| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
ПпцКакая-то дура собралась завтра на Майдан с электрошокером ехать
за даними аналітики Евромайдан підтримує половина населення України,
а це, не рахуючи дітей, близько 20 мільйонів людей,
щоб 20 мільйонів датчиків одночасно зламалися це малоймовірно,
тому миготливий індикатор у вигляді Евромайдана явно не зламався,
можна припускати що інші 20 мільйонів датчиків залишилися неактивними бо не відчули на собі нічого поганого від системи,
тому вони не згодні з даними від інших 20 мільйонів датчиків.
Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.
ну вот, швондеры уже кричат: перелезаем через забор,
отделения милиции!
потом кричать будут: ай, побили
Добра и удачи!
Объясню тебе, любезный Ишаак. Пробемы нет никакой. Завтра весь цивилизованный мир узнает, что "мирные протестующие майдана" вели себя неподобающим образом с "полицейскими" в форме, находящимися при исполнении своих служебных обязанностей. А если ещё будут какие-нибудь жалобные фотки "жертв беснующейся озверевшей и бесчинствующей толпы преступников" - то это некоторым образом развяжет руки уважаемой власти несчастной Украины, которая сейчас лишний раз пукнуть боится в сторону майданного козьего отребья. ))
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks