Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 166 з 788 ПершаПерша ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216266666 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 3 301 по 3 320.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #3301

    Реєстрація
    02 квітень 2003
    Дописів
    2 087

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Звыняйтэ, мавпо, бананив нэма. ))
    Хамство? Ну, ну )

  2. #3302
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Раньше чего ? Образования государства Украина ?
    На майдані біля церкви революція іде...
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #3303

    Типово

    Концертна програма зі святкування Нового Року на Майдані Незалежності розпочнеться о 21.00 31 грудня. Про це повідомив народний депутат Олесь Доній на брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву. За його словами, в Новорічну ніч зі сцени Майдану виступлять ведучі українські гурти та виконавці – ТНМК, Тартак, Руслана, Скай, Лана, Марія Бурмака, Мандри.
    ---

  4. #3304
    Сиамский Кот
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Radka Переглянути допис
    Активисты подали в суд на Януковича http://check-ua.com/article/914/
    Слон и Моськи...

  5. #3305
    Аватар для VALDA
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Дописів
    5 977

    Типово

    Ну как же без провокаций
    Опозиція: на Майдані – повний порядок, а міліція чинить провокації

    "Міліція чинить провокації. Вони шукають голку в копиці сіна, де її просто немає", - прокоментував Блавацький заяви правоохоронців про те, що на Майдані Незалежності кояться злочини.
    "Немає тут нічого подібного. У нас повний контроль, повний порядок і дисципліна. Це все неправда", - наголосив депутат, додавши: "Ми відповідаємо тут за порядок і дисципліну".
    Блавацький також стверджує, що представники правоохоронних органів привозять на Майдан бомжів із півдня України.
    "Вони намагаються завозити бомжів із півдня України, але ми їх теж нагодуємо і підготуємо до Нового року", - сказав він.
    I am not perfect, i am LIMITED edition!

  6. #3306
    Аватар для William Asher
    Реєстрація
    02 серпень 2011
    Звідки Ви
    Irvine
    Дописів
    1 808

    Типово

    Цитата Допис від VALDA Переглянути допис
    завозити бомжів із півдня України, але ми їх теж нагодуємо і підготуємо до Нового року", - сказав він.
    когда на юге закончатся и начнут везти из Днепра - не упусти свой шанс
    - Вы бандиты?
    - Нет, мы русские
    (С)
    к/ф Брат-2

  7. #3307

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Раньше чего ? Образования государства Украина ?
    Раньше встречи(про предоставление кредита) Януковича и Путина
    Требования напомнить?
    В частности, в резолюции(евромайдан) говорится о том, что в воскресенье, 1 декабря, в 12.00 на Майдане состоится Народное вече, на котором будет принят план дальнейших действий.
    Напомним, до этого перед Майданом выступили лидеры оппозиции, которые озвучили основные требования Евромайдана: отставка правительства, новые выборы в Раду, свержение режима Януковича.

  8. #3308

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Radka Переглянути допис
    Активисты подали в суд на Януковича http://check-ua.com/article/914/
    С таким же успехом и результатом "активисты" могут отсосать друг у друга.

  9. #3309
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від Дима Золочевский Переглянути допис
    Концертна програма зі святкування Нового Року на Майдані Незалежності розпочнеться о 21.00 31 грудня. Про це повідомив народний депутат Олесь Доній на брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву. За його словами, в Новорічну ніч зі сцени Майдану виступлять ведучі українські гурти та виконавці – ТНМК, Тартак, Руслана, Скай, Лана, Марія Бурмака, Мандри.---
    как раз разогреться к встрече Нового Года по России - в 22:00

    Добра и удачи!

  10. #3310
    Аватар для William Asher
    Реєстрація
    02 серпень 2011
    Звідки Ви
    Irvine
    Дописів
    1 808

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    С таким же успехом и результатом "активисты" могут отсосать друг у друга.
    не нужно навязывать людям свои поведенческие стереотипы
    - Вы бандиты?
    - Нет, мы русские
    (С)
    к/ф Брат-2

  11. #3311

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    С таким же успехом
    Налейте ему кто-нибудь))))

  12. #3312

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від iiss Переглянути допис
    Раньше встречи(про предоставление кредита) Януковича и Путина
    Требования напомнить?
    Кого интересуют "требования" этих убогих клоунов ? Они все дружно идут на хрен, построившись парами и взявшись за ручки.

    Требования, мля.... Олигофрены, прости-господи.

  13. #3313
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від eugen2002 Переглянути допис
    Хамство? Ну, ну )
    Природна недолугість.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  14. #3314

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від William Asher Переглянути допис
    не нужно навязывать людям свои поведенческие стереотипы
    Бабуины не люди.

  15. #3315
    Сиамский Кот
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Природна недолугість.
    вы ошиблись со своим диагнозом, слишком преуменьшили...

  16. #3316
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Radka Переглянути допис
    Активисты подали в суд на Януковича http://check-ua.com/article/914/
    Небось ещё и в Печерский суд?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  17. #3317
    Аватар для VALDA
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Дописів
    5 977

    Типово

    Цитата Допис від William Asher Переглянути допис
    когда на юге закончатся и начнут везти из Днепра - не упусти свой шанс
    Не буду опускаться до Вашего уровня. И пожелаю бомжам в Новом Году такой жизни как у меня.
    I am not perfect, i am LIMITED edition!

  18. #3318
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від VALDA Переглянути допис
    Не буду опускаться до Вашего уровня. И пожелаю бомжам в Новом Году такой жизни как у меня.
    Це не допоможе. Ваш рівень не може бути навіть поряд з нашим. Для Вас , як для бомжа , однаковий набір аби була похльобка.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #3319
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/31/7008888/
    Ахметов вийшов до мітингувальників
    Ахметов молодец.
    Поставил на место брехливое быдло.

    Правильно что вышел. Плохо, что отказался отвечать на вопросы.
    Он окончательно ушел, когда какой-то быдлюк начал его тупо грузить...
    Я думаю он бы еще поговорил, если бы недоразвитые недоумки не начали майданить на него.

    Обезумевшую, скачущую толпу не показали(
    Да там офигели все. Они за ним в Лондон собрались пешком шагать.
    А он один, без охраны, сам за рулем к ним приехал...
    Молодец!
    Ахметова в президенты!!!


    Це не допоможе. Ваш рівень не може бути навіть поряд з нашим.
    Та я лучше дураком буду, чем в обществе таких интеллектуальных интеллигентов, как ты и тебе подобные.

    Ты лучше голодай, чем что попало есть.
    И лучше будь один, чем вместе с кем попало...
    (с) Омар Хайям

    Нормальным людям с вами не по пути...

  20. #3320

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Кого интересуют "требования" этих убогих клоунов ? Они все дружно идут на хрен, построившись парами и взявшись за ручки.

    Требования, мля.... Олигофрены, прости-господи.
    Надо было бы Вам возглавить.
    А то народ ищет лидера, а Вы..))
    С наступающим!

Сторінка 166 з 788 ПершаПерша ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216266666 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті