Про перейменування УПЦ МП на "Російську Православну Церкву"
Міністру юстиції України
Депутатський запит
Про необхідність зміни назви Української православної церкви
на назву „Російська православна церква в Україні”,
що відповідає підлеглості Української православної церкви
в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві
Загальновідомо, що керівництво Росії (царі, генсеки, президенти) завжди використовувала Російську православну церкву як знаряддя великої політики.
Впродовж всього свого перебування в Україні РПЦ виступала знаряддям російщення українського народу, і досі вона є провідною силою в інформаційній війні, яку проти України веде Російська Федерація.
Нею видається і поширюється в Україні література антиукраїнського характеру, в якій незалежність України від Росії називають „сєпаратізмом украінскіх шовіністов”, а українську мову „галіційскім нарєчієм малопонятним і малоросам і великоросам, как наіболєє ополячєноє”. У своїх проповідях священики Російської православної церкви забороняють віруючим молитися українською мовою, бо „украінского язика Бог нє слишит”. Особливу агресивність священики і керівники Російської православної церкви проявляють до представників інших конфесій, провокуючи безконечні конфлікти на релігійній основі в Україні.
Загрозливою є активність Російської православної церкви в силових структурах України. З ними укладено договори про співпрацю, які є підставою для легального проникнення та розгортання в них її діяльності. Цю діяльність скеровує заступник голови Відділу взаємодії із Збройними Силами та правоохоронними органами Московського Патріархату, генерал-майор Шаталов Анатолій Федорович - академік Академії проблем безпеки Російської Федерації, фахівець з проведення психологічних операцій.
Для прикриття своєї антидержавної діяльності структури Російської православної церкви в Україні прибрали собі назву Українська Православна Церква. Проте, ця назва не відповідає антиукраїнському змісту РПЦ і є незаконно запозичена в дійсно українських церков. Внаслідок цього „запозичення”, яке є свідомою диверсією РПЦ, мільйони українських громадян піддаються великому ошуканству, оскільки переконані, що ходять до української Церкви. Іншим наслідком „запозичення” є штучно створене протистояння окремих груп українського народу, розкол українського суспільства на релігійній основі та неможливість створення в Україні Єдиної Помісної Церкви.
Разом з тим, громадяни України - росіяни за походженням, мають право на свою Церкву, як, наприклад, в США вони мають свою „Російську православну церкву в Америці”.
У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи підлеглість Української православної церкви в канонічних та організаційних питаннях Російській православній церкві, з метою консолідації українського народу прошу здійснити перереєстрацію Української Православної Церкви, змінивши назву „Українська православна церква” на назву „Російська православна церква в Україні”.
Про результати розгляду запиту прошу повідомити у термін, визначений ст. 15 Закону України „Про статус народного депутата України”.
З повагою Олег Тягнибок
Bookmarks