Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 731 з 788 ПершаПерша ... 231631681721722723724725726727728729730731732733734735736737738739740741781 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 14 601 по 14 620.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #14601
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    в протоколах "трикрапками" не пишуть.
    Це не відповідь.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #14602
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Кострома Переглянути допис
    Вот кстати Фото:

    Долучення 1363395

    С точки зрения Банзая - есть тут какое-то нарушение правил?

    И сколько на Украине стоит ездьба по встречной полосе?
    А там сплошная?))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #14603
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    ))
    Значит по песпределу перегораживать дороги - это нормально..
    А потом , получить обратку, в которой менты отмахнулись от их казуистических уловок - это суд по беспределу?))

    Это, мой друг, банальные двойные стандарты..

    Нарушили - будьте готовы ответить за свои поступки..
    нє-а.
    порушив закон - штраф/в тюрму по закону.

    і тільки так.

    інакше, між жуліками і міліцією треба буде законно ставити знак "=".

    не впевнений, що ти цього справді хочеш.


  4. #14604

    Типово

    Кількість потерпілих громадян, доставлених до медичних закладів Києва в результаті зіткнень з правоохоронними органами на протестних акціях 1 і 11 грудня минулого року, становить, відповідно, 165 і 49 осіб. Про це йдеться в офіційній відповіді департаменту охорони здоров'я КМДА, наданому на депутатське звернення Геннадія Москаля.
    Загальна кількість жертв переважно від Беркуту та тітушок десь втичі більше без урахування незаконно засуджених чи репресованих правоохоронцями. Але остаточно втративший почуття реальності законно обраний має наміри повторити такі вчинки.


    ---

  5. #14605

    Реєстрація
    23 жовтень 2009
    Дописів
    1 586

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    з огляду на вже 2 заяви про можливість застосування зброї + щойно оцю новину

    Суд заборонив масові акції у центрі Києва до 8 березня

    http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/15/7009633/

    можна очікувати на спробу розгону № 3.
    система поняла что на их Антимайданы, в которые они вбрасывают кучу денег, никто не обращает внимания, их просто не видят, не воспринимают, как будто их просто нет,
    и даже хуже, в политическом смысле, и в глазах иностранных политиков подрывают рейтинг.

    Поэтому Антимайданы уже сгонять не будут
    и как противостояние Евромайдану предпринимаются иные методы,
    один из которых просто его запретить,
    но вот если даже после запрета попытаются разогнать, то это будет иметь очень плохие последствия для власти, олигархов, просто серьёзных бизнесменов ,

    и как итог для МВД и Служб.

  6. #14606
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Це не відповідь.
    )))))))))))))))
    ...
    так, підійде?


  7. #14607
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    тобто порушення там немає?
    де-факто, є порушення.
    де-юре, є шанс розраховувати на виправдальний вирок/постанову.

    все повинно бути по закону.


  8. #14608
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    )))))))))))))))
    ...
    так, підійде?
    Та підійде будь як. Але у цьому аспекті саме ти не переконлевий. Й ти це чудово розумієшь і випрадовуєшь порушників ПДД лише з ідейних міркувань.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  9. #14609
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    де-факто, є порушення.
    де-юре, є шанс розраховувати на виправдальний вирок/постанову.

    все повинно бути по закону.
    Знову не переконливо.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  10. #14610
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Та підійде будь як. Але у цьому аспекті саме ти не переконлевий. Й ти це чудово розумієшь і випрадовуєшь порушників ПДД лише з ідейних міркувань.
    до чого тут ідея?
    статтю 62 Конституції України читни. де ти там мої ідейні міркування бачив?


  11. #14611
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Знову не переконливо.
    ))))

    перед тим, як у кожному випадку платити, поцікався своїми правами і обов'язками ДАІ.


  12. #14612
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    ))
    Значит по песпределу перегораживать дороги - это нормально..
    А потом , получить обратку, в которой менты отмахнулись от их казуистических уловок - это суд по беспределу?))

    Это, мой друг, банальные двойные стандарты..

    Нарушили - будьте готовы ответить за свои поступки..
    Любое деяние имеет свою квалификацию, но именно свою, а не выдуманную.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  13. #14613
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від rodri Переглянути допис
    а кто-нибудь собирается ехать на Майдан в эти дни?
    кусочек счастья отгрести..?

  14. #14614
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Знову не переконливо.
    Если брать правила обгона, то за это прав не лишают.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #14615
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    А там сплошная?))
    Как написал Банзай - нарушение правил обгона. Тройной.
    Но там - НЕ ОБГОН.
    Они в 3 полосы едут ПОСТОЯННО.
    И не ОДНОЙ машиной, а КОЛОННОЙ.

  16. #14616
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    ))))

    перед тим, як у кожному випадку платити, поцікався своїми правами і обов'язками ДАІ.
    а хто тобі сказав, що я їм плачу. Правда я і три ради на двух полосах не їзжу, одна з яких зустрічна.
    ЗІ наспраді порушення правил було, це навідь ти визнав. Те порушення тягне на провокування аварійної ситуациї. Це порушення передбачає позбавлення водійського посвідчення. Суд саме таке рішення й прийняв. Апеляцію порушникам не заборонили. Хай йдуть в суд і перконують, що до них здійснили неправомірне покарання.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #14617
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Как написал Банзай - нарушение правил обгона. Тройной.
    Но там - НЕ ОБГОН.
    Они в 3 полосы едут ПОСТОЯННО.
    И не ОДНОЙ машиной, а КОЛОННОЙ.
    ))))))
    інколи я починаю підтримувати думку про те, що перездачу на знання ПДР треба проводити регулярно.


  18. #14618
    Аватар для Autumn
    Реєстрація
    19 грудень 2006
    Дописів
    40 847

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    ))))))
    інколи я починаю підтримувати думку про те, що перездачу на знання ПДР треба проводити регулярно.
    ну давайте же. обгон — опережение с выездом на полосу встречного движения. Верно? И?

  19. #14619
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    а в Автомайдану якраз одночасно і ламалися всі машини. у певних місцях. або вони просто доставляли людей
    Это ... какой то детский адвокат ...
    ))))))))))))))

  20. #14620
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    а хто тобі сказав, що я їм плачу. Правда я і три ради на двух полосах не їзжу, одна з яких зустрічна.
    ЗІ наспраді порушення правил було, це навідь ти визнав. Те порушення тягне на провокування аварійної ситуациї. Це порушення передбачає позбавлення водійського посвідчення. Суд саме таке рішення й прийняв. Апеляцію порушникам не заборонили. Хай йдуть в суд і перконують, що до них здійснили неправомірне покарання.
    я тебе читаю і впевнений, що так і є.

    читай, учись, думай:
    http://pravo-ukraine.org.ua/porushen...-pravil-obgonu


Сторінка 731 з 788 ПершаПерша ... 231631681721722723724725726727728729730731732733734735736737738739740741781 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті