А как же Это?
С 2013 года детям до 4 лет и после 14 лет уже не делают ежегодную туберкулинодиагностику. Таковы требования Унифицированного клинического протокол для лечения больных туберкулезом, который был утвержден Министерством здравоохранения Украины в конце декабря прошлого года.
Специально нашла этот Протокол, вот что сказано
там
Активне виявлення випадків ТБ та ЛТІ у дітей в умовах епідемії
туберкульозу: щорічна туберкулінодіагностика (проба Манту з 2 ТО)
проводиться практично здоровим дітям віком від 4 до 14 років, в першу чергу
– у групах ризику захворювання на ТБ.
Дітям до 4-х років та дітям підліткового віку туберкулінодіагностика
(проба Манту) проводиться за бажанням батьків, в групах ризику щодо
захворювання на ТБ та за епідпоказниками (у вогнищах). В областях (містах)
із високою захворюваністю на ТБ питання про доцільність проведення
щорічної туберкулінодіагностики у вказаних вікових групах може
вирішуватись індивідуально
та закріплюватись відповідним наказом на
місцевому рівні.
З,Ы если у нас в городе был такой дополнительный Приказ местного уровня хотелось бы на него посмотреть
Bookmarks