Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 536 з 788 ПершаПерша ... 36436486526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546586636 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 10 701 по 10 720.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #10701
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    Есть специалисты?
    Чем регламентировано ношение масок беркутом?
    а вот и "интеллигенция" подтянулась..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #10702
    Аватар для Vert
    Реєстрація
    28 червень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    4 395

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    люди выполняли приказ системы, система их защищает.. это НОРМАЛЬНО.. если для Вас лично то не понятно, Ваш уровень в этой теме "Банду геть"
    КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

    Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
    За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

  3. #10703
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    неправильно.
    правильно так:

    Хоботов!Это мелко! (с)
    виправив..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  4. #10704

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    а вот и "интеллигенция" подтянулась..
    Специалист? Давай рассказывай... )
    Демократия не может стать выше уровня того человеческого материала,
    из которого составлены ее избиратели.
    Бернард Шоу

  5. #10705
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vert Переглянути допис
    КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

    Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
    За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
    ну так вперед в суд... я только за...
    ЗЫ что я хотел сказать Вы или не поняли, или сделали вид что не поняли... ну да и ладно...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #10706
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    Есть специалисты?
    Чем регламентировано ношение масок беркутом?
    Стаття 13. Застосування засобів впливу
    Працівники міліції мають право застосовувати заходи фізичного
    впливу, в тому числі прийоми рукопашного бою, для припинення
    правопорушень, подолання протидії законним вимогам міліції, яка
    здійснюється із застосуванням сили щодо працівників міліції або
    інших осіб, якщо інші способи були застосовані та не забезпечили
    виконання покладених на міліцію обов'язків.
    Міліція може направляти спеціальні підрозділи міліції для
    забезпечення проведення контролюючими органами перевірок суб'єктів
    господарської діяльності лише за рішенням судді або суду.
    Дозвіл на направлення спеціального підрозділу міліції
    надається лише у випадках, коли перевірка проводиться в рамках
    кримінального провадження.{ Частина третя статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом
    N 4652-VI ( 4652-17 ) від 13.04.2012 }
    Органам міліції забороняється використовувати фізичний та
    психологічний вплив для забезпечення проведення контролюючими
    органами планових та позапланових перевірок суб'єктів
    господарської діяльності, у тому числі шляхом демонстрації зброї,
    спеціальних засобів, погроз їх застосування.
    Органам міліції забороняється направлення спеціальних
    підрозділів міліції для забезпечення проведення слідчих дій,
    використання при їх проведенні спеціальних засобів, що приховують
    зовнішність (масок для обличчя, шоломів тощо), а також
    демонстрація зброї чи спеціальних засобів, крім виняткових
    випадків під час проведення слідчої дії у кримінальному
    провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину та наявності
    достатніх підстав вважати, що проведенню слідчої дії буде чинитися
    фізичний опір чи іншим чином унеможливлено досягнення її мети.
    Дії, передбачені цією частиною статті, можуть бути здійснені лише
    з дозволу прокурора, крім невідкладних випадків, коли затримка в
    проведенні слідчої дії може призвести до неможливості досягнення
    її мети (у такому разі прокурор невідкладно повідомляється про
    здійснення відповідних дій).{ Статтю 13 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 4652-VI
    ( 4652-17 ) від 13.04.2012 }
    { Стаття 13 в редакції Закону N 2322-IV ( 2322-15 ) від
    12.01.2005 }
    { Дію статті 13 поширено на особовий склад Державної
    фельд'єгерської служби України при Державному комітеті зв'язку та
    інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV ( 834-14 ) від
    06.07.99 }
    Стаття 14. Застосування спеціальних засобів
    Працівники міліції мають право застосовувати наручники,
    гумові кийки, засоби зв'язування, сльозоточиві речовини,
    світлозвукові пристрої відволікаючої дії, пристрої для відкриття
    приміщень і примусової зупинки транспорту, водомети, бронемашини
    та інші спеціальні і транспортні засоби, а також використовувати
    службових собак у таких випадках:
    1) для захисту громадян і самозахисту від нападу та інших
    дій, що створюють загрозу їх життю або здоров'ю;{ Дію пункту 1 частини першої статті 14 поширено на особовий склад
    Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
    зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
    ( 834-14 ) від 06.07.99 }
    2) для припинення масових безпорядків і групових порушень
    громадського порядку;
    3) для відбиття нападу на будівлі, приміщення, споруди і
    транспортні засоби, незалежно від їх належності, або їх звільнення
    у разі захоплення;{ Дію пункту 3 частини першої статті 14 поширено на особовий склад
    Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
    зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
    ( 834-14 ) від 06.07.99 }
    4) для затримання і доставки в міліцію або інше службове
    приміщення осіб, які вчинили правопорушення, а також для
    конвоювання і тримання осіб, затриманих і підданих арешту, взятих
    під варту, якщо зазначені вище особи чинять опір працівникам
    міліції або якщо є підстави вважати, що вони можуть вчинити втечу
    чи завдати шкоди оточуючим або собі;
    5) для припинення масового захоплення землі та інших дій, що
    можуть призвести до зіткнення груп населення, а також діянь, які
    паралізують роботу транспорту, життєдіяльності населених пунктів,
    посягають на громадський спокій, життя і здоров'я людей;
    6) для припинення опору працівникові міліції та іншим особам,
    які виконують службові або громадські обов'язки по охороні
    громадського порядку і боротьбі із злочинністю;
    7) для звільнення заложників.
    Вид спеціального засобу, час початку та інтенсивність його
    застосування визначаються з урахуванням обстановки, що склалася,
    характеру правопорушення і особи правопорушника.{ Дію частини другої статті 14 поширено на особовий склад
    Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
    зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
    ( 834-14 ) від 06.07.99 }
    Повний перелік спеціальних засобів, а також правила їх
    застосування встановлюються Кабінетом Міністрів України за
    висновком центрального органу виконавчої влади, що забезпечує
    формування державної політики у сфері охорони здоров'я, і
    Генеральної прокуратури України і публікуються в засобах масової
    інформації.{ Частина третя статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законами
    N 2484-12 від 19.06.92, N 5459-VI ( 5459-17 ) від 16.10.2012 }
    { Дію частини третьої статті 14 поширено на особовий склад
    Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
    зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
    ( 834-14 ) від 06.07.99 }
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/565-12/page2


  7. #10707
    Аватар для Vert
    Реєстрація
    28 червень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    4 395

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ну так вперед в суд... я только за...
    ЗЫ что я хотел сказать Вы или не поняли, или сделали вид что не поняли... ну да и ладно...
    Мне всё давно понятно и вам тоже

  8. #10708
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    Специалист? Давай рассказывай... )
    а зачем? кому нужно тот и так знает, кто хочет узнать, тот узнает, а кто хочет потроллить, тому мои рассказы и на фиг не впали... не буду портить "скорбь, от несправедливости"..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  9. #10709
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    Чому ви вважаєте таку масу людей не розумними?
    Думаєте, там вчора були ті, хто не усвідомлює чим то все їм може загрожувати?...
    Саакашвілі в аналогічному випадку просто взяв і призначив позачергові вибори. Тому що - справжній чоловік!
    Но вы же понимаете, что Янукович - это не Саакашвили! Мне кажется, что силовики эту власть сами не любят (где вы видели, чтобы солдаты под себя ходили? - позор для страны!). Просто, как мы перед всем миром сейчас выглядим? После вчерашнего раздевания беркута? ИМХО Такого ни в одной стране нет!

  10. #10710
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Ох робяты...
    Как же это все тошно. Сдается мне, что в условиях нынешнего кризиса, как бы нам не оказаться в условиях, приведшим к развалу свою собственную страну

    И кто окажется в этом случае в шоколаде?
    Может быть Баронет, с минуты на минуту готовящийся мокнуть свою сраку в воды теплых морей? Может быть Вильям Ашер, уже там пребывающий? Или сонм клонов маккейна, тех самых идиотов, которые будут танцевать на майданах страны, до тех пор пока не подпишем? Может быть Воп, восторгающийся качеством стрим-интернета, который по его мнению должен лично глушить Янукович?

    А мы? Неужели нам уготована судьба быть разделенными на про и антимайдаунов?

    Жах якийсь.

  11. #10711
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від New Jersey Переглянути допис
    Но вы же понимаете, что Янукович - это не Саакашвили! Мне кажется, что силовики эту власть сами не любят (где вы видели, чтобы солдаты под себя ходили? - позор для страны!). Просто, как мы перед всем миром сейчас выглядим? После вчерашнего раздевания беркута? ИМХО Такого ни в одной стране нет!
    я був у Грузії. нам би свого Саакашвілі.


  12. #10712
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від New Jersey Переглянути допис
    Но вы же понимаете, что Янукович - это не Саакашвили! Мне кажется, что силовики эту власть сами не любят (где вы видели, чтобы солдаты под себя ходили? - позор для страны!). Просто, как мы перед всем миром сейчас выглядим? После вчерашнего раздевания беркута? ИМХО Такого ни в одной стране нет!
    ой я Вас умоляю... просто хомячки-революционеры нашли на ком они будут срывать злость... власть то им все равно не победить.. у них для этого ни ума ни ресурсов нету, вот и срывают злость на Беркуте.... ну и ЧСВ заодно повышается...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  13. #10713

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    люди выполняли приказ системы, система их защищает.. это НОРМАЛЬНО.. если для Вас лично то не понятно, Ваш уровень в этой теме "Банду геть"
    приказы Вы никогда не видели...

  14. #10714
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Ох робяты...
    Как же это все тошно. Сдается мне, что в условиях нынешнего кризиса, как бы нам не оказаться в условиях, приведшим к развалу свою собственную страну

    И кто окажется в этом случае в шоколаде?
    ...
    Жах якийсь.
    мені тошно бачити у цій темі понос деяких дописувачів.
    і страшно за батьківщину. погана ситуйовина. і т.д.

    ось вам заспокійливе:
    http://censor.net.ua/resonance/266032/my_ne_raskolemsya


  15. #10715

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    а зачем? кому нужно тот и так знает, кто хочет узнать, тот узнает, а кто хочет потроллить, тому мои рассказы и на фиг не впали... не буду портить "скорбь, от несправедливости"..
    Шурик, прими что-нибудь успокаивающее. Нельяз же так волноваться. Это же вы тут по чем-то скорбите и нервничаете...
    При чем тут справедливость/несправедливость? Меня интересует законнность ношения этих масок. где они прописаны
    Демократия не может стать выше уровня того человеческого материала,
    из которого составлены ее избиратели.
    Бернард Шоу

  16. #10716
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від iiss Переглянути допис
    приказы Вы никогда не видели...
    я в отличии от Вас в армии служил и на БД сидел.. и что такое приказ и его исполнение знаю не по наслышке.. уровень современных революционеров ниже плинтуса... именно поэтому у них и нету нормального лидера, никогда не было и с таким менталитетом никогда и не будет... "баранов львы не возглавляют"....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #10717
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    Шурик, прими что-нибудь успокаивающее. Нельяз же так волноваться. Это же вы тут по чем-то скорбите и нервничаете...
    При чем тут справедливость/несправедливость? Меня интересует законнность ношения этих масок. где они прописаны
    ну так возьми и поищи в инете.. или у знакомых поспрашивай...
    ЗЫ меня всегда изумляла способность определять эмоции через монитор... вот бы самому этому где то научится...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  18. #10718

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від skywalker Переглянути допис
    юрий луценко втрачивает свидомисть







    Аллюзии.

    Троцкий.



    Бандера.



    Цитата Допис від ОПЫТНЫЙ Переглянути допис
    Я работая в беркуте,спокойно бы тебя растрелял на месте. И не ипёт что ты там думаешь и скока тебе лет. Ферштейн ?
    Да так практически каждый поступил бы. Чего с этой швалью церемониться ? В расход падлу, да и всё. Мир только чище станет.

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    В тот момент когда он допрыгается, Вы канешна будете уже мочить свои сраки в теплых водах средиземных (и далее) морей, ностальгируя по годам молодости и пяти кабельтовым.

    А те дураки, которые вместо того, что-бы мирно спать в своих квартирах, будут мешать исполнению буквы закона, не смотря на свой почтенный возраст и время проведения акций, будут жестоко покараны.


    За молочком вышел? Ну, принимай и лекарства тогда.
    Золотые слова.

    Цитата Допис від Autumn Переглянути допис
    а я не могу отделаться от ощущения, что это тоже силовикам на пользу.
    не может же оппозиция, не может же Луценко (!!!) не понимать, что людей при исполнении трогать нельзя?
    уговаривать перейти на чью-то сторону людей, которые обязаны исполнять приказы!!! бред какой-то.
    не станут ли такие случаи поводом закрутить гайки потуже чуть позже?
    Ещё и как станут - даже и не сомневайтесь.

  19. #10719
    Аватар для Autumn
    Реєстрація
    19 грудень 2006
    Дописів
    40 847

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Ох робяты...
    Как же это все тошно. Сдается мне, что в условиях нынешнего кризиса, как бы нам не оказаться в условиях, приведшим к развалу свою собственную страну

    И кто окажется в этом случае в шоколаде?
    Может быть Баронет, с минуты на минуту готовящийся мокнуть свою сраку в воды теплых морей? Может быть Вильям Ашер, уже там пребывающий? Или сонм клонов маккейна, тех самых идиотов, которые будут танцевать на майданах страны, до тех пор пока не подпишем? Может быть Воп, восторгающийся качеством стрим-интернета, который по его мнению должен лично глушить Янукович?

    А мы? Неужели нам уготована судьба быть разделенными на про и антимайдаунов?

    Жах якийсь.
    да.
    поэтому я для себя решила думать головой. по крайней мере очень стараться.
    и по возможности не становиться пешкой в чужой игре.
    да, если получится, конечно.

  20. #10720
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    мені тошно бачити у цій темі понос деяких дописувачів.
    і страшно за батьківщину. погана ситуйовина. і т.д.

    ось вам заспокійливе:
    http://censor.net.ua/resonance/266032/my_ne_raskolemsya
    Дурдом не обманет.

Сторінка 536 з 788 ПершаПерша ... 36436486526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546586636 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті