Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 451 з 788 ПершаПерша ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461501551 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 9 001 по 9 020.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #9001

    Реєстрація
    25 січень 2012
    Звідки Ви
    Харьков
    Дописів
    2 281

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ау Баронет, че там у вас в Харькове горит?... жертвы уже вроди как бы есть...
    Откуда ж я знаю. Харьков большой. По новостям сказали сгорел цех на заводе Хартрон. Арендовали под ювелирное пр-во. Вроде 8 трупов.

    Ох не верю я в случайные пожары в ювелирных цехах

  2. #9002

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... гляжусь в себя .. как в зеркало .. до головокруженья ...
    .. и вижу в ём .. мечту свою ...

    ...гы ...
    красив как гад?)

  3. #9003

    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Дописів
    28 409

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    нацист хєров)

    план втілення з альфа-центаври, відімо:
    Для цього ми втілюємо Наш План:
    •збираємо контакти наших однодумців (навіть анонімно). Проста статистика каже - щоб бути дійсною волею народу, нас має підтримати 20 мільйонів. Відповідно до державного реєстру виборців, 18 млн. 200 тис. громадян виборчого віку складають більшість населення України. Ми віримо, що корумпованих чиновників та прихільників монархії меншість.
    •при ключових етапах - 300 тис., 1 млн., 3 млн., 10 млн., 15 млн. контактів Управа організується на одночасні 3-х годинні мітинги , або інші короткострокові агітаційні акції. На мітингах ми забезпечимо громадський порядок та спокійно роз’яснимо нашу позицію.
    •при досягненні мінімальної більшості виборців в округах, міські Управи зберуться для винесення постанови про обрання окружних судей та прокурорів, і зобов’яжуть місцеві ради підтримати волю їх виборців.
    •при досягненні мінімальної більшості виборців 18 млн. 200 тис. ми вийдемо на одночасний мітинг і пікет з вимогою прийняття відповідних актів і законів діючою вищою владою. Це будуть 3 години, які змінять Україну! Таку силу ані зупинити, ані проігнорувати неможливо
    не чекаю вдячнои взаемыны, та не можу втримати емоции! три години! три ходини хреновы!
    видризають вид Цивилизации!!!

  4. #9004

    Типово

    В Україні тривають безкарні напади на активістів Майдану


    Сумно дивитися як пересічні міліціонери та слідчі намагаються робити вигляд дотримання закону і дистанціюватися від злочинного керівництва. За минулий місяць переважно від рук Беркуту та тітушок абсолютно безвідповідально потерпіли сотні людей у різних кінцях країни і завжди під акомпанемент фальсифікації і дезінформування суспільства.

  5. #9005
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    на лирику в стиле средневековых куртуазных баллад?
    ...у меня лютни нету .... а какая ж средневековая лирика без лютни? .. вот так пропадают души прекрасные ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  6. #9006
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від iiss Переглянути допис
    красив как гад?)
    ...не ... уже не могу делать такие смелые заявленья .... а вот было ж время .. дефки липли .... эх ....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  7. #9007

    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Дописів
    28 409

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...у меня лютни нету .... а какая ж средневековая лирика без лютни? .. вот так пропадают души прекрасные ...
    без лютни никак. можно свирель. но тода петь не получится.
    незя же одновременно дудеть и петь, понимаете.

  8. #9008
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Откуда ж я знаю. Харьков большой. По новостям сказали сгорел цех на заводе Хартрон. Арендовали под ювелирное пр-во. Вроде 8 трупов.

    Ох не верю я в случайные пожары в ювелирных цехах
    .. думаешь к Качановке подбираются?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  9. #9009

    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Дописів
    28 409

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    не чекаю вдячнои взаемыны, та не можу втримати емоции! три години! три ходини хреновы!
    видризають вид Цивилизации!!!
    да! так про шо я?
    а.
    час - то простир, як говорять хвизики, тобто ци пойняття невидъемние.
    ТРИ ГОДИНИ, ТРИ ГОДИНИ С*****ЛИ! наши три години ****нные!

  10. #9010
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    1. Писал тут это уже неоднократно.
    2. Зачем вы постоянно тут подливате масла в огонь?
    3. Корни кому выгодно еще с выборов Ющенко/Янукович обозначились. Тогда ПР напечатала такую фигню



    миллионными тиражами и это было, к большому сожалению, порхвачено доверчивым электоратом...
    А что в картинке с точки зрения раньше оранжевых, теперь Сволоты, не так?
    Они действительно только себя, недавних поляков, считают настоящими украинцами и потомками укра Адама.
    Тех, кто говорит на нормальном украинском языке, а не на польско-галичанском, для них 2 сорт, но не брак.
    Ну а на востоке понятное дело - одни москали и жыдва. Этих повесить надо или расстрелять...

    ЗЫ. Воп, пенсию дали. Повышенную.

  11. #9011
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    х.з. засвітилися на інтерфаксі
    http://interfax.com.ua/news/general.html
    публікація 30.12., але і сьогодні на першій полосі
    план феєричний.
    "сухой остаток"- потрібен контакт.
    особенно с альфа- центавра
    Добра и удачи!

  12. #9012
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    кто еті люді? не реклама, єслі шо.
    Никаких следов действующих лиц там не присутствует.
    За кота в мешке голосовать, как обычно ?

  13. #9013
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Sarancha Переглянути допис
    без лютни никак. можно свирель. но тода петь не получится.
    незя же одновременно дудеть и петь, понимаете.
    ...свирель - это уже, извините, пастораль .... а баллады должны быть героическими .... а не то што вот:

    Теперь висит на дереве свирель:
    Презрела ты ее простую трель.

    Но, будь я птицей пленной, пел бы кряду
    Весь день - и поцелуй имел в награду! (с)
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  14. #9014

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Никаких следов действующих лиц там не присутствует.
    За кота в мешке голосовать, как обычно ?
    дык, мы же будем систему менять, а не морды выбирать. понимать надо.

  15. #9015
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    ЗЫ. Воп, пенсию дали. Повышенную.
    Вечером спрошу.

  16. #9016
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    О...Браво.... Менестрелям
    Приятно....очень приятно
    Добра и удачи!

  17. #9017
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Никаких следов действующих лиц там не присутствует.
    За кота в мешке голосовать, как обычно ?
    нічого не знаю, самій ціково шоетотакоє.

    статут на сторінці сайту є, але чогось його нема)

  18. #9018
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від chief Переглянути допис
    дык, мы же будем систему менять, а не морды выбирать. понимать надо.
    Ээээээ ...
    "Вы" - это кто ?
    Тут кого то нацистом давеча обозвали ... только за языковые предпочтения, вроде.
    ))))))))))))))))))))))

  19. #9019
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від chief Переглянути допис
    дык, мы же будем систему менять, а не морды выбирать. понимать надо.
    не увидел там про смену системы абсолютно ничего... простая попытка смены морд..
    ЗЫ менять систему это экономика... а чья рожа будет сидеть в суде, для этой страны не имеет никакого значения...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  20. #9020

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ээээээ ...
    "Вы" - это кто ?
    Тут кого то нацистом давеча обозвали ... только за языковые предпочтения, вроде.
    ))))))))))))))))))))))
    да вы тех рагулих больше слушайте, они вам и не такого наплетут.

Сторінка 451 з 788 ПершаПерша ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461501551 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті