ЗВЕРНЕННЯдепутатів Дніпропетровської міської ради VI скликаннядо Президента України, Кабінету Міністрів Українита громадянМи, депутати Дніпропетровської міської ради VI скликання висловлюємо своє обурення з приводу політичної ситуації в державі. Драматичні події, які відбулися 19-20 січня у самому серці нашої країни – м. Києві вразили не тільки український народ, а і всю світову спільноту. Мирний протест переріс у масові заворушення, які тривають і сьогодні.Радикально налаштовані екстремиські формування руйнують пам’ятники та адміністративні будівлі, здійснюють підпали, закликають до повалення конституційного ладу в країні. Опозиційні лідери виявили свою повну політичну не спроможність. Вони не можуть сформувати свої завдання та мету. У них не має чіткого плану виходу країни з кризи. Вививши людей на вулиці, опозиційні лідери втратили контроль над ситуацією. І тепер, коли діями протестувальників керують радікальні націоналістичні угруповання, вони заявляють про свою непричасність до безладу. Ми засуджуємо дії екстремістів та безвідповідальних політиків! Висловлюємо свою підтримку Президенту України та його виваженим діям. Вважаємо, що всі засоби, які передбачені Конституцією та законами України, сьогодні є прийнятними. Необхідно рішуче припинити в нашій країні будь-які прояви екстремізму, радикалізму та насилля. Ми звертаємось до Кабінету Міністрів України із закликом вжити всіх необхідних заходів для забезпечення роботи економіки країни. Не допустити негативних впливів політичної дестабілізації на економічну ситуацію в країні, безпеку і добробут громадян. Закликаємо засоби масової інформації до об’єктивного висвітлення політичних подій! Люди повинні знати, що справжні цілі ініціаторів заворушень – захоплення влади будь-яким шляхом!Ми не повинні допустити розколу держави. Громадяни України повинні бути соціально захищені. Підприємства повинні працювати, робітники – отримувати зарплату, пенсіонери – пенсії. Суспільству потрібен діалог та стабільність!






Bookmarks