| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
В Україні тривають безкарні напади на активістів Майдану
Сумно дивитися як пересічні міліціонери та слідчі намагаються робити вигляд дотримання закону і дистанціюватися від злочинного керівництва. За минулий місяць переважно від рук Беркуту та тітушок абсолютно безвідповідально потерпіли сотні людей у різних кінцях країни і завжди під акомпанемент фальсифікації і дезінформування суспільства.
А что в картинке с точки зрения раньше оранжевых, теперь Сволоты, не так?
Они действительно только себя, недавних поляков, считают настоящими украинцами и потомками укра Адама.
Тех, кто говорит на нормальном украинском языке, а не на польско-галичанском, для них 2 сорт, но не брак.
Ну а на востоке понятное дело - одни москали и жыдва. Этих повесить надо или расстрелять...
ЗЫ. Воп, пенсию дали. Повышенную.
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
О...Браво.... Менестрелям
Приятно....очень приятно
Добра и удачи!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks