстрація
    24 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 743

    Типово

    Цитата Допис від Korrrsar!!! Переглянути допис
    Большими буквами на плакат и идите на митинг - возможно, к вам прислушаются ))

    зы: войну против граждан ведет власть.
    к стаду не примкну, ни за какие коврижки и Вам не советую.

  7. #647
    Меломан года 2012 Аватар для JOSS
    Реєстрація
    18 лютий 2012
    Звідки Ви
    Kamagaya
    Дописів
    8 841

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    нафига студенты поступали в ВУЗы ??? Митинговать ??? Учится нужно, а митингующих выгнать нафиг из универов....

    Потом будем удивляться почему неучи учат наших детей в школах, бездари лечат людей, и плохие экономисты у власти ......
    Полиграф полиграфыч, остановитесь))
    "Часто ощущение счастия служит только признаком прогрессивного паралича". © Илья Ильич Мечников

  8. #648

    Реєстрація
    27 січень 2014
    Дописів
    141

    Типово

    В меседжах Нелли, чувствуется властная рука СБУ-ФСБ, не там ли вы работаете сударыня

  9. #649
    Аватар для rrroman
    Реєстрація
    21 листопад 2006
    Звідки Ви
    Львов-Днепропетровск
    Дописів
    16 782

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    афигеть, тоесть это не развал страны, это не раскол на лагеря "за" и "против", так а шо это тогда?

    Мирная акция гопников, вандалов и милиции ???
    А кто против людей на майдане? Кто вышел сам на улицу сказать слово против? Согнанных бюджетников, проплаченных проститушек и беркут можете не считать. Нету раскола. Есть противостояние банде.

  10. #650
    Аватар для Nelya
    Реєстрація
    24 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 743

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Не все своим детям покупали место в Вузе
    уверенна, что вменяемый студент учится и понимает, что за такие действия есть наказание...

    Админ. кодекс никто не отменял ....

  11. #651
    Аватар для rrroman
    Реєстрація
    21 листопад 2006
    Звідки Ви
    Львов-Днепропетровск
    Дописів
    16 782

    Типово

    Цитата Допис від Крабик Переглянути допис
    Опять смешно))) да были уже ваши Юли, Ющенки бессребреники)))) ага))))))
    Вы так и не поняли ничего. Мы уже не о политиках говорим.

  12. #652
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    газом тоже можно, шоб не повадно было.

    Называйте как хотите, мне просто интересно: ну скинулы вы глав администраций и что дальше? Кто сядет в кресло? И что будет делать?
    Тут хоть кто-то здраво мыслит???

    Мой отец прошёл войну, и я не хочу что бы сейчас началось то же самое, или Вы просто хотите поучавствовать?
    Не жалко ли Вас свою жизнь гробить за опозицию?
    Не жалко ли вас свою мать,жену, детей? Моя бабушка за время пока мой папа был на войне, два раза на него похоронку получила, никому такого не желаю.....
    Если не секрет сколько Вам лет?

  13. #653
    Аватар для Free
    Реєстрація
    05 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 620

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    к стаду не примкну, ни за какие коврижки и Вам не советую.
    спешу обрадовать, уже примкнули, уже несколько лет как

  14. #654
    Аватар для Nelya
    Реєстрація
    24 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 743

    Типово

    Цитата Допис від tasha2014 Переглянути допис
    В меседжах Нелли, чувствуется властная рука СБУ-ФСБ, не там ли вы работаете сударыня

    Не, ну Вы точно Павел Глоба. Именно там я и работаю, ещё подрабатываю в ЦРУ, МООСАД (или как правильно), ЧК, ФБР, НО я там на 0.25 ставки, думаю Вы ж понимаете, что везде не могу на полную мощь работать ...

    ЗЫ имя немного не верно указали, а всё остально в точку...

  15. #655

    Реєстрація
    21 вересень 2007
    Дописів
    80 948

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    к стаду не примкну, ни за какие коврижки и Вам не советую.
    так судя по всему - уже ))
    к бесправному и запуганному.

  16. #656
    Аватар для Nelya
    Реєстрація
    24 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 743

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Если не секрет сколько Вам лет?
    а что это изменит? Или Вы для статистики ?

    Не скрываю, полных 30 ...

  17. #657
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    уверенна, что вменяемый студент учится и понимает, что за такие действия есть наказание...

    Админ. кодекс никто не отменял ....
    Нормальный человек понимает, что жить в таком государстве - невозможно.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #658
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Nelya Переглянути допис
    Не, ну Вы точно Павел Глоба. Именно там я и работаю, ещё подрабатываю в ЦРУ, МООСАД (или как правильно), ЧК, ФБР, НО я там на 0.25 ставки, думаю Вы ж понимаете, что везде не могу на полную мощь работать ...

    ЗЫ имя немного не верно указали, а всё остально в точку...
    Понятно, типичная понятая по звонку.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #659

    Реєстрація
    27 січень 2014
    Дописів
    141

    Типово

    Господа доблесная милиция, среди вас есть нормальные люди, мы в этом уверенны!
    Оставаться человеком выполняя приказы ,а если приказ бить,убивать,истязать воспользоваться статьёй 60 Конституции Украины

  20. #660

    Реєстрація
    25 серпень 2008
    Дописів
    18 973

    Типово

    Цитата Допис від tasha2014 Переглянути допис
    В меседжах Нелли, чувствуется властная рука СБУ-ФСБ, не там ли вы работаете сударыня
    Сказала
    tasha2014
    Регистрация:
    26.01.2014
    Сообщений:
    11

Сторінка 33 з 279 ПершаПерша ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті