Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 110 з 255 ПершаПерша ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5090, показано з 2 181 по 2 200.

Тема: Ситуация на трассах Украины

  1. #2181

    Реєстрація
    15 червень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    87

    Типово

    После вчерашней поездки в Кривой Рог вопросец возник: наблюдалось массовое движение народа по зачистке обочин, со сжиганием собственно свежезачищенного мусора вместе со стерней и кустарником. Местами (к примеру, в низинке перед Преображенкой) - видимость в дыму 0 метров, летящие по ветру угольки, пепел и прочая хрень. Остановиться и вразумить пробовал, начистить рыло чистильщикам мешает телосложение, воспитание, одиночество (ну нету попутчиков-потенциальных свидетелей/сподвижников), а чистильщиков, сцуко, много, и через одного с топорами/лопатами и полным непониманием, че я от них хочу . Кто эту шоблу выводит на дороги, чтоб попробовать мозги вправить, автодор али местные власти какие?

  2. #2182

    Реєстрація
    22 вересень 2008
    Дописів
    27 335

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Везде терпимо, до Кремня, конечно, "ямковiсть" .
    спасибо!

  3. #2183

    Реєстрація
    18 лютий 2009
    Дописів
    869

    Типово

    Цитата Допис від Maksi Переглянути допис
    в конце следующей недели на Киев... кто подскажет как состояние дороги через Кременчуг?
    Езжу регулярно, иногда через Крем, иногда через Решетиловку. Особой разницы нету, и там и там свои прелести, но через Крем все таки ближе.
    Если через Крем, то через Кировоградскую область проезжать лучше в светлое время суток, а то там пипец.

  4. #2184

    Реєстрація
    22 вересень 2008
    Дописів
    27 335

    Типово

    вспоминая куцеволовку той зимой.....

  5. #2185
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Куцеволовка сейчас не такая страшная.

  6. #2186
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Еще не совсем зима, а дороги начинают становиться хуже и хуже. Вновь открываются прошлогодние ямы.

  7. #2187
    Аватар для serg_dnepr
    Реєстрація
    29 травень 2009
    Дописів
    6 884

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Еще не совсем зима, а дороги начинают становиться хуже и хуже. Вновь открываются прошлогодние ямы.
    к позорищу 2012 самое то шо доктор прописал
    Все очевидное, очевидно только Вам

  8. #2188
    Аватар для buddy
    Реєстрація
    08 січень 2006
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    4 082

    Типово

    Їздив у четвер-п'ятницю Дніпропетровськ-Донецьк-Краматорськ-Дніпропетровськ по роботі з колегою, колега був за кермом, машина фольксваген поло.

    Дніпропетровськ-Павлоград - дорога на 4...4-
    Є вже багато латок, тріщин, скоро треба буде ремонтувати, ну хоча б зверху по "зеленці" новий шар постелити. Убиває "60" через Підгородне (ну хіба не можна сіткою трасу загородити від "алєнєй" і зробити знак міста на синьому фоні?), за туди-назад бачив тут 2 трупа, що дострибались через мультиполоску... треба робити надземні переходи кров з носа й колючим дротом трасу закрити від баранів...

    Павлоград в місті та +3-5 км з обох боків за межами - на 5- - доволі рівна дорога на 4 смуги, видно в місті відремонтували капітально.

    За Павлоградом аж до Слов'янки - жах! на 3...3- дорога: мало того, що вузька, тісна, вічно суцільна розмітка, перевантажена, купа фур: тягнулись 30-50-70-30, що цікаво нас кілька разів обходив МАН з фурою, при тому що ми не дуже рвались на обгін, бо зустрічка завантажена теж. Мабуть МАНу лобове ніпочому як корабель хвилі розганяв Дорога убита - латана-перелатана, тріщини, ями, бугри, двічі влетіли у вибоїну, колеса вроді цілі...

    Від Слов'янки до кордону з Донецькою обл. - на 5...5- - дуже хороша рівна дорога, але поки 2-полоска. Йде потроху реконструкція з розширенням (я так розумію від Донбасу) - нова дорога буде на метр вищою, через ремонт обмеження "70"+.

    На в'їзді до Донбасу починається автобан: одразу 4-смугова з роздільною, ідеальне покриття, ідеальна розмітка, машина аж співала від плавності руху. 5...5+
    Через 5 км і майже до Красноармійська реконструкція з розширення до 2+2 - робить "Альтком" під Євро2012, обмеження "70"+, їхали по 2-полосці у обидві сторони. Але 2-полоска цілком нова, той же ідеальний асфальт, з тою ж ідеальною розміткою - 5...5+.

    У Красноармійську відремонтували всю транзитну дорогу!!! Їхали через усе місто без проблем, майже жодної дірки - лише великі клапті нового покриття на всю ширину, але немає розмітки і пасуться ДАЇ (нас зловили за недотримання напряму руху по смугах, нібито там десь знак, що по крайній правій тільки праворуч, але ми відбились тим, що зовсім відсутня дублююча розмітка, а знаку не помітили, бо не місцеві). Через відсутність розмітки - 4+ за дорогу.

    За Красноармійськом й до самого Донецька дорога без ям, але вся в коліях від фур - попливла за літо... Але машину практично не трясло. Тверда 4-ка.
    Сподобалось, що часто є розширення принаймні до 3 смуг. До того ж на обході Селидово повним ходом триває реконструкція з розширенням до 2+2 (вже кілометрів з 10) - все той же "Альтком" під Євро. Цікаво, що на основу (пісок+щебінь чи порода з териконів тощо) вкладається 25-см шар шлаку, що втрамбовується катками так, що виглядає наче бетон - краї шару були строго вертикальними.

    Під самим Донецьком продовжується будівництво об'їзної - 4 черга - до запорізької траси, кажуть, буде аж 3+3! Тільки навіщо?... Будується міст через дніпропетровську трасу. Одразу за об'їзною і далі по всьому Донецьку всі дороги в ідеальному стані на 5...5+ з хорошою розміткою. Усі вулиці, що мають бодай такий-сякий інтенсивний рух (типу наших Комунарівської, Панікахи, Каруни тощо), усі з повністю новим асфальтом після капремонту. Тротуари теж майже скрізь відремонтовані! Особливо в центрі - у нас навіть на К. Маркса можна місцями ноги повивертати... Ніхто не паркується на тротуарах - є місця під стоянку вздовж вулиць. Коротше, наші вулиці до рівня донецьких ще ремонтувати і ремонтувати...

    На Краматорськ: до Ясинуватського посту ідеальна 6-полоска з роздільною смугою на тверду 5-ку! Через залізницю перед постом розширили міст - раніше він був на 3 смуги, тепер на 6. Поворот на Костянтинівку-Краматорськ хитрий: якщо повертати з усіма ліворуч, то тут довга черга з фур - пропускають потік з Горлівки на Донецьк, треба проїхати на Горлівку метрів 500-700, розвернутись біля АЗС і потім спокійно завернути вправо на Костянтинівку

    До Костянтинівки дорога на тверду 4-ку: місцями латки і бугри, але швидкість 100-130 тримається легко, до того ж 2+2. Тут дорогу нібито лагодили капітально ще 2004-2005 рр. До речі їхали під вечір і в лобове летів мокрий сніг...

    У Костянтинівці краще їхати по типу об'їзній: через кілометр після меж міста повернути на свілофорі ліворуч, бо як їхати прямо по карті - там шматок убитої вулиці на з'їзді з мосту через залізницю. А так всі інші ділянки через костянтинівку капітально відремонтовані - 4 смуги, на 4+...5-.

    Далі до самого Краматорська кругом 2+2, у нас. пунктах тільки без роздільної смуги. У Дружківці також дорога капітально відремонтована. Траса полями на тверду 4. Їхали майже весь час 100-130, у нас. пунктах - 70-80. В Краматорську дороги теж полагодили. В готелі окрім сплати за номер з нас узяли "курортний збір"... у Краматорську...

    Назад їхали - зрізали майже 60 км: одразу за Костянтинівкою головна йде ліворуч на Донецьк, а ми поїхали територіальною прямо на Красноармійськ через Димитрів. Дорога - бетонка, трохи підубита, на 4-, але легко проходиться на швидкості 100 км/год. До того ж практично пуста! І як не дивно, в Димитрові та Красноармійську вона теж полатана і більш-менш рівна! А раніше, кажуть тут місцями взагалі не було асфальту...

    Отож, Дніпро-Донецьк - 4 години (разом з перекуром, проїздом по місту і там і там), Донецьк-краматорськ - трохи більше години, Краматорськ-Дніпро - трохи понад 4 годин.

  9. #2189
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Ну зачем так приукрашать. Да, в Днепропетровской области дорога хуже, но, к примеру, участок возле поста в Донецкой области в крайне ужасном состоянии. Колея местами такая, что с низким клиренсом проехать невозможно, хотя рядом строят новую дорогу.
    И вообще, нужно было видеть эту дорогу (Дн.-Дон.) ранней весной, чтобы не торопиться ставить трояки. Пока она еще в удовлетворительном состоянии, хоть и с понижением температуры стали появляться старые/новые ямы.
    Касательно хороших дорог в Донецкой области, так асфальт в вышеуказанных городах (кроме Донецка, там местами вообще казусы выходят) обновили только во второй половине лета (т. к. это дорога на Харьков). Отъедьте чуть в сторону, будете неприятно удивлены, местами дороги отсутствуют как понятие.
    По городу Донецку с его хорошими дорогами могу привести пример, на одной из центральных улиц, а именно ул. Артема, за этот год асфальт перестилали ТРИ раза. И это при том, что покрытие даже после зимы было в хорошем состоянии. Я понимаю, что эта улица проходит в 300 м от Донбасс-Арены, но все же.

  10. #2190
    Аватар для vova1988
    Реєстрація
    04 листопад 2009
    Дописів
    86

    Типово

    года 2назад объездил по работе всю Донецкую область, печальнее дорог не видел в жизни, шахтерские города как после войны, хотя может уже подлатали

  11. #2191

    Реєстрація
    22 вересень 2008
    Дописів
    27 335

    Типово

    что на Изюм через Юрьевку? Ехал кто то?

  12. #2192

    Реєстрація
    02 грудень 2004
    Звідки Ви
    Russia
    Дописів
    351

    Типово

    Maksi
    Ехал летом, дорога на троечку. Есть небольшие участки- убитые. Изюм- почти 12 квартал(Ермоловой). Лес и Оскол понравились.
    Востаннє редагував harry: 07.12.2011 о 19:50

  13. #2193
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Цитата Допис від Maksi Переглянути допис
    что на Изюм через Юрьевку? Ехал кто то?
    На Лозовую ездил - хреновая дорога. Дальше не подскажу.

  14. #2194
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    В очередной раз офигел с Кировоградской области. Какие там никакие дороги - многие знают, сегодня пришлось покататься по глубинке. Ну кто, вот скажите, кто сделал брусчатку на участке в 30+ км. О дороге (вернее об ее отсутствии) от Андреевки вообще промолчу.
    Востаннє редагував Marko: 11.12.2011 о 21:17

  15. #2195
    Аватар для serg_dnepr
    Реєстрація
    29 травень 2009
    Дописів
    6 884

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    В очередной раз офигел с Кировоградской области. Какие там никакие дороги - многие знают, сегодня пришлось покататься по глубинке. Ну кто, вот скажите, кто сделал каменку на участке в 30+ км. О дороге (вернее об ее отсутствии) от Андреевки вообще промолчу.
    А каменка это как?
    Все очевидное, очевидно только Вам

  16. #2196
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Исправил .

  17. #2197
    Аватар для Vitaliy84
    Реєстрація
    06 листопад 2009
    Дописів
    1 067

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Ну кто, вот скажите, кто сделал брусчатку ...
    скорее всего во время второй мировой или после... так что виноватых уже вряд ли можно найти))))

  18. #2198

    Реєстрація
    15 травень 2006
    Дописів
    5 409

    Типово

    при царе брусчатка была автобаном)))

  19. #2199
    Аватар для serg_dnepr
    Реєстрація
    29 травень 2009
    Дописів
    6 884

    Типово

    Цитата Допис від bmisha Переглянути допис
    при царе брусчатка была автобаном)))
    та она и щас автобан по сравнению с некоторыми участками дорог. Если нырнул только по зеркала, то можно считать, что едешь по хайвею
    Все очевидное, очевидно только Вам

  20. #2200
    Аватар для =romex=
    Реєстрація
    25 травень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    37 032

    Типово

    Цитата Допис від harry Переглянути допис
    Ехал летом, дорога на троечку. Есть небольшие участки- убитые. Изюм- почти 12 квартал(Ермоловой). Лес и Оскол понравились.
    ермоловой уже закатали новым асфальтом (участок рядом с гимназией) полностью

Сторінка 110 з 255 ПершаПерша ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті