Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 737 з 788 ПершаПерша ... 237637687727728729730731732733734735736737738739740741742743744745746747787 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 14 721 по 14 740.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #14721
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Так почему возмущаются?
    Не хватает правовой культуры, или желания соблюдать закон?
    ещё один пешеход,
    даже дети знают, что махая палочкой, по собственному велению останавливать запрещено, водитель должен повершить правонарушение, посему в рапортах логичнее было описывать что водитель нарушил и ГАИшник подал сигнал остановиться, там такого нет
    во-вторых, машины многих во время указанное в рапортах были вообще в других местах, о чем есть видео и фотофиксация)
    Съешьте)

  2. #14722
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А если он ТУПО принимает решение и человек, который докажет это обжаловав, судью за некомпетентность с раоты снимут? Чем ответит судья за свое неправомочное решение? Он несет какую-то ответсвенность?

    Тупо только одно - голословно с апломбом рассуждать о том, о чем вы понятия не имеете...

    Изучайте матчасть и законы Украины.. Авось, хоть что-нибудь полезное узнаете..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  3. #14723
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Юля обошлась Украине как минимум в 20 млрд долларей, это только по газу
    Ее посадили НЕ ЗА ВОРОВСТВО. Все остальное - ваше глубоко личное мнение.

  4. #14724
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Юля обошлась Украине как минимум в 20 млрд долларей, это только по газу
    Лена, Вам нравится выглядеть идиоткой?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  5. #14725
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    ещё один пешеход,
    даже дети знают, что махая палочкой, по собственному велению останавливать запрещено, водитель должен повершить правонарушение, посему в рапортах логичнее было описывать что водитель нарушил и ГАИшник подал сигнал остановиться, там такого нет
    во-вторых, машины многих во время указанное в рапортах были вообще в других местах, о чем есть видео и фотофиксация)
    Съешьте)

    Мля..

    Гусары-автолюбители..
    МОЛЧИМ!!!

    Пусть дама ( вы, уверен блондинка) дальше нас веселит своим знанием ПДД)))))))))))))))))))))))))
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  6. #14726
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    "дудеть" в нас. пункте без причины - запрещено ПДД..
    За это так же штраф..
    знак протеста- чем не причина) кстати, за дудение никого не оштрафовали, парадокс прям)

  7. #14727
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    Шурік, проблема в тому, що у нас не працює презумпція невинуватості - про це неодноразово писали й казали. і тут, на форумі зокрема. Звинувачують кого завгодно в чому завгодно. Якість, чи навіть наявність доказів - не важливі. Приймається формальне рішення суду. Людину чогось позбавляють - майна, свободи чи чогось іншого. Тобто щось відбувається фізично з людиною або з її майном. І тут з"являєтесь ви і кажете: йдіть в апеляцію і доказуйте невинуватість. А так не має бути. Ніхто не повинен доводити власну невинуватість. Питання слідства і обвинувачення довести провину. До цього держава й пальцем не має права поворухнути.
    У них, оказывается, на слово верят.
    Ну, тут мне карта и поперла.
    (с)
    ))))))))))))))))))))))))))))

  8. #14728
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Так почему возмущаются?
    Не хватает правовой культуры, или желания соблюдать закон?
    Да потому, что существует определенный законом процесс. А он нарушен.На основании протокола инспектора, который составлен хрен его знает где и хрен его знает на кого, невозможно доказать, что человек нарушитель.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #14729
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Мля..
    Гусары-автолюбители..
    МОЛЧИМ!!!
    Пусть дама ( вы, уверен блондинка) дальше нас веселит своим знанием ПДД)))))))))))))))))))))))))
    Ту много кто в чем уверен особенно смешно читать зная правду)
    Кострома явно не гусар

  10. #14730
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    знак протеста- чем не причина) кстати, за дудение никого не оштрафовали, парадокс прям)

    Знак протеста не является основание подачи звукового сигнала. Подача которого регламентируется ПДД Украины..

    Дудите. Дома. Сколько влезет и то с ограничениями по времени...
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  11. #14731
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Тупо только одно - голословно с апломбом рассуждать о том, о чем вы понятия не имеете...

    Изучайте матчасть и законы Украины.. Авось, хоть что-нибудь полезное узнаете..
    Тупо, Сухов, отрицать очевидные факты и рассужать о чем-то взагали, исходя из классовой солидарности с властью.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  12. #14732
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Ту много кто в чем уверен особенно смешно читать зная правду)
    Кострома явно не гусар
    Вы счастливая девушка. Вы знаете ПРАВДУ!!

    КОрона лоб не жмет? Плечи не чешутся?
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  13. #14733
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Знак протеста не является основание подачи звукового сигнала. Подача которого регламентируется ПДД Украины..
    А кого наказали за подачу звукового сигнала?

  14. #14734
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тупо, Сухов, отрицать очевидные факты, а рассужать о чем-то взагали, исходя из классовой солидарности с властью.

    Я не увидел от вас ни одного факта!! Поэтому просто нечего отрицать..

    Факты таковы - есть правонарушение - 100% е.
    Есть постановление суда по нему. Это факты.
    Оно вас не устраивает - это ваше проблемы.
    Обжалуйте.
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  15. #14735
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Давайте друзья Семьи Президента и дальше рвите глотки за него....
    Наближені до уряду бізнес-групи можуть отримати до 188 мільярдів з бюджету - експерт
    Середа, 15 січня 2014, 15:50
    Версія для друку
    Коментарі
    0

    Наближені до уряду бізнес-групи можуть отримати з держбюджету на 2014 рік до 188 мільярдів гривень, які можуть направити на власні цілі.

    Про це на прес-конференції повідомив директор українського аналітичного центру "Відкрите суспільство" Іван Сікора, передає УНІАН.

    "За нашими оцінками, 170-188 млрд гривень, або 21-24 млрд доларів - це ті гроші, які можуть не потрапити до бюджету", - зазначив експерт.

    "Ми просили 10-15 млрд зовнішніх запозичень, а насправді ці гроші можна було б легко акумулювати з бюджету України, у разі проведення ефективної політики і відходу від політики, орієнтованої на отримання ренти з боку зацікавлених груп", - сказав Сікора.

    При цьому він підкреслив, що бюджет на 2014 рік побудований виключно в інтересах великих компаній і монополій, наближених до влади.

    Зокрема, за словами Сікори, непрозора і неконкурентна система державних закупівель з використанням як "прокладок" комунальних і держустанов, може призвести до втрат із бюджету при здійсненні закупівель за бюджетні кошти більш ніж 100 млрд гривень.

    "Це майже 12,5 млрд доларів США, якщо брати за основу 30% "відкатів". А це вже одна четверта видаткової частини бюджету. На рівні бюджету Києва - це більше 0,5 млрд доларів", - зазначив Сікора.

    За даними експерта, близько 5-7 млрд гривень не потрапляють до бюджету через контрабанду нафтопродуктів.

    "За оцінками експертів, 25-33% - це нафтопродукти, які взялися на ринку незрозуміло звідки. Дослідження показали, що це контрабанда, з якої не був заплачений акциз на імпорт", - сказав Сікора.

    Експерт також зазначив, що близько 25 млрд гривень може не потрапити до бюджету через різницю в ціні газу українського видобутку і імпортного.

    За його словами, на сьогоднішній день "йде гра за те, щоб отримувати дешевший газ".

    Крім того, Сікора повідомив, що повернення ПДВ тягне за собою втрати для бізнесу з бюджету на 2014 рік порядку 24-40 млрд гривень.

    За словами експерта, в бюджеті на поточний рік передбачена підтримка вугільної галузі у розмірі 13,3 млрд гривень. При цьому бюджетна підтримка даної галузі зростає з 2009 року, що призвело до того, що собівартість видобутку вугілля перевищує ринкову ціну на вугільну продукцію.

    "Враховуючи досвід попередніх років, запланована сума - 13,3 млрд гривень - може збільшиться на 70%, або навіть на 100% протягом 2014 року, при цьому в бюджеті може не вистачити коштів на її виплату", - зазначив він.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #14736
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    А кого наказали за подачу звукового сигнала?
    А я откуда знаю?

    Это знает только Дереза..
    Она у нас единственная знает ПРАВДУ!!
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  17. #14737
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    это как Вас посадить за подготовку к убийству Кеннеди
    А я винтовку дома не храню.
    И ВВ - тоже, даже селитру.

  18. #14738
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Я не увидел от вас ни одного факта!! Поэтому просто нечего отрицать..

    Факты таковы - есть правонарушение - 100% е.
    Есть постановление суда по нему. Это факты.
    Оно вас не устраивает - это ваше проблемы.
    Обжалуйте.
    Откуда Вы зяли правонарушение из Вашей головы? Правонарушение должно быть зафиксировано и доказано. Вот тогда это правонарушение. А, когда по писульке какого-то инспектора "не остановился по требованию" лишают прав, это -беззаконие.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #14739
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Вы счастливая девушка. Вы знаете ПРАВДУ!!

    КОрона лоб не жмет? Плечи не чешутся?
    Сухов, не повторяй подвиг теста)))
    Он как то мышь серую зацепил с вопросами по газу, химпрому и металлургии, результат - его с гамном смешали))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #14740
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    А я откуда знаю?

    Это знает только Дереза..
    Она у нас единственная знает ПРАВДУ!!
    А, т.е. вы не в курсе, кого и за что наказали, и просто сами выдумали какие-нибудь нарушения...

Сторінка 737 з 788 ПершаПерша ... 237637687727728729730731732733734735736737738739740741742743744745746747787 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті