(с) Олег Скрипка
![]()
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
(с) Олег Скрипка
![]()
хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?
Можливо, і розмови; можливо, це лише точка зору конкретного журналіста чи політолога. Можливо, справа не лише в IQ, згадка про який привернула увагу. Та ви повинні б розуміти, що вибір маси не завжди є найкращий вибір. І грати на настроях мас політики навчились вельми майстерно. Що, погоджуюсь з вами, бачимо на табло.
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
Ну не хочете заспокійливе,істеріть далі.
Як ото в старому дитячому віршику.
Кар,кричить ворона ,кража!!!
( Потім поділили 40 мільярдів на півтора мільйони ( приблизна вартість однієї лелеки)
Как подпрыгнула ворона и моргнула удивлённо." Что ж вы раньше не сказали? Караул! Карман украли!")))
2+++ тысячи условных " лелек" - где деньги?!!! Можна ж было аж 4 леопарда купить.![]()
Востаннє редагував Антуриум: 25.11.2023 о 18:38
Мудрих дядєй Шандорів, які не забивають собі голову різною фігнею, світ бачив десятками і сотнями мільйонів. І бачив потім в інших ситуаціях, без Сузукі, Токайського і без гуляша. Розгублено запитуючих - як же так сталось?
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
прошу обратить внимание уважаемую группу эксурсантов направо и чуть выше.
тут вы можете лицезреть хрестоматийного, автохтонного обитателя степных земель центральной Украины. как только у кого-то чуть лучше чем у него - срабатывает эсхатологическая железа этнической жабы. "им хорошо? ничо, ничо, скоро им тоже будет плохо. без IQ живут, стервецы.".
можете сделать пару фоток и пойдемте дальше. нас ждут интересные тропы Буджака, Бессарабии и других внезапно интегрированных в жабу территорий.
40 млрд на 1,5 млн - это больше 26 тысяч штук. ладно две трети это организационные расходы, но треть это тоже 9 тысяч. не буду говорить за всех, но я жду что в ответ сегодняшнюю массовую атаку "шахедами" ночью полетят в москву полчища "бобров" - пусть и не с такой убойной нагрузкой как "шахеды", но если много то и 25 кг/шт уже хорошо. тем более прогноз в Москве уже показывает стойкий минус на месяц вперед. А если не полетят, то таки похерили эти 40 млрд на "проектно-изыскательные" работы по разработке супер навороченных макетов с фантастическими характеристиками в выставочных экземплярах. На конвеере простого/дешевого много не спишешь.
повторю чью то фразу, что вторую мировую выиграли тысячи Т-34, а не единичные "королевские тигры" - хотя по характеристикам они и рядом не стояли.
ну как жду))) надеюсь
Востаннє редагував 1234A: 25.11.2023 о 19:06
Да? Ну я без калькулятора,видать нолик пропустила.
И ты апсолютно прав. Моя знакомая девочка( дочка наших друзей) оператор, говорит,что бплы такой же расходный материал,как женские прокладки в критические дни. Ну или как патроны. И сколько бы много их не было,их все равно будет мало. Потому что у противника неограниченные ресурсы.
К слову,сегодня попадалось,что ночью русня на нас запускала что-то новое. То ли новые иранские,то ли уже свои...
А я... На мацкву конечно тоже хочу,но больше хочу,чтоб позиции русни на нуле выжгли до земного ядра .
дело ж не в москве как таковой, любой другой ,а в том что на протяжении двух лет постоянно показывают перспективные макеты не имеющих аналогов дронов за дурные деньги - конвеерные образцы вагонными нормами где? хочется верить что где то на складах копятся для адекватного ответа на обстрелы энергетики. хочется
никто не должен, но есть простая математика из цифр которые привели вы - 40 млрд потрачено при стоимости одной единицы в 1,5 млн...на выходе три разбитых стекла в москва-сити. остальное - или на складе или просто нету. если на складе значит просто не может не полететь - и все станет ясно
Востаннє редагував Антуриум: 25.11.2023 о 20:57
Бухгалтерия с диванов бывает разная. У меня тоже диванная, не претендую на. Но ездочась через всю страну туда и сюда постоянно в разных направлениях, я вижу кладбища. В динамике. Сельские, поселковые и городские.Я не могу их не видеть, потому что это боль. Она привлекает внимание волей или неволей.
Совершенно не важно кол-во сдохшей русни и техники, если видишь свои смерти в этой ипучей растущей динамике....
Така страшна ціна того щоб вся країна не перетворилась на одну суцільну Бучу чи Маріуполь.
І якби не бпла,могла би бути ще більшою і страшнішою.
З чого хтось взяв, що ми маємо мовчки терпіти?
Ми поважаємо вчителів та науковців.Але! З якого дива ми маємо поважати вчителя лише тому, що воно має диплом та носить окуляри? Називає себе світочем, а нас "...¢котом" та "...6и-лом"? Мову захищаємо ми! Зі зброєю в руках, на полі бою! Захищаємо наше право спілкуватися українською та жити по українськи. А те лайливе гі-но лише триндить та піариться, і вам здається немов воно єдине, хто щось робе...
Ми поважаємо старість. Мудрість та життєвий досвід.
Але...З якого дива ми маємо поважати старість, якщо ця старість кликала путіна та сопе за совком? Що з того, що воно розчарувалося в ру¢ском мірє, бо його родниє братья йому спалили хату? До ¢раки мені їхнє прозріння, бо через них загинули тисячі тих, кого я називав братами та сестрами...
Якого ×ріна я маю поважати "мудрий" вибір мого наріда, якщо цей вибір призвів до трагедії та горя? З ×єралі я маю вклонятися не-оумкам, через яких не маю власного життя та щодня ризикую самим своїм існуванням, в той час, як вони, подрочуючи на фізбуках, вихваляють себе, багатомудрих, та затикають мені рота своїми "неначасі", "нехитайтечовен"??
Ні, панове. Кожен має відповідати за свої вчинки. !!!!
Бо прийде час - ми спитаємо кожного. За їх вчинки чи бездіяльність...
Бо те, що робиться - робиться не лише завдяки чиїмось діям, але й чиїйсь бездіяльності...
Я спитаю.
Ми спитаємо...
Та чи зможуть вони відповісти?
Не дивіться на теплу посмішку: під нею спить холодний гнів...
©Сірий Кіт
"Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"
Пздц какая отдаленная от реалий дичь.
Ритка, попробуй не обобщать, и у тебя откроются новые горизонты
вася ложкін не діч?
таке
хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks