| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Евродепутаты приехали в Киев.
«Мы приехали поддержать людей на Майдане», — отметил европарламентарий.
http://minfin.com.ua/2013/12/07/845060/
И ЭТИ люди еще обвиняют Россию в каком-то давлении на Украину?
Вы не понимаете главенствующей роли государства в функционировании экономики
(Констанжогло)
скучно господа....
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
За підрахунками міліції у масових акціях у Києві приймали участь близько 50-ти тисяч осіб.
Про це повідомила прес-служба МВС на своїй сторінці у мережі Facebook.
При цьому на відео "Радіо "Свобода" достеменно видно, що Майдан, який вміщає більше 300 тисяч осіб, вщент заповнений.
"Службу з охорони громадського порядку у Києві несуть майже 5 тисяч правоохоронців", - повідомила міліція.![]()
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks