Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 447 з 487 ПершаПерша ... 347397437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9734, показано з 8 921 по 8 940.

Тема: Приусадебный участок (делимся опытом и задаем вопросы)

  1. #8921
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 111

    Типово

    хорус. 3 пакетика на 10 литров воды в стадии набухания почек. через пару недель перед самым цветением или сразу после - смесь хоруса и скор. и еще через пару недель скор

  2. #8922
    Аватар для alenatik
    Реєстрація
    25 вересень 2010
    Дописів
    3 506

    Типово

    Добрый день. Подскажите пожалуйста, нужен специалист по прививке деревьев. Район Днепра

  3. #8923
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 111

    Типово

    Может кто-то подскажет, где выгодно покупать кашпо и ящики для уличных цветов?

  4. #8924
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    Может кто-то подскажет, где выгодно покупать кашпо и ящики для уличных цветов?
    Посмотри на " Стожары".
    Давно у них не покупала,но там всегда неплохой выбор и очень много ( можно выбрать) вполне приличные вещи по уценке.

  5. #8925

    Реєстрація
    07 вересень 2007
    Дописів
    832

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    Может кто-то подскажет, где выгодно покупать кашпо и ящики для уличных цветов?
    Я в прошлом году покупал здесь chrisantema.com.ua
    Нормальные кашпо. Брал белые, подвесные. Весь сезон на даче провисели с петуньями. Думаю, и на этот сезон хватит.
    Эксклюзивный войлок и кожа (валяные одежда обувь и аксессуары, кожаные изделия ручной работы)
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=384379

  6. #8926
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 111

    Типово

    Цитата Допис від Turist_dp Переглянути допис
    Я в прошлом году покупал здесь chrisantema.com.ua
    Нормальные кашпо. Брал белые, подвесные. Весь сезон на даче провисели с петуньями. Думаю, и на этот сезон хватит.
    Спасибо.
    на сайте заказ сделал. жду звонка

  7. #8927
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 697

    Типово

    А я мечтаю о белой розе. Максимально белой. Без кремового оттенка или розовых переливов. Без пожелтения сердцевины или зелено-розовыз бутонов.
    Белая и всё).

    У кого то есть?
    Такое вообще бывает ? Не в рекламе продавцов, а в реальности).

  8. #8928
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    Бува, у Рязанова повинна бути. напишіть йому у фейсбуці.
    ЗИ: із сортів, що підходить під ваш опис. перше що можу згадати, був такий сорт акіта або полар стар - вони схожі (де зараз подівся з теплиць для продажу не знаю, але в заплідників для саду вона повинна бути), вона невеличка рюмочкою але геть білосніжна завжди. Зараз ще є білуга схожа дуже, крупніша трошки. Ну й аваланч, але саме аваланч мабуть не те що ви хотіли б ... але є й багато інший саме садових білосніжних сортів. запитайте в нього.
    Востаннє редагував Цветочник...: 22.02.2023 о 18:13
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  9. #8929
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 697

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    Бува, у Рязанова повинна бути. напишіть йому у фейсбуці.
    ЗИ: із сортів, що підходить під ваш опис. перше що можу згадати, був такий сорт акіта або полар стар - вони схожі (де зараз подівся з теплиць для продажу не знаю, але в заплідників для саду вона повинна бути), вона невеличка рюмочкою але геть білосніжна завжди. Зараз ще є білуга схожа дуже, крупніша трошки. Ну й аваланч, але саме аваланч мабуть не те що ви хотіли б ... але є й багато інший саме садових білосніжних сортів. запитайте в нього.
    дякую).
    Акіту знаю, сьогодні придивлялася. Гарна, біла, але більш 60 см не росте. Мені потрібна повишче, 100-120 см.

    Білугу теж знаю, вона естетично найчарівна Чогось подумала, що вона лише для букетів.

    Ще роздивляюся Білу Сімфонію. Андрію напишу, забула про нього).

  10. #8930
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    дякую).
    Акіту знаю, сьогодні придивлялася. Гарна, біла, але більш 60 см не росте. Мені потрібна повишче, 100-120 см.

    Білугу теж знаю, вона естетично найчарівна Чогось подумала, що вона лише для букетів.

    Ще роздивляюся Білу Сімфонію. Андрію напишу, забула про нього).
    Пишіть, він більше підкаже (я ж більше на зрізі розуміюсь (а то можуть бути геть інші сорти), не на садових кущах - але вже й це почав вивчати, натикав з осені пагінців біля будинку, а вони наче й прийнялись)
    ЗИ: Андрій зараз більш активний в фесбуці. Тут наче заблокований аккаунт у нього.
    ЗИИ: погуглив білугу, є садові саджанці у продажу, кущі 110-130 см ростуть заввишки, мабуть саме те що вам треба. ось наприклад посилання:
    https://saduua.com.ua/ua/p1287017580-roza-beluga.html
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  11. #8931
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 697

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    але вже й це почав вивчати, натикав з осені пагінців біля будинку, а вони наче й прийнялись)

    ЗИИ: погуглив білугу, є садові саджанці у продажу, кущі 110-130 см ростуть заввишки, мабуть саме те що вам треба. ось наприклад посилання:
    https://saduua.com.ua/ua/p1287017580-roza-beluga.html
    Так, це вона. Я знайшла в три рази дорожче, 180. Це більш реально за однорічну рослинку з гарним корінням. Я вже думаю придбати не одну, а дві різні білі)).

    А у вас тепер приватна оселя? Я теж у прошлому році натикала. Ніколи не вдавалося мені зачернкувати, сто разів намагалася, але не приживалися. А тут опа - прижилися та листя навипускали в вересні)).
    Вважаю, це добрий знак). Буде життя!

    Мені Антуріум поради дала, як черенкувати рози. Я раніше не так робила.

    Ще лаванду дадатково висаджу. В мене один куст загинув. Лаванда така ароматна ввечері, ммммм...

  12. #8932
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    Так, ми за містом з вересня. Поки йшла будівля й інше, не до квітів було. Де що посадили (деревця , кущики), але навесні почнемо облаштовувати ландшафт у дворі. А троянди, то я просто тикав у вологу землю в тіні пагінці, ті що з квітів дома лишалися після ваз, без заморочки. Дещо прийнялось, зараз вже бачу... Подивимось весною що з того вийде
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  13. #8933
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 697

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    Так, ми за містом з вересня. Поки йшла будівля й інше, не до квітів було. Де що посадили (деревця , кущики), але навесні почнемо облаштовувати ландшафт у дворі. А троянди, то я просто тикав у вологу землю в тіні пагінці, ті що з квітів дома лишалися після ваз, без заморочки. Дещо прийнялось, зараз вже бачу... Подивимось весною що з того вийде
    Це дуже добре. Моя мрія - приватна оселя десь за містом, але поблизу.
    Копірсатися у розах та інших рослинах , які для краси, я можу годинами. І дуже люблю сидіти спокійненько та дивитися на результат. Старість)?

    Але поки діти не дорослі, це не є можливим для нас. Вимушені жити в місті(.

    Пишіть потім що будете саджати, давайте світлини...це дуже нам всім потрібно зараз. Будь ласка.

    Апд. Вважаєте, що з букетних троянд є сенс спробувати черенкувати? Я ніколи про це не замислювалася! Вважала, що вони "сінтетичні", гібридні у першому поколінні та неспроможні дати рослину, яка повторить матринську).

  14. #8934
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    А подивимось, що з того буде. Розповім. Там не все "з магазину", дещо я привозив з саду у батьків з Нікополя. Але ті троянди з початку теж були під вазу, а вже потім черенки встромив в землю, може то тільки вони й прийнялися...
    Зи: ми не далеко за містом, але тут тихо і спокійно сім'ї. Поки школа віддалено, легше. В нас навіть художка й музикалка онлайн, потім будемо возити. Я майже кожного дня в місті... Алеж клята війна...
    Востаннє редагував Цветочник...: 22.02.2023 о 22:36
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  15. #8935
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис

    Апд. Вважаєте, що з букетних троянд є сенс спробувати черенкувати? Я ніколи про це не замислювалася! Вважала, що вони "сінтетичні", гібридні у першому поколінні та неспроможні дати рослину, яка повторить матринську).
    Черенкование это вегетативное размножение, при нем полностью наследуется материнское растение(клонирование). Проблемы с наследованием возможны при размножении семенами.

  16. #8936
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 111

    Типово

    У меня сестра двоюродная розы подаренныена ДР (в конце февраля, сегодня ) в землю втыкала в начале марта, обрезала сильно и они укоренялись

  17. #8937
    Аватар для к_сеня
    Реєстрація
    26 січень 2010
    Звідки Ви
    Подгородное/ пр. А.Поля
    Дописів
    5 309

    Типово

    у меня было несколько сортов белых роз, сейчас не вспомню какие именно, от всех давно избавилась, то быстро осыпались, то желтели, то нормально не раскрывались. Но, одну оставила, ею очень довольна, хотя и ровно дышу на белые (мои любимые желтые), это - Шнеевальцер, но она плетистая, хотя очень высокой никогда не бывает, максимум 2 метра. роза достойная, очень крупная, хорошо держит цветок, с ароматом.

  18. #8938
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Оля, есть еще белая роза Аспирин, чисто белая. У меня растет кустик, но почему-то хиленький. Роза в самом начале имеет чуть заметную розовинку в середине полуоткрытого бутона, но на следующий день она пропадает.

  19. #8939
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 697

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    Оля, есть еще белая роза Аспирин, чисто белая. У меня растет кустик, но почему-то хиленький. Роза в самом начале имеет чуть заметную розовинку в середине полуоткрытого бутона, но на следующий день она пропадает.
    у меня этот Аспирин был. Плясала с бубном лет пять вокруг него, хилый , да. Этим летом окончательно помер. Но он действительно чудесной белизны.

  20. #8940
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 697

    Типово

    Цитата Допис від к_сеня Переглянути допис
    Шнеевальцер, но она плетистая, хотя очень высокой никогда не бывает, максимум 2 метра. роза достойная, очень крупная, хорошо держит цветок, с ароматом.
    на фото она не очень белая. Но красивая, да.

    Я люблю сорта, которые не осыпаются лепестками, мусоря вокруг,а скукоживаются и засыхают на кусте целым цветком. Но такого счастья у меня мало. Вечно ползаю собираю эти лепестки по газону, коре и т.п._))

Сторінка 447 з 487 ПершаПерша ... 347397437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті