Вся стаття
http://blogs.pravda.com.ua/authors/r...52ca1f0590a82/
Ригі тонко зі смі працювать не вміють, їхні вброси дієві лише для запущенних совків та бидла)
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Вся стаття
http://blogs.pravda.com.ua/authors/r...52ca1f0590a82/
Ригі тонко зі смі працювать не вміють, їхні вброси дієві лише для запущенних совків та бидла)
ну інакше кажучи НБУ просто закриває очі на обсяги ввезення-вивезення валюти в Україну, а лише слідкує за балансом. а баланс потрібен, щоб утримувати офіційний курс, який дійсно впливає на внутрішні безготівкові обмінні операції імпортерів-експортерів, що в свою чергу обумовлює кількість обігових коштів для внутрішніх легальних розрахунків. ну і для раптових податків, звісно.
Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.
ну чего то сказать-то хотели
ну так, все правильно, ничего не мешает иметь вид и в Германии и в США) никаких противоречий, равно как и в Германии и Украине одновременно) опять таки, речь о постоянном.
У Кличко постоянное в Германии или временное, ну это для того что бы знать, украинское законодательство нарушено или нет?)
Всё правильно, чем раньше междусобой, тем лучше)
Этот шоли?
"Поскольку попытки убедить водителя не направлять боевую машину на людей не увенчались успехом, Павел на ходу заскочил на БТР и вытащил из люка водителя, одетого в костюм зайца", - добавил Т.Ратушный.
Как отмечается в сообщении, попытка передать нарушителя работникам ГАИ не увенчалась успехом. В то же время милиция задержала П.Скалу, не озвучив оснований для задержания, доставила в участок на ул.Прорезной, 12,
Дипломат США: Люди, які закликають до штурму - пішаки Партії регіонів
http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/13/7009451/
кто-то в двух словах может объяснить: что там за сегодня? новости?
Спасибо
Добра и удачи!
Только запущенные совки и быдло думают, что это ПР это фуфло пишет.
Что это ПР провоцирует ментов и беркуты.
Что власенка зеленкой ПР облила. Что это вообще зеленка была...
Сколько уже этих "провокаций" отразила доблестная ОППа...
Скорее всего сама несожженая недопевица Руслана пиарит себя...
ну шо... у нас нове міністерство - Мінктулх (Мінкульт бувший)...
податковий кодекс зробили основним законом країни замість Конституції...
у МВС виявлені розлади особистості, бо кажуть, що Луценка не били і визнають його постраждалим у справі...
громадське об"єднання "За порядок" не легалізоване досі...
дві різнокольорові тьоткі-тітушкі намагались вкрасти різнокольорові колеса з барикади...
всьо харашо, коротше.
Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.
Ктулху регенерируется.....
В СССР были такие газеты: Савраска ( советская Россия и совкулька - Советская культура)
налоговый кодекс..... и то правильно,
а я уж было подумала, что постраждалым признают бордюрный камень и вымусят Лученко видшкодуваты материальни и моральни сбытки того бордюра,
"за порядок" отправилось "за порадой",
о, разноцветные кибитки с разноцветными обитательницами, так то - круто!
Ну все пучком!
Спасибо
Добра и удачи!
Ще новина, про санкції)
Заборона в'їзду та заморозка рахунків на території США, для деяких високопосадовців від влади, це втручання у внутрішні справи України. Вважають Рибак та Ефремов)
Посол США висловив повагу українським міліціонерам за їхню витримку - МВС
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/616916-poso...-vitrimku.html
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks