Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 102 з 257 ПершаПерша ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5139, показано з 2 021 по 2 040.

Тема: Загальна флуділка. Черговий том

  1. #2021
    Аватар для Dimas
    Реєстрація
    01 березень 2010
    Дописів
    761

    Типово

    С дурнерис хороша пара будет
    Пусть даже в роли любовницы.

  2. #2022
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 748

    Типово

    Киев(((
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  3. #2023

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Рашка взагалі охуїла там же у Києві
    Кіт Келлог (кац. Кот Кєллог).
    Мєдвєдєв скоро Trampa будет накуй посилать у твітері. Куда катіца мір ?

  4. #2024
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Помню в 14-15 году препаратьі для онко-детей из рашки возили.Массово. Потому что наши категорически не подходили, а импортные недоступны стали.
    А другие - простивостолбнячную сыворотку оттуда же, для АТО.
    И тогда уже начиналось от провокаторов или их помошников-идиотов "да как можно???? ".
    Тобто вкрайнеобхідні ліки возити з паРаші МОЖНА. Турбіни для генерації МОЖНА. А не менш необхідні і ВІДСУТНІ у всіх інших країнах запчастини для нашої військової техніки - ні? Це я про ту історію зі Свинарчуками, коли на початку війни вони через треті руки за будь-якими цінами привозили в країну запчастини для танків та іншої важкої техніки, яка вже багато років стояла зламаною, але була КОНЧЕ НЕОБХІДНА на фронті, щоб вбивати ворога. Тоді ті запчастини в прямому сенсі слова ВРЯТУВАЛИ країну. Минуло вже 11 років, а стадо порохоненависників і досі верещить про державну зраду, співпрацю Пороха з ворогом тощо. В чому різниця між ліками та цими запчастинами?
    Цитата Допис від KSh Переглянути допис
    Таблеточку нужно принять
    Обострение
    Вже запізно: там невиліковний випадок.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #2025

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Помню сбу при писькотрясе преследовало тех, кто у рашки спи3дил клистроны. Дерьмак хорошо работал на xyйло, даже операцию по вагнерам провалил

  6. #2026
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 248

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Челлендж не прошел мимо и сывочелого барыги

    В рамках кампании American Eagle представил модель джинсов «The Sydney Jean», разработанную в сотрудничестве с актрисой?

  7. #2027
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Ну да. Когда враг предлагает купить у него пулю, дабы пристрелить его - это ни в коем случае нельзя делать, ведь в кармане у трупа будет на пару монет больше. Это не Логика, это Супер-Логика.
    Уточним - такие пули есть только у него, а сделать самим: 1) нет времени; 2) руки из задницы; 3) воруют... Выбираем любой вариант.
    Еще больше вопросов с продажей врагу. Если это потребительские товары, особенно те, которые будут сожраны или выпиты, то в чем проблема? Враг тратит валюту (его деньги разве что для оклеивания отхожих мест, и то не сильно красивы), финансирует наш бюджет через уплату налогов производителями (а финансировать армию мы можем только с бюджета и некоторых спец.программ помощи), дает рабочие места. Другое дело, что нужен мощный контроль, чтобы под видом лимонада в ПЭТ-бутылках к врагу не ехали снаряды.

  8. #2028

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Теперь понятно почему ты мошонка 22.07 орала с трибуны про внєшнєє управлєніє и прочие кацапские нарративы оказывается ее депутат под следствием набу. Ну тут прям бинго - друзья писькотряса и депутаты ты мошонки с делами. Поэтому писькотряс и решил ликвидировать набу и сап. Лохам традиционно рассказали про агентов кремля:

    https://www.pravda.com.ua/articles/2025/07/30/7524042/

    Писькотряс паходу идет по своему же сериалу: «пИ3дят и пи3дЯт»(с) )))
    Востаннє редагував ohdesu: 31.07.2025 о 10:27

  9. #2029
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Це я про ту історію зі Свинарчуками, коли на початку війни вони через треті руки за будь-якими цінами привозили в країну запчастини для танків та іншої важкої техніки, яка вже багато років стояла зламаною, але була КОНЧЕ НЕОБХІДНА на фронті, щоб вбивати ворога. Тоді ті запчастини в прямому сенсі слова ВРЯТУВАЛИ країну.
    Какая-то извращенная логика. Разокрали/разобрали/распродали - это мы опустим, а потом частично своё же выкупить и еще раз заработать - давайте героя спасителям нашим.
    Хотя чего извращенная, логики нет в каждом сообщении.

  10. #2030
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Ну да. Когда враг предлагает купить у него пулю, дабы пристрелить его - это ни в коем случае нельзя делать, ведь в кармане у трупа будет на пару монет больше. Это не Логика, это Супер-Логика.
    Ворог нічого тоді не пропонував, запчастини купували ТАЄМНО. Але для Вас, як я розумію, краще було б, якби тоді країна ЗАГИНУЛА, бо тоді НЕ БУЛО іншої техніки, окрім цієї відремонтованої. Так і запишемо.
    Уточним - такие пули есть только у него, а сделать самим:
    Війна ВЖЕ ТРИВАЄ (нагадаю: мова про 2014 рік). Ворог ВЖЕ ОКУПУВАВ майже весь Донбас та Крим. Ворог ВЖЕ НАСТУПАЄ. Важкої техніки у нас в ту хвилину НЕМАЄ. Я вибачаюся, але Ви зараз шуткуєте, кажучи, що треба було тоді плюнути на оборону і почати розгортати виготовлення цих запчастин на своїх заводах? Якби це написала "плєчєвая"(с), я б не здивувалася. Але Ви...
    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Какая-то извращенная логика. Разокрали/разобрали/распродали - это мы опустим, а потом частично своё же выкупить и еще раз заработать - давайте героя спасителям нашим.
    Ще один, для якого краще було б, якби 11 років тому Україна ЗАГИНУЛА.
    логики нет в каждом сообщении.
    Співчуваю.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #2031
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Так и запишем. Что такое сарказм и ирония Вы не в курсе. Ладно, в следующий раз буду вставлять картинку.

  12. #2032
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Сарказм і іронія в питаннях війни та смерті? Ні, не в курсі.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #2033

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Интересно, сегодня бомжанский и ты мошонка будут голо-сувать за внєшнєє управлєніє ?

  14. #2034
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    "Дія"... Наверное разработчики еще и зарплату за нее получили. Хотя по справедливости, за это электронное дерьмо должны не зарплату получать, а ежемесячный штраф платить. Просто невозможно пройти авторизацию.

  15. #2035
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Киев(((
    Кому горе а кому майданить по расписанию не зависимо на обстоятельство...бабло отрабатывать надо...парад состоится при любой погоде

    Попри нічний обстріл, кияни вийшли на акцію підтримки президентського законопроєкту про НАБУ і САП.

  16. #2036
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    это НЕ кияни. реальные кияни в гробу видали эту платную падаль и не имеют с ней ничего общего.

  17. #2037

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    албанский манкурт-гастарбайтер рассуждает кто реальние кияне, а кто нет
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  18. #2038
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    албанский манкурт-гастарбайтер рассуждает кто реальние кияне, а кто нет
    І це найогидніше.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #2039
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Вот сейчас врать "а он финансирует/поддерживает руснявую армию"... Ну не знаю. За такое не вызывают на дуэль, за такое молча, долго и методично бьют морду до полного изменения внешности.
    А хто і де писав про фінансування ворожої армії? Передивилася останні пару-трійку сторінок теми - не знайшла. Тицьніть пальцем, будь ласка.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Знаете,после " на весь форум обсирала військового" , тоже возникает такое же желание ,как у Вас. она верит в свои больные фантазии, перекрасив белое в чёрное.
    Якщо ти забула, у мене Є СКРІНИ твоїх висерів. Тож на відміну від тебе я ніколи не стверджую БЕЗ доказів. До того ж ту ситуацію, коли ти тут обсирала військового, який, лежачи в реанімації, посмів в соцмережах не погоджуватися з діями голови "слуг", тут всі пам'ятають.
    Вот что,что ,а оскорбление военных на этом форуме модерацией караются сразу и жёстко.
    Цікаво, є хоча б одна година на ріік, коли ти НЕ БРЕШЕШ? Де і коли бодай раз ПОКАРАЛИ того, хто ображав наших військових? Докази!!! Нагадати, скільки разів ти ображала Залужного? Скільки лайна в його бік ти тут виваляла? І коли він ще був Головкомом, і тепер, коли він посол. А він ВІЙСЬКОВИЙ!!! Більш того, він ГЕРОЙ УКРАЇНИ! Він для України зробив БІЛЬШЕ, ніж ти і все твоє оточення за все своє життя! Але те, як ти його ображаєш, вже давно вийшло межи людяності. Бодай раз ти отримала покарання за це? Ні! Крайній такий випадок - твій висер в його бік 12 липня. Та й не лише ти тут ображаєш і його, і Кривоноса, і Муженка, й інших військових, - жодного покарання за це ніколи не було. Тож досить брехати!
    с " авдеевыми конюшнями"). Только идиот не понял,что Т9 сменил буквы
    Якби то була ЄДИНА твоя помилка, можна було б повірити. Але ти безграмотна, як сибірський лапоть! І про це тобі не казав хіба що лінивий. В мене повно доказів таких твоїх "авдєєвих канюшен", - чомусь так "вдало" Т9 лише в тебе виправляє, більше ні в кого. Ти до пенсії дожила, а так і не навчилася визнавати свої помилки.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А такое даже мозгоправы не лечат. И не потому,что в Польше нет специалистов.
    А из-за полного отсутствия даже вторичных признаков наличия мозга.
    Самокритично.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #2040
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Интересно, сегодня бомжанский и ты мошонка будут голо-сувать за внєшнєє управлєніє ?
    В комітеті ж він наче голосував

    Таке чувство наче бог нас наказує за шось
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

Сторінка 102 з 257 ПершаПерша ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті