| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Я, вообще то, раньше считал, что президент для того и избирается всенародным голосованием, чтобы он смог поздравить всех с Новым Годом. И чтоб после его речи, которую и слушать то необязательно, после боя курантов, выпить шампанского за Новый Год. Это традиция такая, как елка, или дед Мороз. Разве нет?![]()
Ну то такэ...
Кстати, только честно, а кто не пойдет в этом году на елку туда к администрации? Я имею в виду "по политическим мотивам".![]()
Ну то такэ...
А мандан то зацвел.. А пахнет ? Липой по моему !?![]()
Особисто я не бачу зв"язку між йолкою і політикою.До речі, сьогодні почув по 112-му що у нас виявляється не просто йолка, а світлодіодний екран, який може навіть відео показувати... Щось тут не зовсім зрозуміло - тобто купували світлодіодний екран, а на виході отримали конус зварений із арматури?
У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks