кстати, возвращаясь к реформе, я здесь уже постила наказы МОЗа про вторичный и третичный уровень? В какой-то теме ссылку я кидала. пошла искать.....
ага, вот она http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1416-11
ПОРЯДОК
організації медичного обслуговування
та направлення пацієнтів до закладів охорони здоров'я,
що надають вторинну (спеціалізовану)
та третинну (високоспеціалізовану)
медичну допомогу



Відповісти з цитуванням


Bookmarks