Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 101 з 482 ПершаПерша ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9626, показано з 2 001 по 2 020.

Тема: русский язык получит равные права с украинским!

  1. #2001
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    А студенты не хотят.

    Было Ваше - стало наше. Законы можно поменять. иначе - марш обратно в СССР.
    Реальность какова? Еще раз, в ВР ваша партия НЕ СМОГЛА набрать достаточно голосов даже не за второй гос. язык, а только за региональный. Вы и эти тупые студенты не пришли под стены ВР , чтобы их поддержать. Так че вы там не хотите?

  2. #2002
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Вот и будете жить как в Киргизии. В нищете и голоде.
    погрожуєте злиднями, бо російська не буде другою державною? Білорусь кланяється всією бюджетною діркою по самий русскій пояс.
    Там еще и с узбеками воевать начали - а вам представится возможность тоже повоевать.....
    погрожуєте війною, бо російська не буде другою державною? гарна праця

  3. #2003
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Ну так і хто посиленно росповсюджує погляди(і якї), які заважають країні стати дійсно вільною і сучасною?
    Ви ж краще знаєте, чого мене запитуєте?

  4. #2004

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    В выучить язык страны в которой родился и живешь
    Я родился в СССР. Дальше что? Завтра Украины не будет. Дальше что? Может надо не к стране привязываться, а к "волеизъявлению населения данной территории"?

  5. #2005
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Угадайте "заклад".
    пишіть назву закладу, про який розповідали.

  6. #2006

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    погрожуєте злиднями, бо російська не буде другою державною? Білорусь кланяється всією бюджетною діркою по самий русскій пояс.

    погрожуєте війною, бо російська не буде другою державною? гарна праця
    Когда притесняют одних, возникает соблазн придавить и других. Война - следствие нетерпимости. Сами киргизы устроили бойню узбеков. Начали с малого - закончили большим.

  7. #2007
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви ж краще знаєте, чого мене запитуєте?
    Ну то я для решти загалу повторюсь:

    40% громадян якої вільної, передових поглядів країни не мають прав геть навіть і поміркувати, щоб мова їх повсякденного спілкування може набути державного статусу?

  8. #2008

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    пишіть назву закладу, про який розповідали.
    Ага, чтобы завтра беседовать с ректором?

    Вычислить элементарно - кто контачил с китайцами, факультет мостов, присутствовал при разговоре с ректором......

    Не верите - считайте моей выдумкой.

  9. #2009
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Когда притесняют одних, возникает соблазн придавить и других. Война - следствие нетерпимости. Сами киргизы устроили бойню узбеков. Начали с малого - закончили большим.
    так в чому справа? коли війна, добродію?

  10. #2010
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Тогда проголосовали за независимую Украину в составе СССР.
    Марш в СССР!
    У мене таке враження, що Вам 12 років Так і малюється картинка як Ви лежачі на підлозі увесь такий зарьований, бьєте руками і ногами і волаєте: не хочу! А дайте мені!

  11. #2011
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Ага, чтобы завтра беседовать с ректором?
    трепло.

  12. #2012

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Ну то я для решти загалу повторюсь:

    40% громадян якої вільної, передових поглядїв країни не мають прав геть навіть і поміркувати, щоб мова їх повсякденного спілкування може набути державного статусу?
    Не мають. Это жертва ради будущей демократии. Навоз-удобрение, на котором вырастет Украинское государство.

    Это еще хорошо, что ради единства не предлагают расстрелять.....

  13. #2013
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Я родился в СССР. Дальше что? Завтра Украины не будет. Дальше что? Может надо не к стране привязываться, а к "волеизъявлению населения данной территории"?
    Так Вы же не о себе (с Вами все понятно), вы же о детях родившихся в Украине , которые не выполняют элементарных требований Конституции.
    А давайте по домам и улицам будет проводить исследования волеизъявлению населения данной территории?

  14. #2014

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    трепло.
    Хобот забей.....

    Мосты не только в одном ВУЗе.

  15. #2015
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Ну то я для решти загалу повторюсь:

    40% громадян якої вільної, передових поглядїв країни не мають прав геть навіть і поміркувати, щоб мова їх повсякденного спілкування може набути державного статусу?
    Я не знаю про яку Ви країну, бо це не про Украіну
    Востаннє редагував Vedma: 27.05.2012 о 11:45

  16. #2016

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    так в чому справа? коли війна, добродію?
    У киргизов спросите.

  17. #2017

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так Вы же не о себе (с Вами все понятно), вы же о детях родившихся в Украине , которые не выполняют элементарных требований Конституции.
    А давайте по домам и улицам будет проводить исследования волеизъявлению населения данной территории?
    Опа. Конституцию вспомнили. А Вы налоги платите? Черным налом зарплату получаете? Пенсионеров с пенсией 900 гривен не жалко? Бесплатно полечиться не пробовали? Как там с Конституцией?
    Сегодня одна Конституция, завтра - другая.....

  18. #2018
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Ага, чтобы завтра беседовать с ректором?

    Вычислить элементарно - кто контачил с китайцами, факультет мостов, присутствовал при разговоре с ректором......

    Не верите - считайте моей выдумкой.
    И каким боком єта информация может как-то повредить вузу или ректору? Идиотизм какой-то.

  19. #2019
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я не знаю про яку Ви країну, бо це не про Украину
    Та я ж написав, що вже не у Вас питаюсь.


    Хоча звісно, що не Україна у нас цей показник вище.

  20. #2020
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    У киргизов спросите.
    я "спросітє" ? ви ж войнушкою погрожуєте, то ви і відповідайте. так коли?

Сторінка 101 з 482 ПершаПерша ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті