Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 437 з 788 ПершаПерша ... 337387427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447487537 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 8 721 по 8 740.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #8721
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Козацька забава: що це?
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  главная фото.jpg
Переглядів: 16
Розмір:  77,8 КБ
ID:	1356743

    Всі добряче знають про Революційний Комітет (Комендатуру) КМДА, що є одним з ключових осередків революціонерів. Хтось звинувачує "населення" КМДА в бездіяльності та інертності, але це зовсім не так. Насправді, саме звідсіля почалася історія "Козацьких забав", які віднедавна проходять на столичних вулицях біля будь-яких установ, які чим-небудь не догоджають звичайному українцеві. От що пишуть про формат свого заходу самі його учасники:
    "....Козацькі походи на басурман мають такі риси:
    - Форма візитів до поганих людей або недбалих чиновників. І звичайно бази "Беркуту" чи РУВС. Більшість адрес ми встановлюємо самостійно, але якщо маєте ще інформацію завжди раді чути [email protected]

    - Максимальна агітація. Агітація охорони закладів. Агітація самих поганців. Агітація перехожих. Не треба агресія. Треба РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НАШИХ ІДЕЙ. Нас у масках вітали працівники метро. Нам не хотіли перешкоджати солдати внутрішніх військ під СІЗО. Це треба берегти і розширювати.
    - Ненасильство. Ми не б'ємося. Але захищаємо свої права і себе від нападів. В наших походах НІХТО не постраждав. Однак доводилося сильно поштовхатися - захистити право на доступ до зборів щодо тарифів. Це сталося тому що охорона незаконно закрила нам вхід.
    - Уніфікований одяг. Дощовики. Шарфи на обличчях. Або маски. Це профілактика кримінальних переслідувань з боку псів та "тітушок" режиму. Однак вітається участь з відкритими обличчями. Загалом варто не брати нетипові чи яскраві елементи одягу - унікальні червоні кросівки, чи помаранчеву куртку і т.п.
    - Засоби самозахисту. Навряд-чи менти будуть нападати, тому що ми насправді просто використовуємо формат пересувних мітингів. Однак напад найманців-"тітушок" абсолютно реальний. Каски - бажані.
    - Підпорядкування командам визначеного керівника групи. Групи ставлять нескладні реальні для виконання задачі. Якщо не подобається структура роботи - організовуйте свою групу. З координацією з нами і нашими принципами чи без таких - ми тільки будемо раді. Грошей нам не платять, всі пашуть на революцію - чим більше двіжухи тим краще!
    - Наявність ідентифікації групи - червоно-чорного або партійного прапору. Довколишні люди мають розуміти, що це загін революціонерів. Структура підпорядкування наших груп - народне об'єднання "Майдан". Ми часто використовуємо прапор ВО "Свобода", тому що дуже багато з нас свободівці. Також залучаємо депутатів від "Свободи". Але якщо хтось принципово хоче лишитися в громадському секторі, то будуть діяти і такі групи суто з революційними прапорами.
    - Не беріть з собою цінних речей, або електронної техніки. Бажано бути мобільним і захищеним. Не навантаженим речами, які можуть бути утрачені або ушкоджені. Наші козацькі ватаги будуть виконувати і роль груп екстренного реагування. Тому треба бути готовими.
    - В звітах діяльності ми будемо вести статистику і визначати подяки усім хто долучився. Загалом нас не цікавить монополізувати щось під бренд НО "Майдан", С14, чи ВО "Свобода". Ми люди доброї волі. Нас цікавить ДВІЖ. А там слави вистачить на всіх...".

    Ось сухі цифри статистики: - Через Інтернет зголосилося сімдесят осіб. Більшість Київ.

    - Скоро запускаються похідні групи у Черкасах. Маємо 6 волонтерів у Львові, 4 у Запоріжжі, 4 в Одесі. В інших містах маємо по 1-2 волонтера.
    - 0 затриманих, 0 побитих учасників.
    - Лише в Новорічну ніч ми відвідали 4 відділки міліції та 1 базу ВВ. За весь період часу ми відвідали з революційним привітом 8 об'єктів МВС та ДАІ, 1 РДА, базу ВВ, офіс КП "Метрополітен", офіс "УкрЗалізниці", 3 рази ходили з підтримкою під Лук'янівське СІЗО, відвідали ларьки "Куліничів" - бізнесу регіоналів, звернулися до супермаркету "Billa" з переконливою пропозицією припинити продаж алкоголю з 22 до 8 ранку.
    Не спимо - бузимо


    КОЗАЦЬКА ЗАБАВА:
    http://vk.com/wall-31163893_11807

    Фото з розваг козацьких:
    http://vk.com/album-31163893_185219746

    ONLINE трансляція розваг:
    http://ustream.tv/channel/rudomanov

    І, НАЙГОЛОВНІШЕ: записатися на вправні герці тут: https://docs.google.com/forms/d/11yF...JVJM33wHly..І, якщо ви все ще вагаєтесь, йти вам на таку чудову штуку, чи ні, невеликий збірний фоторепортаж козацьких дій.

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  60,6 КБ
ID:	1356744Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  завязка2.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  46,6 КБ
ID:	1356745Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  завязка3.jpg
Переглядів: 21
Розмір:  72,0 КБ
ID:	1356746Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  конец1.jpg
Переглядів: 25
Розмір:  59,5 КБ
ID:	1356747

    Від Правого Гнома
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  2. #8722
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Цены просели ?
    ПРасти беруть приклад з активістів майдану, і масово переводять своїх платних коментаторів в штат добровільних безкоштовних ))) Мені цікаво, чи зміните Ви свою політичну позицію, коли питання профіту взагалі буде відсутнє?
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  3. #8723

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    ПРасти беруть приклад з активістів майдану, і масово переводять своїх платних коментаторів в штат добровільних безкоштовних ))) Мені цікаво, чи зміните Ви свою політичну позицію, коли питання профіту взагалі буде відсутнє?
    А какая у меня политическая позиция ?

  4. #8724
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    А какая у меня политическая позиция ?
    Ви підтримуєте діючу владу, нє?
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  5. #8725

    Реєстрація
    07 січень 2014
    Дописів
    20

    Типово

    Клюєв і Кремль хочуть розколоти Україну? http://check-ua.com/article/979/

  6. #8726

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Ви підтримуєте діючу владу, нє?
    Я стебусь над идиотами.

  7. #8727

    Реєстрація
    07 серпень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 315

    Типово

    Цитата Допис від klips Переглянути допис
    Клюєв і Кремль хочуть розколоти Україну? http://check-ua.com/article/979/
    читайте здесь

    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post24931535


    Украина росколота уже давно, но если восток ведет себя как воспитанный человек, то запад - как хамовитый подросток.
    Ему или ремня надо - либо, по европейски, отпустить давно на вольные хлеба-пусть сам деньги зарабатывает, жилье снимает, одежду и жратву себе покупает.

  8. #8728
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Я стебусь над идиотами.
    Але чомусь об"єкти Вашого "стібання" мають чітку політичну ознаку...
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  9. #8729

    Реєстрація
    25 січень 2012
    Звідки Ви
    Харьков
    Дописів
    2 281

    Типово

    Цитата Допис від Yar Переглянути допис
    Верно.
    Поэтому слово "бандиты" становится совершенно неуместным.
    Если Вы считаете, что в данном случае применимы другие статьи УК - то и применяйте другие названия.
    Называть взяточника "бандит" - это или полное незнание законов своей страны или постыдная безграмотность и малый словарный запас.

    Кстати, интересно было бы послушать, когда это Азаров, к примеру, бегал с пистолетом и орудовал паяльником?
    Мы не в суде и точность юридических формулировок тут неуместна.

    Вам по выпендриваться захотелось ?

    ПР-банда - это образное выражение, а не указание на конкретный вид правонарушений, согласно УПК.

    Кстати простые бандиты с пистолетами наносят несоизмеримо меньший вред, чем респектабельная ОПГ захватившая всю власть в стране.

    Если Азиров не бегал в молодости с пистолетом, это не делает его белым и пушистым. Государственный рэкет пострашнее бандитского
    Востаннє редагував baronet2002: 08.01.2014 о 10:33

  10. #8730

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Але чомусь об"єкти Вашого "стібання" мають чітку політичну ознаку...
    Нетрудно понять почему. )))

  11. #8731
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від derrick Переглянути допис
    читайте здесь

    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post24931535


    Украина росколота уже давно, но если восток ведет себя как воспитанный человек, то запад - как хамовитый подросток.
    Ему или ремня надо - либо, по европейски, отпустить давно на вольные хлеба-пусть сам деньги зарабатывает, жилье снимает, одежду и жратву себе покупает.
    Про яку вихованість Ви кажете? Чи не про цю:
    Антимайдан поїхав, проте на його місці залишилося кілька кілограмів їжі та кілька тонн сміття.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/kyiv/kiyani-ne-vpiznay...it-326935.html
    ... а "хамовиті підлітки" за власною ініціативою пішли прибирати після "вихованих людей", мабуть у кожного своє розуміння вихованості.
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  12. #8732
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Але чомусь об"єкти Вашого "стібання" мають чітку політичну ознаку...
    Нагадую. Апостроф знаходиться там, де російська Ё.

  13. #8733
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Нетрудно понять почему. )))
    Розумію розумію... тому і задав Вам питання щодо профіту )))
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  14. #8734
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від derrick Переглянути допис
    читайте здесь

    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post24931535


    Украина росколота уже давно, но если восток ведет себя как воспитанный человек, то запад - как хамовитый подросток.
    Ему или ремня надо - либо, по европейски, отпустить давно на вольные хлеба-пусть сам деньги зарабатывает, жилье снимает, одежду и жратву себе покупает.
    Ггг, у воспитанных людей депутатов в аэропорту не расстреливают из калашей, на западе - то же самое болото

  15. #8735

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Мы не в суде и точность юридических формулировок тут неуместна.

    Вам по выпендриваться захотелось ?

    ПР-банда - это образное выражение, а не указание на конкретный вид правонарушений, согласно УПК.

    Кстати простые бандиты с пистолетами наносят несоизмеримо меньший вред, чем респектабельная ОПГ захватившая всю власть в стране.
    эта респектабельная опг устраивает украинский народ чуть более, чем полностью.

  16. #8736
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Нагадую. Апостроф знаходиться там, де російська Ё.
    Нема розширеної зараз (( але дякую, що нагадуєте))
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  17. #8737

    Реєстрація
    25 січень 2012
    Звідки Ви
    Харьков
    Дописів
    2 281

    Типово

    Цитата Допис від chief Переглянути допис
    эта респектабельная опг устраивает украинский народ чуть более, чем полностью.
    За себя отвечай .

    И не надо писать оборотами речи с Лурка. Это признак кретинизма.

  18. #8738

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Про яку вихованість Ви кажете? Чи не про цю:
    Вот типичный образчик свидомой вежливости :

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Соси мой хер, жаба. Не отвлекайся
    )))

    Подпись тоже соответствует. ))

  19. #8739

    Типово

    Сотни активистов, выступающих против правительства, до сих пор спят в палатках на Майдане и Крещатике. Для обогрева постоянно поставляют дрова. Многие палатки были предоставлены местными про-оппозиционными властями западноукраинских городов, которые также помогали организовывать перевозки в Киев и из него. Протестующие находятся здесь поочередно, сохраняя представительство своих городов в столице. Большинство говорит с веселым воодушевлением о своей решимости остаться до победного конца. Все защищены баррикадами в стиле 19 века (многие из них укомплектованы козаками в полном облачении) и осознанием из 21 века, что если полиция попробует совершить налет на площадь, по примеру ночи 10 декабря, социальные сети соберут тысячи людей на защиту за считанные минуты. Майдан украшен рождественскими елками, усеян буржуйками, и людьми, которые бесплатно раздают горячий суп и чай. В центре находится сцена, где среди политических речей и новостей лучшие украинские группы дают бесплатные концерты. Сцена поменьше установлена для "Открытого университета Майдана". Когда кто-то читает лекцию, публика собирается мгновенно. Также сотни протестующих живут в захваченных общественных учреждениях, в основном в здании городской администрации и здании профсоюзов. Здание городской администрации находилось в категорическом беспорядке неделю после того, как было впервые захвачено 1 декабря. Теперь иначе: был введен жесткий санитарный режим. Медикаменты доступны бесплатно, как и психологическая помощь. Существуют пункты, которые приглашают людей записываться в охрану и на другую добровольную деятельность. На стены наклеены послания, лозунги и сатирическое искусство. С другой стороны, небесплатными остаются рождественские безделушки и игрушки, которыми торгуют на лестнице наверху. Вывеска на стенде гласит: "Не кради игрушки, ты не Янукович". Среди заметок на стенах — объявления о проведении дискуссий на целый ряд тем, относящихся к политической и экономической ситуации в Украине. Дебаты проводят на онлайн телеканале http://hromadske.tv, придуманном журналистами, которым пришлось покинуть другие существующие каналы из-за цензуры. Журналисты начали вещание раньше запланированной даты, когда начались протесты. В течение нескольких дней, сотни тысяч людей настроились на их потоковое видео, транслирующее протестные события.
    http://delo.ua/ukraine/situacija-v-u...zhenie-223776/

  20. #8740

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    За себя отвечай .

    И не надо писать оборотами речи с Лурка. Это признак кретинизма.
    народ четко высказал свою поддержку действующей власти на последних довыборах.

Сторінка 437 з 788 ПершаПерша ... 337387427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447487537 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті