Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
там еще и не всем места положены по возрасту
когда нашему небыло 2-х я ему отдельное место оплачивал
если бы не был дауном, я бы тебе рассказал(с) Smith
Ну жпт говорит то, что я и ранее слышал.
Statistically, the safest part of a plane during a crash is the rear section, particularly the seats in the back third of the aircraft.
A 2015 analysis by Time magazine, based on FAA crash data, found that passengers sitting in the rear of the plane had a 69% survival rate, compared to 56% over the wings and 49% in the front. Other studies, including a 2007 Popular Mechanics report, support similar conclusions.
Why is the rear safer?
1. Impact Forces – In many crashes, the front of the plane absorbs the most impact, while the rear remains more intact.
2. Fire & Explosion Risk – Front sections and wings (where fuel is stored) are more vulnerable to fire or explosion.
3. Evacuation Challenges – Sitting near emergency exits improves survival, but the rear still has a higher survival rate in severe crashes.
That said, air travel remains extremely safe, and most crashes are survivable regardless of seat choice.
Павел, напомни плиз что ты отключил в браузере, чтобы не было рекламы?
Хз які там підстави, але дітей вони ніколи окремо не саджають від батьків. Коли ти не купуєш конкретні місця, то їх видають тобі навмання, але дитині завжди надається поряд з одним з батьків.
В цьому питанні я побуду Павлом і скажу що ці дурні гроші (а часом вони просять якісь шалені кошти за крісло) я теж жлоблю. Буває прошу помінятися, буває мене просять... це нормально. Інколи буває в літаках є навіть порожні ряди, на які можна спокійно пересісти.
ну математика статистика и теория вероятности таки говорят что в итоге дети могут оказаться отдельно от родителей
и без "просят поменяться" никуда
если бы не был дауном, я бы тебе рассказал(с) Smith
Один з батьків може бути окремо. На коротких перельотах взагалі не проблема, але, як то кажуть, спрос не б'є у ніс. У мене було таке шо одного батька посадили із моєю родиною, а мене із його... там навіть пояснювати не треба було, бо він-він.
Ну і часто буває що придбав квитки за день-два до виліту і на вибір доступні лише розкидані крісла по салону... (до речі навіть в такому випадку дитина не опиниться окремо, це до математики Главриби) коротше комунікативні навички завжди можуть стати у нагоді.
Востаннє редагував Nills: 22.03.2025 о 11:33
Прелестно я щитаю
Ну с временем лад ещё, но почему язык гаджета не может отличаться от языка приложения?Time and language cannot be set on your wearable device.
Once the wearable device is connected to a phone, the time and language settings on the phone will automatically sync to the wearable device.
Альтернативный мир, блин
1. А это как связанно?
![]()
Nills, а ты я так понял часто ездишь через границу. Сколько часов стоишь каждый раз в среднем?
Коли як насправді. Якщо посеред дня приїхати на кордон, то щонайменш 4 години витратиш. Бувало і 6-8 годин витрачав, а потім ще й розвертали бо доки не сподобались. Я завжди намагався приїхати одразу після комендантської (на 6 ранку), тоді або маленька черга на годинку, або взагалі не було. Але то все було раніше. Я вже писав що в цьому році виїзди по шляху закрили і я нікуди ще не виїждав.
В будь-якому разі інфу про черги можна моніторити на ФБ сторінці прикордонної служби.
Так там же разные границы с разными очередями
Или вам это неважно?
Жена штраф отгребла на знаке 30. Прислали фото на память и что было 40. Но любопытно там другое, что указали что толерантность этой камеры в 3км/ч всего.
Учитывайте это, а то бытует мнение которое мне много раз озвучивали, что можно +10.
Я когда то "отгрeбaл" сам за 37.
Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
![]() |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
![]() |
Bookmarks