Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 439 з 788 ПершаПерша ... 339389429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449489539 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 8 761 по 8 780.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #8761

    Реєстрація
    25 січень 2012
    Звідки Ви
    Харьков
    Дописів
    2 281

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Ну так Харків - типове східне місто, людина не винна, що виховувалася в такому оточенні, а ось за те, що попри вороже оточуюче середовище стала свідомою - за це Баронету респект )))
    Не надо обращать внимание на тролля- тостера.

    Вежливость - это не признак ума. Сейчас матерятся все, и всегда матерились. От Пушкина до Высоцкого.

    А придирки к вежливости - это излюбленный ход демагогов и троллей. Когда нечего возразить по сути, то начинаются придирку к правописанию, вежливости, высмеиваются ники и аватары.

  2. #8762
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вот почему я понятия не имею, кто это такие и чего они стоят, а все патриоты четко в курсе ??
    може, якби цікавилися, самі б стали патріотом?


  3. #8763
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вот почему я понятия не имею, кто это такие и чего они стоят, а все патриоты четко в курсе ??
    Звичайно вкурсі, адже там неприхована війна вже йде
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  4. #8764
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Увы это так.

    Самые умные люди покидают страну. Как это было после переворота в 1917 г. Элита уезжает, остается биомасса из Шариковых. Тупое стадо, пушечное мясо . Генетические холопы для новых феодалов.
    Растрогал то как...
    По самые, по капли.


    Вы самое слабое звено — прощайте!©

  5. #8765
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    може, якби цікавилися, самі б стали патріотом?
    У нас разные понятия о патриотизме ... к сожалению ... наверное.

  6. #8766

    Реєстрація
    11 листопад 2013
    Дописів
    24

    Типово

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Увы это так.

    Самые умные люди покидают страну. Как это было после переворота в 1917 г. Элита уезжает, остается биомасса из Шариковых. Тупое стадо, пушечное мясо . Генетические холопы для новых феодалов.
    Крысы первые с корабля бегут. А нормальные люди до последнего ждали. И. к сожалению не все уехали. А что вы, такой умный, для страны сделали? Вы же здесь, в рабах свою родню оставили, друзей, соседей. И потом, что вы элитой называете? Вот декабристы - это была элита. Но они уважали всех граждан. И одни из первых дали волю своим крестьянам.
    Востаннє редагував verakot: 08.01.2014 о 11:23

  7. #8767
    Аватар для Autumn
    Реєстрація
    19 грудень 2006
    Дописів
    40 847

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Растрогал то как...
    По самые, по капли.


    Вы самое слабое звено — прощайте!©
    ))

  8. #8768

    Реєстрація
    23 грудень 2010
    Дописів
    964

    Типово

    Ура! Велика перемога! Борці за свободу і європейські цінності героїчно зламали бандитські дитячі площадки!

    Режим от-от сконає! Янукович і Ко у розпачі: їм тепер ніде гратися.


  9. #8769
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Lessar Переглянути допис
    Ура! Велика перемога! Борці за свободу і європейські цінності героїчно зламали бандитські дитячі площадки!

    Режим от-от сконає! Янукович і Ко у розпачі: їм тепер ніде гратися.

    Неадекват он такой неадекват
    Нет там элементов детских площадок и не было.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #8770

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    ви не зможете пояснити рабу, що він - раб.
    а якщо спорити з дурнем, люди не зрозуміють між вами різниці. (с)
    Лучший раб тот, который считает себя свободным.


  11. #8771
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Неадекват он такой неадекват
    Нет там элементов детских площадок и не было.
    пофарбуйте віник в червоний колір і Дакота це також назве елементом дитячого майданчика. ))))))))))


  12. #8772
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    У нас разные понятия о патриотизме ... к сожалению ... наверное.
    Цікаво було б порівняти, адже патріотизм - загально визначене поняття, для всіх народів повинен бути однаковим, чому серед ОДНОГО народу це поняття має різні тлумачення?
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  13. #8773
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    Лучший раб тот, который считает себя свободным.
    Дуракам закони не писаны, если писаны, то не читаны, если читаны, то поняты, если поняты, то не так (с)


  14. #8774
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    на Рождество у мну была очередная вылазка в народ.. ну че я могу сказать... не поддерживает народ Майдан.. на мое фразу "Они вам мешают, пусть себе стоят там в Киеве" меня чуть не побили... так что ща не 2004 год.. поддержки Майдана в народа нету...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  15. #8775
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    Лучший раб тот, который считает себя свободным.
    А хто так вважає? Є просто ті, які чинять опір, а є дійсно такі, які вважають себе вільними, сидячи перед телевізором...
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  16. #8776
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Цікаво було б порівняти, адже патріотизм - загально визначене поняття, для всіх народів повинен бути однаковим, чому серед ОДНОГО народу це поняття має різні тлумачення?
    самому цікаво, якщо частина мого патріотизму, це - не красти, невже у Сергова що не так?


  17. #8777
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    на Рождество у мну была очередная вылазка в народ.. ну че я могу сказать... не поддерживает народ Майдан.. на мое фразу "Они вам мешают, пусть себе стоят там в Киеве" меня чуть не побили... так что ща не 2004 год.. поддержки Майдана в народа нету...
    хз. я в Кіровоградській області "в народ вилазив", там пересічні вже готові на все. а починаючи з Вінницької області на деяких спорудах вивішені прапори ЄС...


  18. #8778

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Цікаво було б порівняти, адже патріотизм - загально визначене поняття, для всіх народів повинен бути однаковим, чому серед ОДНОГО народу це поняття має різні тлумачення?
    Ну вот и дайте свое определение.. патриот желает добра, мира и благополучия своей родине, только одни думают, что достигнут это путем массовых сборищ и беспорядков, у других другое видение этого, но и те и те вроде как патриоты.


  19. #8779

    Реєстрація
    07 серпень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 315

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Про яку вихованість Ви кажете? Чи не про цю:

    ... а "хамовиті підлітки" за власною ініціативою пішли прибирати після "вихованих людей", мабуть у кожного своє розуміння вихованості.
    ну .. у вас, как и прочих этнических украинцев, очень развито ЧСВ, по европейски - Снобизм. Вы считаете что только то что делаете Вы - правильное и правильное - это то, что вы делаете.

    Галичанский сепаратизм - это не сепаратизм, а рафинированное украинство. Северодонецкий съезд - это предательство и сепаратизм.
    Поддержака Чнуковича гражданами Украины по вашему - проплаченная гречкой "вера в доброго царя", а требующие сменить президента и правительство майдан-юниты -этой веры лишены.
    То есть пришедший и победивший президент от оппозиции не будет "добрым царем".

    Можно еще указать проколы ваших пиарастов - у либералов с логикой и понятиями "Система" и "Работа Системы" дружбы нет, но пусть эту работу делают другие.

    Если вы считаете что люди забыли предательство украинцами Приднестровья .? Или Подгорную сомастоятельность 2004 и других годов?

    Вы считаете что вашим рваниям вышиванки "За Украину" кто-то верит? Вы сами верите тем кто с вами ходит и флагами машет?

  20. #8780
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Неадекват он такой неадекват
    Нет там элементов детских площадок и не было.
    Алеж декор який хвайний.

    Таку веселу греблю нагатили. То є чудовий приклад боротьби бобра з ослом.

Сторінка 439 з 788 ПершаПерша ... 339389429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449489539 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті